Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonio POMCHENKO 69 01.01.2005
2. Henry RICHARDS 137 01.01.2005
3. Máté DUNAY 68 01.01.2005
4. Ireneusz FILEK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
5. Nicolo WARNKING 134 01.01.2005
6. Mateusz SKOCZEK 70 KSz WARSZAWIANKA 19.06.2006
7. Hubert KLUGHARDT 2 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
8. Rona BORISZ 201 01.01.2006
9. Stanisław KONDERA 206 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
10. Jonathan CULLINANE 66 01.01.2006
11. Giacomo PIETROBELLI 139 01.01.2005
12. Marcin JABŁOŃSKI 204 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
13. Paweł KLYTTA 3 PIAST GLIWICE 28.01.2005
14. Ágoston KÓ 207 01.01.2005
15. Daniil MAZUR 140 01.01.2005
16. Levente KÁLMÁN 133 01.01.2006
17. Paweł SPANDEL 4 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
18. Jacek Łęski 202 PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
19. Rhys JACKSON 73 01.01.2005
20. Jakub Szóstek 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
21. Vladyslav BALBUZA 132 01.01.2005
22. Wojciech KRASNOWSKI 142 STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006
23. Mikołaj Puchała 6 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
24. František MACHÁ 131 01.01.2005
25. Máté MAGYAR 63 01.01.2005
26. Luke LEVENTIS 74 01.01.2006
27. Michał MADERA 62 SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.06.2006
28. Omari CAMPBELL-OKOLO 75 01.01.2005
29. Jan Skalski 7 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
30. Kostiantyn MOLOKANOV 199 01.01.2006
31. Błażej Bednarski 127 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
32. Alexandru POPESCU 144 01.01.2005
33. Li Leo LIM 76 01.01.2005
34. Hubert Łagan 8 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
35. Karím CHOUN 195 01.01.2005
36. Jan MIESZKIEŁŁO 9 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2005
37. Marc VAN GANSEN 194 01.01.2005
38. Galeh RAMSEY 77 01.01.2005
39. Lukáš BAUER 128 01.01.2005
40. Daniil LUKASHOV 146 01.01.2006
41. Miłosz Głogowski 78 PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
42. Haldane FALBY 200 01.01.2006
43. Czcibor Partyka 10 PIAST GLIWICE 30.05.2005
44. Maksym RUSYN 150 01.01.2005
45. Maciej SZURLEJ 11 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
46. Matěj ŠÍP 79 01.01.2005
47. Jacopo RIZZI 125 01.01.2005
48. Antoni ŚCIBICH 12 RMKS RYBNIK 17.03.2005
49. Matas MEDIŠAUSKAS 80 01.01.2005
50. Michał Gładyszczak 147 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
51. Matviy LOMONOSOV 57 01.01.2005
52. Cyrille DE BOCK 196 01.01.2005
53. Lukáš BUREŠ 124 01.01.2005
54. Michał Klimek-Żołnowski 148 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
55. Augustyn Kapias 13 RMKS RYBNIK 14.01.2005
56. Jan MŁYNEK 14 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
57. Daniel SOSNA 82
58. Bence BALÁZS 55 01.01.2006
59. Jarosław MIKODA 149 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
60. Antoni NIECKARZ 15 UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005
61. Szymon Wojciechowski 122 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
62. ALIAKSEI REKISH 83 01.01.2005
63. Toby ABERDEEN 152 01.01.2006
64. Lewys EVANS 192 01.01.2005
65. Emil DRAUGEDALEN 189 01.01.2005
66. Daniel VACH 121
67. Dmytro PLAKSIN 84 01.01.2005
68. Szymon WODNIAK 151 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
69. Jerzy GIEDROJĆ 17 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
70. Yanai AYALON 119 01.01.2006
71. ANDRII GUMENIUK 188 01.01.2005
72. Leon NEERMAN 153 01.01.2006
73. ÇINAR Ö 187 01.01.2005
74. Illya KABATSYI 86 01.01.2006
75. ARSENI PLASHCHYNSKI 120 01.01.2005
76. Patryk CETNAR 18 UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
77. Adam KOBZAN 51 01.01.2005
78. Mateusz EMILIANOWICZ 19 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
79. Ondřej PROCHÁZKA 186 01.01.2005
80. Alon SARID 87 01.01.2006
81. Tymofiy KALITOVSKIY 118 01.01.2005
82. Volodymyr PUSTOVAROV 117 01.01.2005
83. Daniel ZAKREVSKY 88 01.01.2005
84. Mindaugas SIPAVI 185 01.01.2006
85. Szymon WALKOWIAK 49 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
86. Yan HALIPSKY 154 01.01.2005
87. Ard SAFÇI 89 01.01.2005
88. Jan KAZIMIERCZAK 21 UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005
89. Theodore KALIMTGIS 157 01.01.2006
90. Anton VADALAZHSKI 184 01.01.2006
91. Wojciech MARCZAK 22 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
92. Jakub HRADSKÝ 158 01.01.2006
93. Davide PALANO 115 01.01.2005
94. Itai SHVARTSUR 47 01.01.2005
95. Jakub GAJEWSKI 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.09.2005
96. Tymofii ZHAVRANKOV 114 01.01.2006
97. 160
98. Augustas RIMKUS 46 01.01.2005
99. Błażej LITWIN 170 UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
100. Zinoviy KOZYTSKYY 159 01.01.2005
101. Adam Siergiej 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
102. Jasper ANCKAERT 113 01.01.2005
103. Igor Grzelak 45 SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
104. Matěj KUCHAŘ 93 01.01.2006
105. Liam KEW 44 01.01.2005
106. Karol DANIEWSKI 161 KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
107. Franciszek Grabowski 169 PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
108. Richard SMUTNÝ 94 01.01.2005
109. Paweł WOJAK 26 UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
110. YALGIN YETER 43 01.01.2005
111. George Cristian PETRACHE 111 01.01.2006
112. Samuel KUBÁ 163 01.01.2006
113. Bogdan NIKULIN 182 01.01.2005
114. Lucjan KOŁCZ 27 UKS MDK OLIMP LUBIN 27.12.2005
115. Mikołaj SIEŃKO 41 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.12.2005
116. Maksymilian ZAKRZEWSKI 164 KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006
117. Domonkos PELLE 96 01.01.2006
118. Yoar ADD 109 01.01.2006
119. MIKHAIL MITRAKHOVICH 180 01.01.2006
120. Michael DIJKSTRA 166 01.01.2006
121. Hubert GIDZIŃSKI 97 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2005
122. Stanislav PRYSYAZHNYI 108 01.01.2006
123. Adrian GAJDA 29 KKS KRAKÓW 09.06.2005
124. Danielius DEMSKIS 168 01.01.2005
125. Alec BROOKE 98 01.01.2005
126. Bartosz BOGUCKI 30 MUKS 11 ZIELONA GÓRA 09.01.2005
127. Martin KURÁŇ 179 01.01.2005
128. Cador BEAUTYMAN 107 01.01.2006
129. Jakub ARMATA 31 UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005
130. Bertil PETERSEN 177 03.12.2005
131. Julian MISZTELA 37 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
132. Jakub Haładuda 105 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
133. Jakub KUKAŇ 100 01.01.2006
134. Nuri KESHK 32 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
135. Gergő DOMJÁN 172 01.01.2006
136. Kacper Podsiadło 36 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
137. Robert KALAWSKI 33 T.S. GÓRNIK RADLIN 28.12.2005
138. Kacper Szynal 165 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
139. Nicolas VAN COPPENOLLE 101 01.01.2006
140. Altan MARDIN 103 01.01.2005
141. Jakub KROPACZ 34 WARTA ŚREM 20.02.2005
142. Szymon Drozdowski 35 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
143. Leandro LOEMAN 102 01.01.2005
144. Jakub GAISLER 173 01.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Bence BALÁZS 01.01.2006 zakwalifikowano
2. Ágoston KÓ 01.01.2005 zakwalifikowano
3. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
3. Alec BROOKE 01.01.2005 zakwalifikowano
5. Vladyslav BALBUZA 01.01.2005 zakwalifikowano
6. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
7. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
8. Nicolo WARNKING 01.01.2005 zakwalifikowano
9. Antoni NIECKARZ UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005 zakwalifikowano
9. Domonkos PELLE 01.01.2006 zakwalifikowano
11. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
12. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
13. Liam KEW 01.01.2005 zakwalifikowano
14. Emil DRAUGEDALEN 01.01.2005 zakwalifikowano
14. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
14. Robert KALAWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 28.12.2005 zakwalifikowano
17. Tymofii ZHAVRANKOV 01.01.2006 zakwalifikowano
18. Ondřej PROCHÁZKA 01.01.2005 zakwalifikowano
18. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
20. Galeh RAMSEY 01.01.2005 zakwalifikowano
21. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
22. Antonio POMCHENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
23. Davide PALANO 01.01.2005 zakwalifikowano
24. ANDRII GUMENIUK 01.01.2005 zakwalifikowano
25. Illya KABATSYI 01.01.2006 zakwalifikowano
25. Máté MAGYAR 01.01.2005 zakwalifikowano
25. zakwalifikowano
28. Jasper ANCKAERT 01.01.2005 zakwalifikowano
29. Leandro LOEMAN 01.01.2005 zakwalifikowano
29. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
31. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005 zakwalifikowano
31. George Cristian PETRACHE 01.01.2006 zakwalifikowano
31. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
31. Matviy LOMONOSOV 01.01.2005 zakwalifikowano
35. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
36. Omari CAMPBELL-OKOLO 01.01.2005 zakwalifikowano
37. Lukáš BUREŠ 01.01.2005 zakwalifikowano
38. Ard SAFÇI 01.01.2005 zakwalifikowano
39. Dmytro PLAKSIN 01.01.2005 zakwalifikowano
40. Matěj KUCHAŘ 01.01.2006 zakwalifikowano
40. Adam KOBZAN 01.01.2005 zakwalifikowano
40. Bogdan NIKULIN 01.01.2005 zakwalifikowano
43. Tymofiy KALITOVSKIY 01.01.2005 zakwalifikowano
43. Lukáš BAUER 01.01.2005 zakwalifikowano
45. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
45. Daniil MAZUR 01.01.2005 zakwalifikowano
45. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
48. Daniel SOSNA zakwalifikowano
49. Stanislav PRYSYAZHNYI 01.01.2006 zakwalifikowano
50. Jan KAZIMIERCZAK UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005 zakwalifikowano
51. Maksymilian ZAKRZEWSKI KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006 zakwalifikowano
52. MIKHAIL MITRAKHOVICH 01.01.2006 zakwalifikowano
52. Maksym RUSYN 01.01.2005 zakwalifikowano
54. Alexandru POPESCU 01.01.2005 zakwalifikowano
55. Jakub ARMATA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005 zakwalifikowano
56. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005 zakwalifikowano
57. Bertil PETERSEN 03.12.2005 zakwalifikowano
58. Gergő DOMJÁN 01.01.2006 zakwalifikowano
58. YALGIN YETER 01.01.2005 zakwalifikowano
60. Giacomo PIETROBELLI 01.01.2005 zakwalifikowano
61. Máté DUNAY 01.01.2005 zakwalifikowano
62. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
63. Matěj ŠÍP 01.01.2005 zakwalifikowano
63. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
65. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 zakwalifikowano
66. Jakub GAISLER 01.01.2005 zakwalifikowano
67. Michael DIJKSTRA 01.01.2006 zakwalifikowano
68. Jakub GAJEWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.09.2005 zakwalifikowano
68. Daniil LUKASHOV 01.01.2006 zakwalifikowano
68. Yanai AYALON 01.01.2006 zakwalifikowano
71. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005 zakwalifikowano
71. Kostiantyn MOLOKANOV 01.01.2006 zakwalifikowano
73. František MACHÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
74. Cyrille DE BOCK 01.01.2005 zakwalifikowano
74. Anton VADALAZHSKI 01.01.2006 zakwalifikowano
74. Nicolas VAN COPPENOLLE 01.01.2006 zakwalifikowano
77. Rhys JACKSON 01.01.2005 zakwalifikowano
77. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
77. Martin KURÁŇ 01.01.2005 zakwalifikowano
80. Altan MARDIN 01.01.2005 zakwalifikowano
81. Danielius DEMSKIS 01.01.2005 zakwalifikowano
82. Jakub HRADSKÝ 01.01.2006 zakwalifikowano
82. Daniel ZAKREVSKY 01.01.2005 zakwalifikowano
84. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
85. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 zakwalifikowano
86. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005 zakwalifikowano
86. Levente KÁLMÁN 01.01.2006 zakwalifikowano
88. Jakub KROPACZ WARTA ŚREM 20.02.2005 zakwalifikowano
89. Jacopo RIZZI 01.01.2005 zakwalifikowano
90. Karol DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006 zakwalifikowano
91. Theodore KALIMTGIS 01.01.2006 zakwalifikowano
92. Karím CHOUN 01.01.2005 zakwalifikowano
92. ARSENI PLASHCHYNSKI 01.01.2005 zakwalifikowano
94. Bartosz BOGUCKI MUKS 11 ZIELONA GÓRA 09.01.2005 zakwalifikowano
95. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
95. Lucjan KOŁCZ UKS MDK OLIMP LUBIN 27.12.2005 zakwalifikowano
97. Yoar ADD 01.01.2006 zakwalifikowano
98. Leon NEERMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
99. Mindaugas SIPAVI 01.01.2006 zakwalifikowano
100. Rona BORISZ 01.01.2006 zakwalifikowano
101. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 zakwalifikowano
102. Jan MIESZKIEŁŁO SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2005 zakwalifikowano
103. Jakub KUKAŇ 01.01.2006 zakwalifikowano
104. Richard SMUTNÝ 01.01.2005 zakwalifikowano
105. Jonathan CULLINANE 01.01.2006 zakwalifikowano
106. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
106. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005 zakwalifikowano
106. Marc VAN GANSEN 01.01.2005 zakwalifikowano
109. Cador BEAUTYMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
110. Henry RICHARDS 01.01.2005 zakwalifikowano
111. Mateusz SKOCZEK KSz WARSZAWIANKA 19.06.2006 zakwalifikowano
112. ÇINAR Ö 01.01.2005 zakwalifikowano
113. Volodymyr PUSTOVAROV 01.01.2005 zakwalifikowano
114. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
114. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
116. Li Leo LIM 01.01.2005 zakwalifikowano
117. Alon SARID 01.01.2006 zakwalifikowano
118. Samuel KUBÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
118. Augustas RIMKUS 01.01.2005 zakwalifikowano
120. Toby ABERDEEN 01.01.2006 zakwalifikowano
121. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006 zakwalifikowano
122. Hubert GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 20.04.2005 zakwalifikowano
123. ALIAKSEI REKISH 01.01.2005 zakwalifikowano
124. Matas MEDIŠAUSKAS 01.01.2005 zakwalifikowano
125. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
125. Zinoviy KOZYTSKYY 01.01.2005 zakwalifikowano
125. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006 zakwalifikowano
125. Daniel VACH zakwalifikowano
129. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 zakwalifikowano
130. Haldane FALBY 01.01.2006 zakwalifikowano
131. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005 zakwalifikowano
132. Yan HALIPSKY 01.01.2005 zakwalifikowano
133. Lewys EVANS 01.01.2005 zakwalifikowano
134. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006 zakwalifikowano
135. Wojciech KRASNOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006 zakwalifikowano
135. Mikołaj SIEŃKO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.12.2005 zakwalifikowano
137. Jarosław MIKODA SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006 zakwalifikowano
138. Luke LEVENTIS 01.01.2006 zakwalifikowano
138. Michał MADERA SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.06.2006 zakwalifikowano
140. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006 zakwalifikowano
141. Itai SHVARTSUR 01.01.2005 zakwalifikowano
142. Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006 zakwalifikowano
143. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005 zakwalifikowano
144. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ágoston KÓ 01.01.2005
2. Máté DUNAY 01.01.2005
3. Jacopo RIZZI 01.01.2005
3. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
5. Alec BROOKE 01.01.2005
6. Matviy LOMONOSOV 01.01.2005
7. Dmytro PLAKSIN 01.01.2005
8. Giacomo PIETROBELLI 01.01.2005
9. Domonkos PELLE 01.01.2006
10. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
11. Emil DRAUGEDALEN 01.01.2005
11. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
13. ANDRII GUMENIUK 01.01.2005
14. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
15. Daniel SOSNA
16. Alexandru POPESCU 01.01.2005
17. Bence BALÁZS 01.01.2006
18. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
19. Antoni NIECKARZ UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005
20. Liam KEW 01.01.2005
21. Ondřej PROCHÁZKA 01.01.2005
22. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
23. Antonio POMCHENKO 01.01.2005
24. Illya KABATSYI 01.01.2006
25. Jasper ANCKAERT 01.01.2005
26. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
26. Leandro LOEMAN 01.01.2005
28. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005
29. Adam KOBZAN 01.01.2005
30. Daniil MAZUR 01.01.2005
31. Stanislav PRYSYAZHNYI 01.01.2006
32. Bertil PETERSEN 03.12.2005
33. Vladyslav BALBUZA 01.01.2005
34. Nicolo WARNKING 01.01.2005
35. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
36. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
37. Galeh RAMSEY 01.01.2005
38. Davide PALANO 01.01.2005
39.
39. Máté MAGYAR 01.01.2005
41. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
41. George Cristian PETRACHE 01.01.2006
43. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
44. Omari CAMPBELL-OKOLO 01.01.2005
45. Lukáš BUREŠ 01.01.2005
46. Bogdan NIKULIN 01.01.2005
47. Lukáš BAUER 01.01.2005
48. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
49. Jan KAZIMIERCZAK UKS MDK OLIMP LUBIN 08.09.2005
50. Maksym RUSYN 01.01.2005
51. Jakub ARMATA UKS MDK OLIMP LUBIN 07.07.2005
52. YALGIN YETER 01.01.2005
53. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
54. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
55. Jakub GAISLER 01.01.2005
56. Kostiantyn MOLOKANOV 01.01.2006
57. František MACHÁ 01.01.2005
58. Anton VADALAZHSKI 01.01.2006
59. Rhys JACKSON 01.01.2005
60. Miłosz Głogowski PKSZERM WARSZAWA 08.01.2005
61. Theodore KALIMTGIS 01.01.2006
62. ÇINAR Ö 01.01.2005
63. Volodymyr PUSTOVAROV 01.01.2005
64. Yan HALIPSKY 01.01.2005
65. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
66. Robert KALAWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 28.12.2005
67. Tymofii ZHAVRANKOV 01.01.2006
68. Ard SAFÇI 01.01.2005
69. Matěj KUCHAŘ 01.01.2006
70. Tymofiy KALITOVSKIY 01.01.2005
71. Maksymilian ZAKRZEWSKI KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006
72. MIKHAIL MITRAKHOVICH 01.01.2006
73. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
74. Gergő DOMJÁN 01.01.2006
75. Matěj ŠÍP 01.01.2005
76. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
77. Michael DIJKSTRA 01.01.2006
78. Jakub GAJEWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.09.2005
78. Daniil LUKASHOV 01.01.2006
78. Yanai AYALON 01.01.2006
81. Jan MŁYNEK AZS AWF KRAKÓW 16.05.2005
82. Nicolas VAN COPPENOLLE 01.01.2006
82. Cyrille DE BOCK 01.01.2005
84. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
84. Martin KURÁŇ 01.01.2005
86. Altan MARDIN 01.01.2005
87. Danielius DEMSKIS 01.01.2005
88. Daniel ZAKREVSKY 01.01.2005
88. Jakub HRADSKÝ 01.01.2006
90. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
91. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
92. Levente KÁLMÁN 01.01.2006
93. Jakub KROPACZ WARTA ŚREM 20.02.2005
94. Karol DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
95. Karím CHOUN 01.01.2005
95. ARSENI PLASHCHYNSKI 01.01.2005
97. Bartosz BOGUCKI MUKS 11 ZIELONA GÓRA 09.01.2005
98. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
98. Lucjan KOŁCZ UKS MDK OLIMP LUBIN 27.12.2005
100. Yoar ADD 01.01.2006
101. Leon NEERMAN 01.01.2006
102. Mindaugas SIPAVI 01.01.2006
103. Rona BORISZ 01.01.2006
104. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
105. Jan MIESZKIEŁŁO SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2005
106. Jakub KUKAŇ 01.01.2006
107. Richard SMUTNÝ 01.01.2005
108. Jonathan CULLINANE 01.01.2006
109. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
109. Marc VAN GANSEN 01.01.2005
109. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
112. Cador BEAUTYMAN 01.01.2006
113. Henry RICHARDS 01.01.2005
114. Mateusz SKOCZEK KSz WARSZAWIANKA 19.06.2006
115. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
116. Li Leo LIM 01.01.2005
117. Alon SARID 01.01.2006
118. Samuel KUBÁ 01.01.2006
119. Toby ABERDEEN 01.01.2006
120. Hubert GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 20.04.2005
121. ALIAKSEI REKISH 01.01.2005
122. Matas MEDIŠAUSKAS 01.01.2005
123. Zinoviy KOZYTSKYY 01.01.2005
123. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
125. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
126. Wojciech KRASNOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 29.07.2006
127. Michał MADERA SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.06.2006
128. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
129. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
130. Augustas RIMKUS 01.01.2005
131. Igor Grzelak SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.04.2006
132. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
132. Daniel VACH
134. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
135. Haldane FALBY 01.01.2006
136. Lewys EVANS 01.01.2005
137. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
138. Mikołaj SIEŃKO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.12.2005
139. Jarosław MIKODA SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.03.2006
140. Luke LEVENTIS 01.01.2006
141. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
142. Itai SHVARTSUR 01.01.2005
143. Michał Klimek-Żołnowski SKS FLESZ ŚWIDNICA 08.02.2006
144. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy