Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | POMCHENKO Antonio | 69 | 01.01.2005 | |
2. | RICHARDS Henry | 137 | 01.01.2005 | |
3. | DUNAY Máté | 68 | 01.01.2005 | |
4. | FILEK Ireneusz | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
5. | WARNKING Nicolo | 134 | 01.01.2005 | |
6. | SKOCZEK Mateusz | 70 | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.2006 |
7. | KLUGHARDT Hubert | 2 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
8. | BORISZ Rona | 201 | 01.01.2006 | |
9. | KONDERA Stanisław | 206 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.09.2005 |
10. | CULLINANE Jonathan | 66 | 01.01.2006 | |
11. | PIETROBELLI Giacomo | 139 | 01.01.2005 | |
12. | JABŁOŃSKI Marcin | 204 | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 |
13. | KLYTTA Paweł | 3 | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
14. | KÓ Ágoston | 207 | 01.01.2005 | |
15. | MAZUR Daniil | 140 | 01.01.2005 | |
16. | KÁLMÁN Levente | 133 | 01.01.2006 | |
17. | SPANDEL Paweł | 4 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
18. | Łęski Jacek | 202 | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
19. | JACKSON Rhys | 73 | 01.01.2005 | |
20. | Szóstek Jakub | 5 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
21. | BALBUZA Vladyslav | 132 | 01.01.2005 | |
22. | KRASNOWSKI Wojciech | 142 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
23. | Puchała Mikołaj | 6 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
24. | MACHÁ František | 131 | 01.01.2005 | |
25. | MAGYAR Máté | 63 | 01.01.2005 | |
26. | LEVENTIS Luke | 74 | 01.01.2006 | |
27. | MADERA Michał | 62 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 |
28. | CAMPBELL-OKOLO Omari | 75 | 01.01.2005 | |
29. | Skalski Jan | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
30. | MOLOKANOV Kostiantyn | 199 | 01.01.2006 | |
31. | Bednarski Błażej | 127 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
32. | POPESCU Alexandru | 144 | 01.01.2005 | |
33. | LIM Li Leo | 76 | 01.01.2005 | |
34. | Łagan Hubert | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
35. | CHOUN Karím | 195 | 01.01.2005 | |
36. | MIESZKIEŁŁO Jan | 9 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2005 |
37. | VAN GANSEN Marc | 194 | 01.01.2005 | |
38. | RAMSEY Galeh | 77 | 01.01.2005 | |
39. | BAUER Lukáš | 128 | 01.01.2005 | |
40. | LUKASHOV Daniil | 146 | 01.01.2006 | |
41. | Głogowski Miłosz | 78 | PKSZERM WARSZAWA | 08.01.2005 |
42. | FALBY Haldane | 200 | 01.01.2006 | |
43. | Partyka Czcibor | 10 | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
44. | RUSYN Maksym | 150 | 01.01.2005 | |
45. | SZURLEJ Maciej | 11 | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
46. | ŠÍP Matěj | 79 | 01.01.2005 | |
47. | RIZZI Jacopo | 125 | 01.01.2005 | |
48. | ŚCIBICH Antoni | 12 | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 |
49. | MEDIŠAUSKAS Matas | 80 | 01.01.2005 | |
50. | Gładyszczak Michał | 147 | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 |
51. | LOMONOSOV Matviy | 57 | 01.01.2005 | |
52. | DE BOCK Cyrille | 196 | 01.01.2005 | |
53. | BUREŠ Lukáš | 124 | 01.01.2005 | |
54. | Klimek-Żołnowski Michał | 148 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.02.2006 |
55. | Kapias Augustyn | 13 | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
56. | MŁYNEK Jan | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 16.05.2005 |
57. | SOSNA Daniel | 82 | ||
58. | BALÁZS Bence | 55 | 01.01.2006 | |
59. | Mikoda Jarosław | 149 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 |
60. | NIECKARZ Antoni | 15 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
61. | Wojciechowski Szymon | 122 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
62. | REKISH ALIAKSEI | 83 | 01.01.2005 | |
63. | ABERDEEN Toby | 152 | 01.01.2006 | |
64. | EVANS Lewys | 192 | 01.01.2005 | |
65. | DRAUGEDALEN Emil | 189 | 01.01.2005 | |
66. | VACH Daniel | 121 | ||
67. | PLAKSIN Dmytro | 84 | 01.01.2005 | |
68. | WODNIAK Szymon | 151 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
69. | GIEDROJĆ Jerzy | 17 | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
70. | AYALON Yanai | 119 | 01.01.2006 | |
71. | GUMENIUK ANDRII | 188 | 01.01.2005 | |
72. | NEERMAN Leon | 153 | 01.01.2006 | |
73. | Ö ÇINAR | 187 | 01.01.2005 | |
74. | KABATSYI Illya | 86 | 01.01.2006 | |
75. | PLASHCHYNSKI ARSENI | 120 | 01.01.2005 | |
76. | CETNAR Patryk | 18 | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
77. | KOBZAN Adam | 51 | 01.01.2005 | |
78. | EMILIANOWICZ Mateusz | 19 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
79. | PROCHÁZKA Ondřej | 186 | 01.01.2005 | |
80. | SARID Alon | 87 | 01.01.2006 | |
81. | KALITOVSKIY Tymofiy | 118 | 01.01.2005 | |
82. | PUSTOVAROV Volodymyr | 117 | 01.01.2005 | |
83. | ZAKREVSKY Daniel | 88 | 01.01.2005 | |
84. | SIPAVI Mindaugas | 185 | 01.01.2006 | |
85. | WALKOWIAK Szymon | 49 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
86. | HALIPSKY Yan | 154 | 01.01.2005 | |
87. | SAFÇI Ard | 89 | 01.01.2005 | |
88. | KAZIMIERCZAK Jan | 21 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 |
89. | KALIMTGIS Theodore | 157 | 01.01.2006 | |
90. | VADALAZHSKI Anton | 184 | 01.01.2006 | |
91. | MARCZAK Wojciech | 22 | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
92. | HRADSKÝ Jakub | 158 | 01.01.2006 | |
93. | PALANO Davide | 115 | 01.01.2005 | |
94. | SHVARTSUR Itai | 47 | 01.01.2005 | |
95. | GAJEWSKI Jakub | 23 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.09.2005 |
96. | ZHAVRANKOV Tymofii | 114 | 01.01.2006 | |
97. | 160 | |||
98. | RIMKUS Augustas | 46 | 01.01.2005 | |
99. | LITWIN Błażej | 170 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
100. | KOZYTSKYY Zinoviy | 159 | 01.01.2005 | |
101. | Siergiej Adam | 24 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 |
102. | ANCKAERT Jasper | 113 | 01.01.2005 | |
103. | Grzelak Igor | 45 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
104. | KUCHAŘ Matěj | 93 | 01.01.2006 | |
105. | KEW Liam | 44 | 01.01.2005 | |
106. | DANIEWSKI Karol | 161 | KSz WARSZAWIANKA | 23.06.2006 |
107. | Grabowski Franciszek | 169 | PKSZERM WARSZAWA | 20.03.2006 |
108. | SMUTNÝ Richard | 94 | 01.01.2005 | |
109. | WOJAK Paweł | 26 | UKS TRÓJKA RADLIN | 02.05.2005 |
110. | YETER YALGIN | 43 | 01.01.2005 | |
111. | PETRACHE George Cristian | 111 | 01.01.2006 | |
112. | KUBÁ Samuel | 163 | 01.01.2006 | |
113. | NIKULIN Bogdan | 182 | 01.01.2005 | |
114. | KOŁCZ Lucjan | 27 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 27.12.2005 |
115. | SIEŃKO Mikołaj | 41 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.12.2005 |
116. | ZAKRZEWSKI Maksymilian | 164 | KS ZAWISZA CZARNY | 11.09.2006 |
117. | PELLE Domonkos | 96 | 01.01.2006 | |
118. | ADD Yoar | 109 | 01.01.2006 | |
119. | MITRAKHOVICH MIKHAIL | 180 | 01.01.2006 | |
120. | DIJKSTRA Michael | 166 | 01.01.2006 | |
121. | GIDZIŃSKI Hubert | 97 | KSz WARSZAWIANKA | 20.04.2005 |
122. | PRYSYAZHNYI Stanislav | 108 | 01.01.2006 | |
123. | GAJDA Adrian | 29 | KKS KRAKÓW | 09.06.2005 |
124. | DEMSKIS Danielius | 168 | 01.01.2005 | |
125. | BROOKE Alec | 98 | 01.01.2005 | |
126. | BOGUCKI Bartosz | 30 | MUKS 11 ZIELONA GÓRA | 09.01.2005 |
127. | KURÁŇ Martin | 179 | 01.01.2005 | |
128. | BEAUTYMAN Cador | 107 | 01.01.2006 | |
129. | ARMATA Jakub | 31 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 |
130. | PETERSEN Bertil | 177 | 03.12.2005 | |
131. | MISZTELA Julian | 37 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.12.2005 |
132. | Haładuda Jakub | 105 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2005 |
133. | KUKAŇ Jakub | 100 | 01.01.2006 | |
134. | Keshk Nuri | 32 | KSz WARSZAWIANKA | 30.10.2005 |
135. | DOMJÁN Gergő | 172 | 01.01.2006 | |
136. | Podsiadło Kacper | 36 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.08.2005 |
137. | KALAWSKI Robert | 33 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.12.2005 |
138. | Szynal Kacper | 165 | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
139. | VAN COPPENOLLE Nicolas | 101 | 01.01.2006 | |
140. | MARDIN Altan | 103 | 01.01.2005 | |
141. | KROPACZ Jakub | 34 | WARTA ŚREM | 20.02.2005 |
142. | Drozdowski Szymon | 35 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.08.2005 |
143. | LOEMAN Leandro | 102 | 01.01.2005 | |
144. | GAISLER Jakub | 173 | 01.01.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BALÁZS Bence | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
2. | KÓ Ágoston | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
3. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
3. | BROOKE Alec | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
5. | BALBUZA Vladyslav | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
6. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
7. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 | zakwalifikowano |
8. | WARNKING Nicolo | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
9. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 | zakwalifikowano |
9. | PELLE Domonkos | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
11. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 | zakwalifikowano |
12. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 | zakwalifikowano |
13. | KEW Liam | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
14. | DRAUGEDALEN Emil | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
14. | Siergiej Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 | zakwalifikowano |
14. | KALAWSKI Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.12.2005 | zakwalifikowano |
17. | ZHAVRANKOV Tymofii | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
18. | PROCHÁZKA Ondřej | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
18. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 | zakwalifikowano |
20. | RAMSEY Galeh | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
21. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
22. | POMCHENKO Antonio | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
23. | PALANO Davide | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
24. | GUMENIUK ANDRII | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
25. | KABATSYI Illya | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
25. | MAGYAR Máté | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
25. | zakwalifikowano | |||
28. | ANCKAERT Jasper | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
29. | LOEMAN Leandro | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
29. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
31. | ŚCIBICH Antoni | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 | zakwalifikowano |
31. | PETRACHE George Cristian | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
31. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
31. | LOMONOSOV Matviy | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
35. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
36. | CAMPBELL-OKOLO Omari | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
37. | BUREŠ Lukáš | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
38. | SAFÇI Ard | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
39. | PLAKSIN Dmytro | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
40. | KUCHAŘ Matěj | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
40. | KOBZAN Adam | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
40. | NIKULIN Bogdan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
43. | KALITOVSKIY Tymofiy | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
43. | BAUER Lukáš | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
45. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
45. | MAZUR Daniil | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
45. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 | zakwalifikowano |
48. | SOSNA Daniel | zakwalifikowano | ||
49. | PRYSYAZHNYI Stanislav | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
50. | KAZIMIERCZAK Jan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 | zakwalifikowano |
51. | ZAKRZEWSKI Maksymilian | KS ZAWISZA CZARNY | 11.09.2006 | zakwalifikowano |
52. | MITRAKHOVICH MIKHAIL | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
52. | RUSYN Maksym | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
54. | POPESCU Alexandru | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
55. | ARMATA Jakub | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
56. | WOJAK Paweł | UKS TRÓJKA RADLIN | 02.05.2005 | zakwalifikowano |
57. | PETERSEN Bertil | 03.12.2005 | zakwalifikowano | |
58. | DOMJÁN Gergő | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
58. | YETER YALGIN | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
60. | PIETROBELLI Giacomo | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
61. | DUNAY Máté | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
62. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
63. | ŠÍP Matěj | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
63. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 | zakwalifikowano |
65. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 | zakwalifikowano |
66. | GAISLER Jakub | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
67. | DIJKSTRA Michael | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
68. | GAJEWSKI Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.09.2005 | zakwalifikowano |
68. | LUKASHOV Daniil | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
68. | AYALON Yanai | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
71. | MŁYNEK Jan | AZS AWF KRAKÓW | 16.05.2005 | zakwalifikowano |
71. | MOLOKANOV Kostiantyn | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
73. | MACHÁ František | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
74. | DE BOCK Cyrille | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
74. | VADALAZHSKI Anton | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
74. | VAN COPPENOLLE Nicolas | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
77. | JACKSON Rhys | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
77. | Podsiadło Kacper | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.08.2005 | zakwalifikowano |
77. | KURÁŇ Martin | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
80. | MARDIN Altan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
81. | DEMSKIS Danielius | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
82. | HRADSKÝ Jakub | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
82. | ZAKREVSKY Daniel | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
84. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 | zakwalifikowano |
85. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 | zakwalifikowano |
86. | Głogowski Miłosz | PKSZERM WARSZAWA | 08.01.2005 | zakwalifikowano |
86. | KÁLMÁN Levente | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
88. | KROPACZ Jakub | WARTA ŚREM | 20.02.2005 | zakwalifikowano |
89. | RIZZI Jacopo | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
90. | DANIEWSKI Karol | KSz WARSZAWIANKA | 23.06.2006 | zakwalifikowano |
91. | KALIMTGIS Theodore | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
92. | CHOUN Karím | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
92. | PLASHCHYNSKI ARSENI | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
94. | BOGUCKI Bartosz | MUKS 11 ZIELONA GÓRA | 09.01.2005 | zakwalifikowano |
95. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 | zakwalifikowano |
95. | KOŁCZ Lucjan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 27.12.2005 | zakwalifikowano |
97. | ADD Yoar | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
98. | NEERMAN Leon | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
99. | SIPAVI Mindaugas | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
100. | BORISZ Rona | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
101. | JABŁOŃSKI Marcin | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 | zakwalifikowano |
102. | MIESZKIEŁŁO Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2005 | zakwalifikowano |
103. | KUKAŇ Jakub | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
104. | SMUTNÝ Richard | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
105. | CULLINANE Jonathan | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
106. | Keshk Nuri | KSz WARSZAWIANKA | 30.10.2005 | zakwalifikowano |
106. | MISZTELA Julian | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.12.2005 | zakwalifikowano |
106. | VAN GANSEN Marc | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
109. | BEAUTYMAN Cador | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
110. | RICHARDS Henry | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
111. | SKOCZEK Mateusz | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.2006 | zakwalifikowano |
112. | Ö ÇINAR | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
113. | PUSTOVAROV Volodymyr | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
114. | Gładyszczak Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 | zakwalifikowano |
114. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 | zakwalifikowano |
116. | LIM Li Leo | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
117. | SARID Alon | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
118. | KUBÁ Samuel | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
118. | RIMKUS Augustas | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
120. | ABERDEEN Toby | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
121. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 | zakwalifikowano |
122. | GIDZIŃSKI Hubert | KSz WARSZAWIANKA | 20.04.2005 | zakwalifikowano |
123. | REKISH ALIAKSEI | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
124. | MEDIŠAUSKAS Matas | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
125. | GAJDA Adrian | KKS KRAKÓW | 09.06.2005 | zakwalifikowano |
125. | KOZYTSKYY Zinoviy | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
125. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
125. | VACH Daniel | zakwalifikowano | ||
129. | Drozdowski Szymon | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.08.2005 | zakwalifikowano |
130. | FALBY Haldane | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
131. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 | zakwalifikowano |
132. | HALIPSKY Yan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
133. | EVANS Lewys | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
134. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 | zakwalifikowano |
135. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 | zakwalifikowano |
135. | SIEŃKO Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.12.2005 | zakwalifikowano |
137. | Mikoda Jarosław | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 | zakwalifikowano |
138. | LEVENTIS Luke | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
138. | MADERA Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
140. | Grabowski Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 20.03.2006 | zakwalifikowano |
141. | SHVARTSUR Itai | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
142. | Klimek-Żołnowski Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.02.2006 | zakwalifikowano |
143. | KONDERA Stanisław | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.09.2005 | zakwalifikowano |
144. | Haładuda Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KÓ Ágoston | 01.01.2005 | |
2. | DUNAY Máté | 01.01.2005 | |
3. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
3. | RIZZI Jacopo | 01.01.2005 | |
5. | BROOKE Alec | 01.01.2005 | |
6. | LOMONOSOV Matviy | 01.01.2005 | |
7. | PLAKSIN Dmytro | 01.01.2005 | |
8. | PIETROBELLI Giacomo | 01.01.2005 | |
9. | PELLE Domonkos | 01.01.2006 | |
10. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
11. | DRAUGEDALEN Emil | 01.01.2005 | |
11. | Siergiej Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.03.2005 |
13. | GUMENIUK ANDRII | 01.01.2005 | |
14. | GIEDROJĆ Jerzy | KS SZPADA WROCŁAW | 31.07.2005 |
15. | SOSNA Daniel | ||
16. | POPESCU Alexandru | 01.01.2005 | |
17. | BALÁZS Bence | 01.01.2006 | |
18. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
19. | NIECKARZ Antoni | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.01.2005 |
20. | KEW Liam | 01.01.2005 | |
21. | PROCHÁZKA Ondřej | 01.01.2005 | |
22. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
23. | POMCHENKO Antonio | 01.01.2005 | |
24. | KABATSYI Illya | 01.01.2006 | |
25. | ANCKAERT Jasper | 01.01.2005 | |
26. | LOEMAN Leandro | 01.01.2005 | |
26. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
28. | ŚCIBICH Antoni | RMKS RYBNIK | 17.03.2005 |
29. | KOBZAN Adam | 01.01.2005 | |
30. | MAZUR Daniil | 01.01.2005 | |
31. | PRYSYAZHNYI Stanislav | 01.01.2006 | |
32. | PETERSEN Bertil | 03.12.2005 | |
33. | BALBUZA Vladyslav | 01.01.2005 | |
34. | WARNKING Nicolo | 01.01.2005 | |
35. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
36. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
37. | RAMSEY Galeh | 01.01.2005 | |
38. | PALANO Davide | 01.01.2005 | |
39. | |||
39. | MAGYAR Máté | 01.01.2005 | |
41. | PETRACHE George Cristian | 01.01.2006 | |
41. | Kapias Augustyn | AZS AWF KATOWICE | 14.01.2005 |
43. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
44. | CAMPBELL-OKOLO Omari | 01.01.2005 | |
45. | BUREŠ Lukáš | 01.01.2005 | |
46. | NIKULIN Bogdan | 01.01.2005 | |
47. | BAUER Lukáš | 01.01.2005 | |
48. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
49. | KAZIMIERCZAK Jan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 |
50. | RUSYN Maksym | 01.01.2005 | |
51. | ARMATA Jakub | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 |
52. | YETER YALGIN | 01.01.2005 | |
53. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
54. | Partyka Czcibor | PIAST GLIWICE | 30.05.2005 |
55. | GAISLER Jakub | 01.01.2005 | |
56. | MOLOKANOV Kostiantyn | 01.01.2006 | |
57. | MACHÁ František | 01.01.2005 | |
58. | VADALAZHSKI Anton | 01.01.2006 | |
59. | JACKSON Rhys | 01.01.2005 | |
60. | Głogowski Miłosz | PKSZERM WARSZAWA | 08.01.2005 |
61. | KALIMTGIS Theodore | 01.01.2006 | |
62. | Ö ÇINAR | 01.01.2005 | |
63. | PUSTOVAROV Volodymyr | 01.01.2005 | |
64. | HALIPSKY Yan | 01.01.2005 | |
65. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
66. | KALAWSKI Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.12.2005 |
67. | ZHAVRANKOV Tymofii | 01.01.2006 | |
68. | SAFÇI Ard | 01.01.2005 | |
69. | KUCHAŘ Matěj | 01.01.2006 | |
70. | KALITOVSKIY Tymofiy | 01.01.2005 | |
71. | ZAKRZEWSKI Maksymilian | KS ZAWISZA CZARNY | 11.09.2006 |
72. | MITRAKHOVICH MIKHAIL | 01.01.2006 | |
73. | WOJAK Paweł | UKS TRÓJKA RADLIN | 02.05.2005 |
74. | DOMJÁN Gergő | 01.01.2006 | |
75. | ŠÍP Matěj | 01.01.2005 | |
76. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
77. | DIJKSTRA Michael | 01.01.2006 | |
78. | AYALON Yanai | 01.01.2006 | |
78. | LUKASHOV Daniil | 01.01.2006 | |
78. | GAJEWSKI Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 12.09.2005 |
81. | MŁYNEK Jan | AZS AWF KRAKÓW | 16.05.2005 |
82. | DE BOCK Cyrille | 01.01.2005 | |
82. | VAN COPPENOLLE Nicolas | 01.01.2006 | |
84. | Podsiadło Kacper | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 28.08.2005 |
84. | KURÁŇ Martin | 01.01.2005 | |
86. | MARDIN Altan | 01.01.2005 | |
87. | DEMSKIS Danielius | 01.01.2005 | |
88. | ZAKREVSKY Daniel | 01.01.2005 | |
88. | HRADSKÝ Jakub | 01.01.2006 | |
90. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
91. | EMILIANOWICZ Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 26.05.2005 |
92. | KÁLMÁN Levente | 01.01.2006 | |
93. | KROPACZ Jakub | WARTA ŚREM | 20.02.2005 |
94. | DANIEWSKI Karol | KSz WARSZAWIANKA | 23.06.2006 |
95. | PLASHCHYNSKI ARSENI | 01.01.2005 | |
95. | CHOUN Karím | 01.01.2005 | |
97. | BOGUCKI Bartosz | MUKS 11 ZIELONA GÓRA | 09.01.2005 |
98. | KOŁCZ Lucjan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 27.12.2005 |
98. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
100. | ADD Yoar | 01.01.2006 | |
101. | NEERMAN Leon | 01.01.2006 | |
102. | SIPAVI Mindaugas | 01.01.2006 | |
103. | BORISZ Rona | 01.01.2006 | |
104. | JABŁOŃSKI Marcin | AZS AWF KATOWICE | 17.12.2006 |
105. | MIESZKIEŁŁO Jan | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2005 |
106. | KUKAŇ Jakub | 01.01.2006 | |
107. | SMUTNÝ Richard | 01.01.2005 | |
108. | CULLINANE Jonathan | 01.01.2006 | |
109. | Keshk Nuri | KSz WARSZAWIANKA | 30.10.2005 |
109. | MISZTELA Julian | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.12.2005 |
109. | VAN GANSEN Marc | 01.01.2005 | |
112. | BEAUTYMAN Cador | 01.01.2006 | |
113. | RICHARDS Henry | 01.01.2005 | |
114. | SKOCZEK Mateusz | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.2006 |
115. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
116. | LIM Li Leo | 01.01.2005 | |
117. | SARID Alon | 01.01.2006 | |
118. | KUBÁ Samuel | 01.01.2006 | |
119. | ABERDEEN Toby | 01.01.2006 | |
120. | GIDZIŃSKI Hubert | KSz WARSZAWIANKA | 20.04.2005 |
121. | REKISH ALIAKSEI | 01.01.2005 | |
122. | MEDIŠAUSKAS Matas | 01.01.2005 | |
123. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
123. | KOZYTSKYY Zinoviy | 01.01.2005 | |
125. | CETNAR Patryk | UKS PIAST LEGNICA | 15.11.2005 |
126. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
127. | MADERA Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 |
128. | KONDERA Stanisław | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 22.09.2005 |
129. | Gładyszczak Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 |
130. | RIMKUS Augustas | 01.01.2005 | |
131. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
132. | GAJDA Adrian | KKS KRAKÓW | 09.06.2005 |
132. | VACH Daniel | ||
134. | Drozdowski Szymon | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.08.2005 |
135. | FALBY Haldane | 01.01.2006 | |
136. | EVANS Lewys | 01.01.2005 | |
137. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
138. | SIEŃKO Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.12.2005 |
139. | Mikoda Jarosław | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 |
140. | LEVENTIS Luke | 01.01.2006 | |
141. | Grabowski Franciszek | PKSZERM WARSZAWA | 20.03.2006 |
142. | SHVARTSUR Itai | 01.01.2005 | |
143. | Klimek-Żołnowski Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.02.2006 |
144. | Haładuda Jakub | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 15.12.2005 |