Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anastasia BEZNOSIKOVA 97 01.01.2004
2. Celena APPELBY-PRINCE 94 01.01.2004
3. Malwina KOŁODZIEJCZYK 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
4. Luca ROZA 49 01.01.2003
5. Rhiannon CRAIG 48 01.01.2003
6. Lea Sophie DRESCHER 144 06.07.2003
7. ABIGAIL QUELCH 98 01.01.2003
8. Marta OKLIŃSKA 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
9. India WILSON 50 01.01.2004
10. Antonina LACHMAN 3 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
11. Lauren FREILLAT 51 01.01.2004
12. Viktoria FENYVESI 46 01.01.2003
13. Rosie WHITAKER 93 01.01.2003
14. Lihi BLUMBERG 96 01.01.2003
15. Kata Róza TÓTH 100 01.01.2004
16. Oliwia Dębicka 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
17. Rebeka CSÉFALVAYOVÁ 142 01.01.2003
18. Kar RAMANE 101 01.01.2003
19. Madeleine GALE 53 01.01.2003
20. Eszter WOLF 146 01.01.2004
21. Aleksandra EVSIUKOVA 92 01.01.2003
22. Alicja KISIELEWSKA 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
23. Juta M 43 01.01.2003
24. Elina SOLOBAIEVA 102 01.01.2004
25. Nina ZINECKER 138 01.01.2004
26. Michalina Daniewska 6 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
27. Emma LIPPOLD 55 05.07.2003
28. Arina ZAMARAEVA 139 01.01.2004
29. Denisa MANESCU 104 01.01.2004
30. Karolina ŻURAWSKA 7 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
31. Lena JERZ 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
32. Franciska BITTSÁNSZKY 105 01.01.2003
33. Elena HASÍKOVÁ 41 01.01.2003
34. Joanna GIERLAK 89 AZS AWF WARSZAWA 13.12.2003
35. Leonie HARTMANN 56 01.07.2003
36. DARYA ULASAVA 107 01.01.2004
37. Martha BIRD 88 01.01.2004
38. Vlada MARYNYCH 40 01.01.2004
39. Maja SZATARSKA 9 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
40. Ema RUBÁŠOVÁ 39 01.01.2003
41. Ewa ZACHAREWICZ 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
42. Teodora SOFRAN 87 01.01.2003
43. Maria FEDOROVA 38 01.01.2003
44. Lili NAZER 86 01.01.2004
45. Emma ROSENSTENGEL 106 08.01.2004
46. Amelia MIDDLETON 135 01.01.2003
47. Amelia OLSZEWSKA 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
48. Diana DEMETER 37 01.01.2004
49. OLIVIA ATTIAS 108 01.01.2004
50. Daniela SZPEJNA 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
51. Bronwen HYDE 60 01.01.2003
52. Sonia Turbo 36 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
53. Reka KOVACS 133 01.01.2004
54. Alina KOLOBEKOVA 109 01.01.2004
55. Aleksandra LISZKA 13 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
56. Réka BÁN 62 01.01.2003
57. Oliwia STACHULAK 35 BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
58. Laura SZMIT 14 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
59. LARA FABAC 134 01.01.2004
60. VIKTORIIA HORPENCHENKO 84 01.01.2004
61. Roksana PAPUŻYŃSKA 34 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
62. Defne BASAK 132 01.01.2003
63. Larisa RUBAN 111 01.01.2003
64. Barbara WIERZCHOWSKA 15 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
65. Hannah SIBILLA 63 08.12.2003
66. ELLEN BUCKLEY 65 01.01.2004
67. Natalia SZEMPLIŃSKA 16 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
68. Varvara DRAL 82 01.01.2004
69. Karoline KRAUTER 129 09.01.2004
70. Lior DRUCK 112 01.01.2003
71. Kamilla IBRAGIMOVA 66
72. Lina Elisabeth WEMME 113 13.04.2004
73. Seren WILLIAMS 81 01.01.2003
74. Julia SOŁTYS 17 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
75. Paulina MICHAŁEK 18 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
76. Olivia O 67 01.01.2003
77. DARYA MAKNACHOVA 80 01.01.2003
78. Viktoriia BOGDANOVA 115 01.01.2003
79. Zuzanna CISOWSKA 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
80. Barbara BODOVA 79 01.01.2003
81. Marie HÖFLER 68 28.07.2004
82. Eleanor KNOX 114 01.01.2003
83. Zuzanna BORKOWSKA 30 KS "ALEX" 02.04.2004
84. Klaudia KUBACZYK 29 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003
85. Isabell THIERBACH 123 21.05.2004
86. Jagoda OLSZÓWKA 20 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
87. Luca KALOCSAI 78
88. Luzie GOTZE 120 01.01.2003
89. Patrycja TRZCIŃSKA 21 AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003
90. Zorka SZALAI 116 01.01.2003
91. Anastasia YEROFIEIENKO 70 01.01.2004
92. OLIWIA KOWALSKA 28 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
93. Stefaniia RAKHIMOVA 71 01.01.2004
94. Isabele Salome HONNGER 118 01.01.2003
95. Konstancja KANAS 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
96. Petra CSATÁDI 76 01.01.2003
97. Catalina APOSTOL 122
98. Olga SITOVA 75
99. Cora Elisabeth SCHALLER 119 14.04.2003
100. Natalia Woźniak 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
101. Katarzyna BEKALARCZYK 25 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
102. Aleksandra SROKA 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
103. Daria MALYSHEVA 121 01.01.2003
104. Anna TVARDOVSKA 125 01.01.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Anastasia BEZNOSIKOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
3. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
3. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
3. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
6. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
7. Zorka SZALAI 01.01.2003 zakwalifikowano
8. Klaudia KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003 zakwalifikowano
8. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
10. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
11. Diana DEMETER 01.01.2004 zakwalifikowano
12. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
13. Ema RUBÁŠOVÁ 01.01.2003 zakwalifikowano
14. Olga SITOVA zakwalifikowano
15. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004 zakwalifikowano
16. Juta M 01.01.2003 zakwalifikowano
17. Aleksandra EVSIUKOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
18. Madeleine GALE 01.01.2003 zakwalifikowano
19. LARA FABAC 01.01.2004 zakwalifikowano
20. Luca ROZA 01.01.2003 zakwalifikowano
21. Viktoriia BOGDANOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
22. DARYA ULASAVA 01.01.2004 zakwalifikowano
23. Viktoria FENYVESI 01.01.2003 zakwalifikowano
24. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
24. Kamilla IBRAGIMOVA zakwalifikowano
26. Martha BIRD 01.01.2004 zakwalifikowano
26. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
28. Teodora SOFRAN 01.01.2003 zakwalifikowano
29. Cora Elisabeth SCHALLER 14.04.2003 zakwalifikowano
30. Arina ZAMARAEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
30. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004 zakwalifikowano
32. Barbara BODOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
33. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
34. OLIVIA ATTIAS 01.01.2004 zakwalifikowano
35. Luca KALOCSAI zakwalifikowano
36. Kata Róza TÓTH 01.01.2004 zakwalifikowano
37. Stefaniia RAKHIMOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Amelia MIDDLETON 01.01.2003 zakwalifikowano
39. Lior DRUCK 01.01.2003 zakwalifikowano
40. Daria MALYSHEVA 01.01.2003 zakwalifikowano
41. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
42. Eszter WOLF 01.01.2004 zakwalifikowano
43. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
44. Rhiannon CRAIG 01.01.2003 zakwalifikowano
45. Nina ZINECKER 01.01.2004 zakwalifikowano
46. Marie HÖFLER 28.07.2004 zakwalifikowano
47. Petra CSATÁDI 01.01.2003 zakwalifikowano
48. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
49. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
50. Reka KOVACS 01.01.2004 zakwalifikowano
51. Anastasia YEROFIEIENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
52. Leonie HARTMANN 01.07.2003 zakwalifikowano
53. Lea Sophie DRESCHER 06.07.2003 zakwalifikowano
54. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
55. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
56. Lina Elisabeth WEMME 13.04.2004 zakwalifikowano
57. Rosie WHITAKER 01.01.2003 zakwalifikowano
57. Alina KOLOBEKOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
59. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
60. Varvara DRAL 01.01.2004 zakwalifikowano
61. Eleanor KNOX 01.01.2003 zakwalifikowano
61. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
63. Rebeka CSÉFALVAYOVÁ 01.01.2003 zakwalifikowano
64. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
64. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
66. Hannah SIBILLA 08.12.2003 zakwalifikowano
67. ABIGAIL QUELCH 01.01.2003 zakwalifikowano
68. Elena HASÍKOVÁ 01.01.2003 zakwalifikowano
69. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
70. VIKTORIIA HORPENCHENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
71. Réka BÁN 01.01.2003 zakwalifikowano
72. Anna TVARDOVSKA 01.01.2004 zakwalifikowano
73. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
74. Elina SOLOBAIEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
75. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003 zakwalifikowano
76. Kar RAMANE 01.01.2003 zakwalifikowano
77. Bronwen HYDE 01.01.2003 zakwalifikowano
78. Joanna GIERLAK AZS AWF WARSZAWA 13.12.2003 zakwalifikowano
79. Karoline KRAUTER 09.01.2004 zakwalifikowano
80. Lihi BLUMBERG 01.01.2003 zakwalifikowano
81. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
82. Lili NAZER 01.01.2004 zakwalifikowano
83. Larisa RUBAN 01.01.2003 zakwalifikowano
84. Franciska BITTSÁNSZKY 01.01.2003 zakwalifikowano
85. Emma LIPPOLD 05.07.2003 zakwalifikowano
85. India WILSON 01.01.2004 zakwalifikowano
87. Isabele Salome HONNGER 01.01.2003 zakwalifikowano
88. DARYA MAKNACHOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
88. Maria FEDOROVA 01.01.2003 zakwalifikowano
88. Luzie GOTZE 01.01.2003 zakwalifikowano
91. Olivia O 01.01.2003 zakwalifikowano
91. Vlada MARYNYCH 01.01.2004 zakwalifikowano
93. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004 zakwalifikowano
94. Isabell THIERBACH 21.05.2004 zakwalifikowano
95. Patrycja TRZCIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003 zakwalifikowano
96. Catalina APOSTOL zakwalifikowano
97. ELLEN BUCKLEY 01.01.2004 zakwalifikowano
97. Seren WILLIAMS 01.01.2003 zakwalifikowano
99. Defne BASAK 01.01.2003 zakwalifikowano
100. Emma ROSENSTENGEL 08.01.2004 zakwalifikowano
101. Denisa MANESCU 01.01.2004 zakwalifikowano
102. Lauren FREILLAT 01.01.2004 zakwalifikowano
103. Celena APPELBY-PRINCE 01.01.2004 zakwalifikowano
104. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Daria MALYSHEVA 01.01.2003
2. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
3. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
3. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
5. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
6. Juta M 01.01.2003
7. DARYA ULASAVA 01.01.2004
8. Cora Elisabeth SCHALLER 14.04.2003
9. Anastasia BEZNOSIKOVA 01.01.2004
10. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
11. Zorka SZALAI 01.01.2003
12. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
13. Olga SITOVA
14. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
15. Leonie HARTMANN 01.07.2003
16. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
17. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
18. Diana DEMETER 01.01.2004
19. Aleksandra EVSIUKOVA 01.01.2003
20. Luca ROZA 01.01.2003
21. Viktoriia BOGDANOVA 01.01.2003
22. Viktoria FENYVESI 01.01.2003
23. Kamilla IBRAGIMOVA
24. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
24. Martha BIRD 01.01.2004
26. Teodora SOFRAN 01.01.2003
27. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
28. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
29. Luca KALOCSAI
30. Marie HÖFLER 28.07.2004
31. Anna TVARDOVSKA 01.01.2004
32. Lili NAZER 01.01.2004
33. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
34. Klaudia KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003
35. Ema RUBÁŠOVÁ 01.01.2003
36. Madeleine GALE 01.01.2003
37. LARA FABAC 01.01.2004
38. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
39. Arina ZAMARAEVA 01.01.2004
40. Barbara BODOVA 01.01.2003
41. OLIVIA ATTIAS 01.01.2004
42. Kata Róza TÓTH 01.01.2004
43. Amelia MIDDLETON 01.01.2003
44. Lior DRUCK 01.01.2003
45. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
46. Eszter WOLF 01.01.2004
47. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
48. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
49. Reka KOVACS 01.01.2004
50. Anastasia YEROFIEIENKO 01.01.2004
51. Lea Sophie DRESCHER 06.07.2003
52. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
53. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
54. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
55. Eleanor KNOX 01.01.2003
56. Rebeka CSÉFALVAYOVÁ 01.01.2003
57. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
58. ABIGAIL QUELCH 01.01.2003
59. Réka BÁN 01.01.2003
60. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
61. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
62. Franciska BITTSÁNSZKY 01.01.2003
63. India WILSON 01.01.2004
64. Olivia O 01.01.2003
65. Stefaniia RAKHIMOVA 01.01.2004
66. Rhiannon CRAIG 01.01.2003
67. Nina ZINECKER 01.01.2004
68. Petra CSATÁDI 01.01.2003
69. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
70. Lina Elisabeth WEMME 13.04.2004
71. Rosie WHITAKER 01.01.2003
71. Alina KOLOBEKOVA 01.01.2004
73. Varvara DRAL 01.01.2004
74. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
75. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
76. Hannah SIBILLA 08.12.2003
77. Elena HASÍKOVÁ 01.01.2003
78. VIKTORIIA HORPENCHENKO 01.01.2004
79. Elina SOLOBAIEVA 01.01.2004
80. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
81. Kar RAMANE 01.01.2003
82. Bronwen HYDE 01.01.2003
83. Joanna GIERLAK AZS AWF WARSZAWA 13.12.2003
84. Karoline KRAUTER 09.01.2004
85. Lihi BLUMBERG 01.01.2003
86. Larisa RUBAN 01.01.2003
87. Emma LIPPOLD 05.07.2003
88. Isabele Salome HONNGER 01.01.2003
89. DARYA MAKNACHOVA 01.01.2003
89. Maria FEDOROVA 01.01.2003
89. Luzie GOTZE 01.01.2003
92. Vlada MARYNYCH 01.01.2004
93. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004
94. Isabell THIERBACH 21.05.2004
95. Patrycja TRZCIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003
96. Catalina APOSTOL
97. ELLEN BUCKLEY 01.01.2004
97. Seren WILLIAMS 01.01.2003
99. Defne BASAK 01.01.2003
100. Emma ROSENSTENGEL 08.01.2004
101. Denisa MANESCU 01.01.2004
102. Lauren FREILLAT 01.01.2004
103. Celena APPELBY-PRINCE 01.01.2004
104. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy