Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mario DURIC 74 01.01.2003
2. Vilmos KESSLER 148 01.01.2003
3. Joe DONAGHUE 151 01.01.2003
4. Adam JAKUBOWSKI 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
5. PAVEL GABRIEL 76 01.01.2003
6. HEORHI TKACHENKA 73 01.01.2004
7. Igor Woźniak 2 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
8. Max KLOSTERMANN 149 20.12.2004
9. Zétény GUBA 146 01.01.2004
10. Theo RAITHEL 150 05.09.2004
11. Oskar MACH 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
12. Bendegúz GYÖRGY 77 01.01.2003
13. Kristians DUBRA 223 01.01.2003
14. Jakub SURMA 4 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
15. Ethan ZAZO 72 01.01.2003
16. Egor KISELEV 153 01.01.2004
17. Marcus BROBERG 78 01.01.2003
18. Jan CIGANEK 70
19. IONUT STOE 79 01.01.2004
20. Kamil Tomeczek 5 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
21. Ethan STEER 144 01.01.2003
22. Nolann RENARD 152 01.01.2004
23. Patrick WOLF 80 14.01.2003
24. Arpád FAZEKAS 219 01.01.2004
25. Ori FINSTERBUSH 69 01.01.2003
26. Mikołaj Płaszczewski 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
27. Moritz FAĂźMANN 155 16.07.2003
28. Wiktor DOWNAR 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
29. Zjombor TOTH 143 01.01.2004
30. Andrey BOYKOV 217
31. Julius Manz THORBEK 158 01.01.2004
32. Adam CHTIOUI 8 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
33. Laurenz DORFER 82 01.01.2004
34. VIACHASLAU KRAUTSOU 218 01.01.2003
35. Maksim GAFAROV 67 01.01.2003
36. Michał Wieczorek 9 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
37. Toni DESPALATOVIĆ 83 01.01.2004
38. Botond ZSOLNAI 140 01.01.2003
39. Maurice-Leon BAUKNECHT 156 05.06.2004
40. Noah BAUMANN 84 01.01.2003
41. James KLOSS 139 01.01.2003
42. Alex CULKIN 215 01.01.2003
43. Mikołaj Olszewski 10 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
44. Oliver STRANGE 138 01.01.2003
45. Elly BAR NEFY 214 01.01.2003
46. Vojtěch HOLEMÝ 159 01.01.2004
47. Aleksandr PROZOROV 85 01.01.2004
48. Dawid PIOSIK 11 IKS LESZNO 16.12.2004
49. Nikita LYMARENKO 137 01.01.2004
50. Leander HELM 160 24.02.2003
51. Csaba RAKONCZAY 213 01.01.2004
52. Suhayl NAWAR 86
53. Antoni Bem 12 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
54. Dávid CSIRKE 136 01.01.2004
55. Kirill MOSKVIN 87 01.01.2003
56. Žans HUSAINOVS 211 01.01.2003
57. Mikołaj OSSENTOWSKI 13 IKS LESZNO 14.05.2003
58. Edward SCOTT PAYNE 210 01.01.2004
59. Bartosz SACHARCZUK 14 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
60. Pavlo GUMEN 88 01.01.2003
61. Michal GRUFÍK 61 01.01.2003
62. Ambrus IVANCSICS 208 01.01.2003
63. Jakub Smuda 15 IKS LESZNO 28.05.2003
64. Sebastiano GRÖTEKE 60 25.04.2003
65. Ákos PIRK 89 01.01.2004
66. Nils GRUN 209
67. Dániel ZSIGMOND 164 01.01.2003
68. Sam WANYAMA 133 01.01.2004
69. Stanisław KORZENIEWSKI 16 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
70. Rafael RHYS POLLITT 91 01.01.2003
71. Szymon PACHOLCZYK 17 IKS LESZNO 17.10.2004
72. Pavel KOZAK 58 01.01.2003
73. Vigo LASIC 207 01.01.2004
74. ULADZIMER BUTENKO 132 01.01.2003
75. Simon WOHLMACHER 92 08.09.2004
76. Bartosz BOHDAN 18 UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
77. Alex BRINCKLOW 166 01.01.2003
78. Ladislav PĚNI 57 01.01.2003
79. Kamil Matusewicz 19 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
80. Axel FAHLVIK 93 06.07.2003
81. Benjamin SIMMONDS 204 01.01.2003
82. Niklas ZACHER 129 01.01.2003
83. Danylo SLOBODIANYK 56 01.01.2004
84. KUCEBA 168 01.01.2004
85. Daniil VASILEV 55 01.01.2003
86. JANKO LESKOVAC 94 01.01.2003
87. Krzysztof Łopatniuk 20 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
88. Leon TAPPE 95 24.02.2004
89. Maciej Frącek 21 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
90. Endre MOLNAR 54 01.01.2003
91. Jamie BRIGGS 203 01.01.2003
92. Zsombor TABAJDI 127 01.01.2004
93. Błażej MAJEWSKI 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
94. ROMAN SAMOILOV 202 01.01.2004
95. Aleksejs ŠIBAJEVS 171 01.01.2003
96. Adam ŚWIERZYŃSKI 23 UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
97. Bastian KAPPUS 221 13.09.2004
98. Dawood KHAN 97 01.01.2003
99. Emil KRÖCKEL 201 06.07.2003
100. Emil LANGA 24 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
101. Matyas FARKAS 124 01.01.2003
102. Vojtěch GERIŠ 98 01.01.2004
103. Shalang KOLAS 198 01.01.2004
104. MARIN STEFAN 173 01.01.2004
105. Mateusz KWIATKOWSKI 25 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
106. Lachlan JARVIE 197 01.01.2003
107. JURAJ DABIĆ 50 01.01.2003
108. Kacper SŁOMIŃSKI 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
109. Joe BLAIR 174 01.01.2004
110. Tomáš CHRAMOSTA 100 01.01.2004
111. Alexander TAGGART 199 01.01.2003
112. Hannes NOWAK 49 10.02.2003
113. Freddie EDGECLIFFE-JOHNSON 122 01.01.2004
114. Grigorii SMOTRIN 101 01.01.2003
115. Jean Marcel FOURNIER 196 01.01.2003
116. Gijs REUREKAS 48 01.01.2003
117. Lovro PROSOLI 47 01.01.2004
118. Dominik KANIA 28 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
119. Mykyta YANKOVYCH 102 01.01.2003
120. Jędrzej ŁOKAJ 176 AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
121. Nicholas WILLIAMS 195 01.01.2003
122. Sergey SELUYANOV 103 01.01.2003
123. Koen WALET 194 01.01.2004
124. Balazs MAKK 177
125. Paweł FIRCH 29 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
126. Arkadiusz Gajda 30 IKS LESZNO 20.08.2003
127. Oliver HOWARTH 104 01.01.2003
128. Christopher Horn NIELSEN 178 01.01.2004
129. Kornel TAKACS 192 01.01.2004
130. Ievgen LAZARENKO 44 01.01.2003
131. YAUHENI TSYBULIA 193
132. Kuba VENCEL 179 01.01.2003
133. Dylan DANIEL 118 01.01.2003
134. Bartłomiej NIZIO 32 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
135. Jonas KARLSEN 43 01.01.2004
136. Dario STENBECK-SCHIAVO 180 01.01.2003
137. Vladislav KULINYCH 117 01.01.2004
138. Benjámin BANYIK 42 01.01.2003
139. Can ALKIS 181 01.01.2003
140. Martin SLEZÁK 116 01.01.2003
141. Vlad ROSU 190 01.01.2003
142. Vince MACHEK 108 01.01.2003
143. Filip MAJEWSKI 34 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003
144. Patrick SLUMAN 189 01.01.2003
145. Arthur BARBIER 115 01.01.2003
146. Petr HROMÁDKA 109 01.01.2003
147. Tyler HARMS 188 01.01.2004
148. Claudio SOSA SMATRALA 40 01.01.2004
149. Leopold Marc KUCHTA 183 01.01.2003
150. Alberto MASCIOLI 39 01.01.2003
151. Temur ALOIAN 112 01.01.2003
152. Arwed HÄüLER 187 28.04.2003
153. Attila BENYUS 184 01.01.2003
154. Ferdinand EBERT 113 01.01.2003
155. Rhys BARBOUR 111 01.01.2003
156. Tymon Lewicki 37 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
157. Dominik BIELCIK 186 01.01.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Aleksandr PROZOROV 01.01.2004 zakwalifikowano
2. Kirill MOSKVIN 01.01.2003 zakwalifikowano
2. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003 zakwalifikowano
4. Vlad ROSU 01.01.2003 zakwalifikowano
4. Leander HELM 24.02.2003 zakwalifikowano
4. Bastian KAPPUS 13.09.2004 zakwalifikowano
7. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
7. Rafael RHYS POLLITT 01.01.2003 zakwalifikowano
7. Maurice-Leon BAUKNECHT 05.06.2004 zakwalifikowano
7. Ori FINSTERBUSH 01.01.2003 zakwalifikowano
11. Andrey BOYKOV zakwalifikowano
12. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
12. JANKO LESKOVAC 01.01.2003 zakwalifikowano
12. Kornel TAKACS 01.01.2004 zakwalifikowano
12. Gijs REUREKAS 01.01.2003 zakwalifikowano
16. Ievgen LAZARENKO 01.01.2003 zakwalifikowano
17. Dániel ZSIGMOND 01.01.2003 zakwalifikowano
18. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003 zakwalifikowano
18. Leopold Marc KUCHTA 01.01.2003 zakwalifikowano
20. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
21. Lachlan JARVIE 01.01.2003 zakwalifikowano
22. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003 zakwalifikowano
23. Vince MACHEK 01.01.2003 zakwalifikowano
24. Tomáš CHRAMOSTA 01.01.2004 zakwalifikowano
24. Jamie BRIGGS 01.01.2003 zakwalifikowano
26. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
26. Matyas FARKAS 01.01.2003 zakwalifikowano
28. Sam WANYAMA 01.01.2004 zakwalifikowano
29. Shalang KOLAS 01.01.2004 zakwalifikowano
30. Daniil VASILEV 01.01.2003 zakwalifikowano
30. Sebastiano GRÖTEKE 25.04.2003 zakwalifikowano
32. Hannes NOWAK 10.02.2003 zakwalifikowano
33. Jonas KARLSEN 01.01.2004 zakwalifikowano
34. Alex BRINCKLOW 01.01.2003 zakwalifikowano
35. Benjámin BANYIK 01.01.2003 zakwalifikowano
35. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
35. Dario STENBECK-SCHIAVO 01.01.2003 zakwalifikowano
38. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
39. Petr HROMÁDKA 01.01.2003 zakwalifikowano
39. HEORHI TKACHENKA 01.01.2004 zakwalifikowano
41. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003 zakwalifikowano
41. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
43. Temur ALOIAN 01.01.2003 zakwalifikowano
43. Nolann RENARD 01.01.2004 zakwalifikowano
45. Maksim GAFAROV 01.01.2003 zakwalifikowano
46. Aleksejs ŠIBAJEVS 01.01.2003 zakwalifikowano
47. Joe DONAGHUE 01.01.2003 zakwalifikowano
48. Vladislav KULINYCH 01.01.2004 zakwalifikowano
49. Marcus BROBERG 01.01.2003 zakwalifikowano
50. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004 zakwalifikowano
51. Ákos PIRK 01.01.2004 zakwalifikowano
51. Dylan DANIEL 01.01.2003 zakwalifikowano
53. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
54. Zétény GUBA 01.01.2004 zakwalifikowano
55. Botond ZSOLNAI 01.01.2003 zakwalifikowano
55. Alberto MASCIOLI 01.01.2003 zakwalifikowano
55. Christopher Horn NIELSEN 01.01.2004 zakwalifikowano
58. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
59. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
60. Niklas ZACHER 01.01.2003 zakwalifikowano
61. Edward SCOTT PAYNE 01.01.2004 zakwalifikowano
62. Suhayl NAWAR zakwalifikowano
63. ROMAN SAMOILOV 01.01.2004 zakwalifikowano
64. James KLOSS 01.01.2003 zakwalifikowano
65. Ferdinand EBERT 01.01.2003 zakwalifikowano
66. Sergey SELUYANOV 01.01.2003 zakwalifikowano
67. JURAJ DABIĆ 01.01.2003 zakwalifikowano
68. Nils GRUN zakwalifikowano
69. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003 zakwalifikowano
70. Koen WALET 01.01.2004 zakwalifikowano
71. Endre MOLNAR 01.01.2003 zakwalifikowano
72. Zjombor TOTH 01.01.2004 zakwalifikowano
73. Oliver STRANGE 01.01.2003 zakwalifikowano
74. Egor KISELEV 01.01.2004 zakwalifikowano
74. PAVEL GABRIEL 01.01.2003 zakwalifikowano
76. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
77. Grigorii SMOTRIN 01.01.2003 zakwalifikowano
78. Mykyta YANKOVYCH 01.01.2003 zakwalifikowano
79. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
79. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003 zakwalifikowano
81. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003 zakwalifikowano
82. Arwed HÄüLER 28.04.2003 zakwalifikowano
82. Dominik BIELCIK 01.01.2003 zakwalifikowano
84. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003 zakwalifikowano
85. Nicholas WILLIAMS 01.01.2003 zakwalifikowano
85. Pavlo GUMEN 01.01.2003 zakwalifikowano
87. Toni DESPALATOVIĆ 01.01.2004 zakwalifikowano
88. Ethan ZAZO 01.01.2003 zakwalifikowano
89. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
90. Rhys BARBOUR 01.01.2003 zakwalifikowano
90. Dawood KHAN 01.01.2003 zakwalifikowano
92. IONUT STOE 01.01.2004 zakwalifikowano
93. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003 zakwalifikowano
93. Laurenz DORFER 01.01.2004 zakwalifikowano
95. Simon WOHLMACHER 08.09.2004 zakwalifikowano
95. Leon TAPPE 24.02.2004 zakwalifikowano
95. Patrick WOLF 14.01.2003 zakwalifikowano
95. Pavel KOZAK 01.01.2003 zakwalifikowano
99. Attila BENYUS 01.01.2003 zakwalifikowano
100. Freddie EDGECLIFFE-JOHNSON 01.01.2004 zakwalifikowano
101. Jean Marcel FOURNIER 01.01.2003 zakwalifikowano
102. Moritz FAĂźMANN 16.07.2003 zakwalifikowano
103. Axel FAHLVIK 06.07.2003 zakwalifikowano
104. Žans HUSAINOVS 01.01.2003 zakwalifikowano
104. Claudio SOSA SMATRALA 01.01.2004 zakwalifikowano
106. Vilmos KESSLER 01.01.2003 zakwalifikowano
107. Martin SLEZÁK 01.01.2003 zakwalifikowano
108. Alex CULKIN 01.01.2003 zakwalifikowano
109. Theo RAITHEL 05.09.2004 zakwalifikowano
110. Vojtěch GERIŠ 01.01.2004 zakwalifikowano
111. YAUHENI TSYBULIA zakwalifikowano
111. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003 zakwalifikowano
111. Zsombor TABAJDI 01.01.2004 zakwalifikowano
114. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
115. MARIN STEFAN 01.01.2004 zakwalifikowano
116. Filip MAJEWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003 zakwalifikowano
117. Patrick SLUMAN 01.01.2003 zakwalifikowano
118. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003 zakwalifikowano
119. Arthur BARBIER 01.01.2003 zakwalifikowano
120. Bendegúz GYÖRGY 01.01.2003 zakwalifikowano
121. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
122. Noah BAUMANN 01.01.2003 zakwalifikowano
123. Csaba RAKONCZAY 01.01.2004 zakwalifikowano
123. Michal GRUFÍK 01.01.2003 zakwalifikowano
125. Alexander TAGGART 01.01.2003 zakwalifikowano
126. Oliver HOWARTH 01.01.2003 zakwalifikowano
127. Can ALKIS 01.01.2003 zakwalifikowano
127. Jan CIGANEK zakwalifikowano
127. Danylo SLOBODIANYK 01.01.2004 zakwalifikowano
130. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003 zakwalifikowano
130. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano
130. Jędrzej ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004 zakwalifikowano
133. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
133. ULADZIMER BUTENKO 01.01.2003 zakwalifikowano
135. VIACHASLAU KRAUTSOU 01.01.2003 zakwalifikowano
136. Joe BLAIR 01.01.2004 zakwalifikowano
136. Benjamin SIMMONDS 01.01.2003 zakwalifikowano
138. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
139. Tyler HARMS 01.01.2004 zakwalifikowano
140. Lovro PROSOLI 01.01.2004 zakwalifikowano
140. Ambrus IVANCSICS 01.01.2003 zakwalifikowano
140. Balazs MAKK zakwalifikowano
143. Julius Manz THORBEK 01.01.2004 zakwalifikowano
144. KUCEBA 01.01.2004 zakwalifikowano
145. Dávid CSIRKE 01.01.2004 zakwalifikowano
146. Arpád FAZEKAS 01.01.2004 zakwalifikowano
147. Elly BAR NEFY 01.01.2003 zakwalifikowano
148. Kristians DUBRA 01.01.2003 zakwalifikowano
149. Ethan STEER 01.01.2003 zakwalifikowano
149. Vojtěch HOLEMÝ 01.01.2004 zakwalifikowano
149. Mario DURIC 01.01.2003 zakwalifikowano
152. Kuba VENCEL 01.01.2003 zakwalifikowano
152. Nikita LYMARENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
154. Ladislav PĚNI 01.01.2003 zakwalifikowano
155. Max KLOSTERMANN 20.12.2004 zakwalifikowano
156. Emil KRÖCKEL 06.07.2003 zakwalifikowano
157. Vigo LASIC 01.01.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Rafael RHYS POLLITT 01.01.2003
2. Maurice-Leon BAUKNECHT 05.06.2004
3. Adam JAKUBOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 14.01.2003
3. Bastian KAPPUS 13.09.2004
5. Aleksandr PROZOROV 01.01.2004
6. Kirill MOSKVIN 01.01.2003
7. Leander HELM 24.02.2003
8. Andrey BOYKOV
9. Ori FINSTERBUSH 01.01.2003
10. JANKO LESKOVAC 01.01.2003
11. Dániel ZSIGMOND 01.01.2003
12. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
13. Temur ALOIAN 01.01.2003
14. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
15. Oliver STRANGE 01.01.2003
16. Arwed HÄüLER 28.04.2003
17. Vlad ROSU 01.01.2003
18. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
19. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
20. Vince MACHEK 01.01.2003
21. Sebastiano GRÖTEKE 25.04.2003
22. Hannes NOWAK 10.02.2003
23. Alex BRINCKLOW 01.01.2003
24. Benjámin BANYIK 01.01.2003
25. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
26. Nolann RENARD 01.01.2004
27. Joe DONAGHUE 01.01.2003
28. Mykyta YANKOVYCH 01.01.2003
29. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
30. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
31. Laurenz DORFER 01.01.2004
32. Axel FAHLVIK 06.07.2003
33. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
34. Kornel TAKACS 01.01.2004
35. Ievgen LAZARENKO 01.01.2003
36. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
37. Sam WANYAMA 01.01.2004
38. Shalang KOLAS 01.01.2004
39. Daniil VASILEV 01.01.2003
40. Jonas KARLSEN 01.01.2004
41. Jakub SURMA AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
42. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
43. Maksim GAFAROV 01.01.2003
44. Vladislav KULINYCH 01.01.2004
45. Dylan DANIEL 01.01.2003
46. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
47. Botond ZSOLNAI 01.01.2003
48. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
49. Edward SCOTT PAYNE 01.01.2004
50. Suhayl NAWAR
51. ROMAN SAMOILOV 01.01.2004
52. Ferdinand EBERT 01.01.2003
53. Mateusz KWIATKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.06.2003
54. Koen WALET 01.01.2004
55. PAVEL GABRIEL 01.01.2003
55. Egor KISELEV 01.01.2004
57. Toni DESPALATOVIĆ 01.01.2004
58. Rhys BARBOUR 01.01.2003
59. Žans HUSAINOVS 01.01.2003
59. Claudio SOSA SMATRALA 01.01.2004
61. Alex CULKIN 01.01.2003
62. Zsombor TABAJDI 01.01.2004
63. Julius Manz THORBEK 01.01.2004
64. Elly BAR NEFY 01.01.2003
65. Gijs REUREKAS 01.01.2003
66. Leopold Marc KUCHTA 01.01.2003
66. Bartosz BOHDAN UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
68. Lachlan JARVIE 01.01.2003
69. Jamie BRIGGS 01.01.2003
69. Tomáš CHRAMOSTA 01.01.2004
71. Matyas FARKAS 01.01.2003
72. Dario STENBECK-SCHIAVO 01.01.2003
73. HEORHI TKACHENKA 01.01.2004
73. Petr HROMÁDKA 01.01.2003
75. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003
76. Aleksejs ŠIBAJEVS 01.01.2003
77. Marcus BROBERG 01.01.2003
78. Ákos PIRK 01.01.2004
79. Zétény GUBA 01.01.2004
80. Alberto MASCIOLI 01.01.2003
80. Christopher Horn NIELSEN 01.01.2004
82. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
83. Niklas ZACHER 01.01.2003
84. James KLOSS 01.01.2003
85. Sergey SELUYANOV 01.01.2003
86. JURAJ DABIĆ 01.01.2003
87. Nils GRUN
88. Endre MOLNAR 01.01.2003
89. Zjombor TOTH 01.01.2004
90. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
91. Grigorii SMOTRIN 01.01.2003
92. Adam ŚWIERZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.08.2003
93. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
94. Dominik BIELCIK 01.01.2003
95. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
96. Pavlo GUMEN 01.01.2003
96. Nicholas WILLIAMS 01.01.2003
98. Ethan ZAZO 01.01.2003
99. Dawood KHAN 01.01.2003
100. IONUT STOE 01.01.2004
101. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
102. Leon TAPPE 24.02.2004
102. Patrick WOLF 14.01.2003
102. Pavel KOZAK 01.01.2003
102. Simon WOHLMACHER 08.09.2004
106. Attila BENYUS 01.01.2003
107. Jean Marcel FOURNIER 01.01.2003
108. Moritz FAĂźMANN 16.07.2003
109. Vilmos KESSLER 01.01.2003
110. Martin SLEZÁK 01.01.2003
111. Theo RAITHEL 05.09.2004
112. YAUHENI TSYBULIA
112. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003
114. Patrick SLUMAN 01.01.2003
115. Stanisław KORZENIEWSKI FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.04.2003
116. Arthur BARBIER 01.01.2003
117. Noah BAUMANN 01.01.2003
118. Michal GRUFÍK 01.01.2003
119. Oliver HOWARTH 01.01.2003
120. Danylo SLOBODIANYK 01.01.2004
120. Can ALKIS 01.01.2003
122. Jędrzej ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
123. ULADZIMER BUTENKO 01.01.2003
124. Joe BLAIR 01.01.2004
124. Benjamin SIMMONDS 01.01.2003
126. Balazs MAKK
126. Ambrus IVANCSICS 01.01.2003
128. Vigo LASIC 01.01.2004
129. Freddie EDGECLIFFE-JOHNSON 01.01.2004
130. Vojtěch GERIŠ 01.01.2004
131. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
132. MARIN STEFAN 01.01.2004
133. Filip MAJEWSKI NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 30.07.2003
134. Bendegúz GYÖRGY 01.01.2003
135. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
136. Csaba RAKONCZAY 01.01.2004
137. Alexander TAGGART 01.01.2003
138. Jan CIGANEK
139. Kacper SŁOMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 31.01.2003
139. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
141. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
142. VIACHASLAU KRAUTSOU 01.01.2003
143. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
144. Tyler HARMS 01.01.2004
145. Lovro PROSOLI 01.01.2004
146. KUCEBA 01.01.2004
147. Dávid CSIRKE 01.01.2004
148. Arpád FAZEKAS 01.01.2004
149. Kristians DUBRA 01.01.2003
150. Ethan STEER 01.01.2003
150. Vojtěch HOLEMÝ 01.01.2004
150. Mario DURIC 01.01.2003
153. Kuba VENCEL 01.01.2003
153. Nikita LYMARENKO 01.01.2004
155. Ladislav PĚNI 01.01.2003
156. Max KLOSTERMANN 20.12.2004
157. Emil KRÖCKEL 06.07.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy