Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Eva PERLOVSKA 65 01.01.2003
2. Charlotte WILSON-SMITH 98 01.01.2003
3. Zuzanna Porada 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
4. Elena LAUNDER 64 01.01.2004
5. Katalin KOVÁTS 96 01.01.2004
6. Amy WESTWELL 31 01.01.2003
7. Franziska TANZMEISTER 95 01.01.2004
8. Leonie CADAO 34 02.05.2004
9. Ewa Zając 2 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003
10. Zuzanna Lenkiewicz 3 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
11. ALISA KISLIAK 99 01.01.2004
12. Natálie ZRALÍKOVÁ 69 01.01.2003
13. Ekaterina MALYSHEVA 30 01.01.2004
14. Zita FENYŐSI 94 01.01.2003
15. Kora HARTMANN 29 01.01.2004
16. Alyssa STEFANESCU 36 01.01.2004
17. Kateryna SAVCHUK 68 01.01.2003
18. Viktoria Zoe PAPAI 93 01.01.2004
19. Klaudia Kozieł 4 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18.02.2003
20. Anna VISHNEVETSKA 28 01.01.2003
21. Chayenne BöCHNER 86 01.01.2004
22. Kristyna DRAHORADOVA 70
23. Daria BELIAEVA 60 01.01.2004
24. Paulina Porada 5 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
25. Dana BAHLAI 101 01.01.2004
26. Eidua BATA 91 01.01.2003
27. Alina HORNAK 27 01.01.2003
28. Polina RIABCHIKOVA 38 01.01.2003
29. Klaudia Malgrem 6 KS KARABELA 11.11.2003
30. Olga KIVALO 103 01.01.2004
31. Natalia Laskowska 7 AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
32. Kateryna POLYAKOVA 57 01.01.2004
33. Boroka RAJKAI 26 01.01.2003
34. Liubov MINKOVA 39 01.01.2003
35. Nadja TUNCER 85 01.01.2003
36. DÓRA HERCZEGH 40 01.01.2003
37. Pola DOMŻALSKA 8 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 03.04.2003
38. Alina KOROLEVA 72 01.01.2003
39. Daria BULBA 25
40. Arina TRUKSHANE 56 01.01.2003
41. Natalia Koziarska 9 KKSZ KONIN 08.05.2003
42. Xenia LACKMANN 73 11.11.2004
43. Eszter EGYöD 41 01.01.2003
44. ALISIA MALAZHAVAYA 23 01.01.2003
45. Josephine CHANG 76 01.01.2003
46. Emma BRUNNER 42 01.01.2003
47. Emiliia GUBAREVICH 104 01.01.2003
48. Anna JUHÁSZ 89 01.01.2003
49. Kalina Kordel 22 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
50. ARTEMIS-CAROLINE CHRISTEA 55 01.01.2003
51. Fanny STRAUB 74 01.01.2003
52. Villo NYIRI 87 01.01.2004
53. Zuzanna Buselt 12 KKSZ KONIN 06.05.2004
54. Jasmin HERMANN 75 01.01.2004
55. Orsolya CSAPODI 54 01.01.2004
56. DIANA POPOVICI 88 01.01.2003
57. Amelia SAŁATA 21 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 25.10.2004
58. Christine WEBER 77 01.01.2003
59. Liliána TÓTH 53 01.01.2004
60. Elizaveta KOVALEVA 46 01.01.2003
61. Julia SZLAGA 20 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.08.2003
62. THEODORA NEAGU 47 01.01.2004
63. Nina KONDRUSIK 14 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 24.05.2004
64. Sofiia SHMALUN 52 01.01.2003
65. Aleksandra SZWEDA 19 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.05.2004
66. Anna MIKULEVICH 78
67. Patrycja KOŁUCKA 15 O.Ś. AZS POZNAŃ 28.04.2003
68. Sofiia MAMINA 51 01.01.2003
69. Laura ZIOB 82 01.01.2004
70. Karolína BECHYŇOVÁ 80 01.01.2004
71. Olena TURCHANINOVA 81
72. Kaja SKOWROŃSKA 16 AZS AWF WARSZAWA 01.08.2004
73. TEODORA MOLDOVAN 50 01.01.2004
74. Weronika KOŁUCKA 18 O.Ś. AZS POZNAŃ 28.04.2003
75. Bea ABRAM MOORE 79 01.01.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alina KOROLEVA 01.01.2003 zakwalifikowano
2. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
2. Boroka RAJKAI 01.01.2003 zakwalifikowano
4. Viktoria Zoe PAPAI 01.01.2004 zakwalifikowano
4. ALISIA MALAZHAVAYA 01.01.2003 zakwalifikowano
6. Xenia LACKMANN 11.11.2004 zakwalifikowano
7. Ewa Zając TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003 zakwalifikowano
8. Anna VISHNEVETSKA 01.01.2003 zakwalifikowano
9. Fanny STRAUB 01.01.2003 zakwalifikowano
10. Bea ABRAM MOORE 01.01.2003 zakwalifikowano
11. Elizaveta KOVALEVA 01.01.2003 zakwalifikowano
11. Sofiia MAMINA 01.01.2003 zakwalifikowano
13. Zita FENYŐSI 01.01.2003 zakwalifikowano
14. Arina TRUKSHANE 01.01.2003 zakwalifikowano
15. Eva PERLOVSKA 01.01.2003 zakwalifikowano
16. Alina HORNAK 01.01.2003 zakwalifikowano
17. Emma BRUNNER 01.01.2003 zakwalifikowano
18. Daria BULBA zakwalifikowano
19. Natálie ZRALÍKOVÁ 01.01.2003 zakwalifikowano
20. Liubov MINKOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
21. Olga KIVALO 01.01.2004 zakwalifikowano
22. Nina KONDRUSIK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 24.05.2004 zakwalifikowano
23. Karolína BECHYŇOVÁ 01.01.2004 zakwalifikowano
24. Villo NYIRI 01.01.2004 zakwalifikowano
25. Christine WEBER 01.01.2003 zakwalifikowano
26. Leonie CADAO 02.05.2004 zakwalifikowano
27. Eszter EGYöD 01.01.2003 zakwalifikowano
28. Polina RIABCHIKOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
28. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003 zakwalifikowano
30. Anna MIKULEVICH zakwalifikowano
31. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003 zakwalifikowano
32. Sofiia SHMALUN 01.01.2003 zakwalifikowano
33. Kora HARTMANN 01.01.2004 zakwalifikowano
34. DÓRA HERCZEGH 01.01.2003 zakwalifikowano
35. Katalin KOVÁTS 01.01.2004 zakwalifikowano
36. Chayenne BöCHNER 01.01.2004 zakwalifikowano
37. THEODORA NEAGU 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Jasmin HERMANN 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Olena TURCHANINOVA zakwalifikowano
40. Amelia SAŁATA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 25.10.2004 zakwalifikowano
41. Patrycja KOŁUCKA O.Ś. AZS POZNAŃ 28.04.2003 zakwalifikowano
42. DIANA POPOVICI 01.01.2003 zakwalifikowano
43. Julia SZLAGA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.08.2003 zakwalifikowano
44. Amy WESTWELL 01.01.2003 zakwalifikowano
45. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 zakwalifikowano
46. Orsolya CSAPODI 01.01.2004 zakwalifikowano
47. Daria BELIAEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
48. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
48. Pola DOMŻALSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 03.04.2003 zakwalifikowano
48. Anna JUHÁSZ 01.01.2003 zakwalifikowano
51. Nadja TUNCER 01.01.2003 zakwalifikowano
52. Klaudia Kozieł TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18.02.2003 zakwalifikowano
53. Emiliia GUBAREVICH 01.01.2003 zakwalifikowano
54. Natalia Koziarska KKSZ KONIN 08.05.2003 zakwalifikowano
55. Ekaterina MALYSHEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
56. Josephine CHANG 01.01.2003 zakwalifikowano
57. Dana BAHLAI 01.01.2004 zakwalifikowano
58. Kateryna SAVCHUK 01.01.2003 zakwalifikowano
59. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
60. Elena LAUNDER 01.01.2004 zakwalifikowano
61. Alyssa STEFANESCU 01.01.2004 zakwalifikowano
62. ALISA KISLIAK 01.01.2004 zakwalifikowano
63. Liliána TÓTH 01.01.2004 zakwalifikowano
63. ARTEMIS-CAROLINE CHRISTEA 01.01.2003 zakwalifikowano
65. Kaja SKOWROŃSKA AZS AWF WARSZAWA 01.08.2004 zakwalifikowano
66. Laura ZIOB 01.01.2004 zakwalifikowano
67. TEODORA MOLDOVAN 01.01.2004 zakwalifikowano
68. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
69. Franziska TANZMEISTER 01.01.2004 zakwalifikowano
70. Weronika KOŁUCKA O.Ś. AZS POZNAŃ 28.04.2003 zakwalifikowano
71. Eidua BATA 01.01.2003 zakwalifikowano
72. Aleksandra SZWEDA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.05.2004 zakwalifikowano
73. Kristyna DRAHORADOVA zakwalifikowano
74. Kateryna POLYAKOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
75. Charlotte WILSON-SMITH 01.01.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Viktoria Zoe PAPAI 01.01.2004
2. Xenia LACKMANN 11.11.2004
3. Daria BULBA
3. Alina HORNAK 01.01.2003
5. Zita FENYŐSI 01.01.2003
6. Anna MIKULEVICH
7. Josephine CHANG 01.01.2003
8. Eidua BATA 01.01.2003
9. Alina KOROLEVA 01.01.2003
10. ALISIA MALAZHAVAYA 01.01.2003
11. Sofiia MAMINA 01.01.2003
11. Elizaveta KOVALEVA 01.01.2003
13. Arina TRUKSHANE 01.01.2003
14. Karolína BECHYŇOVÁ 01.01.2004
15. Christine WEBER 01.01.2003
16. Laura ZIOB 01.01.2004
17. Boroka RAJKAI 01.01.2003
18. Anna VISHNEVETSKA 01.01.2003
19. Bea ABRAM MOORE 01.01.2003
20. Emma BRUNNER 01.01.2003
21. Liubov MINKOVA 01.01.2003
22. Olga KIVALO 01.01.2004
23. Nina KONDRUSIK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 24.05.2004
24. Villo NYIRI 01.01.2004
25. Leonie CADAO 02.05.2004
26. Eszter EGYöD 01.01.2003
27. Klaudia Malgrem KS KARABELA 11.11.2003
28. Kora HARTMANN 01.01.2004
29. DÓRA HERCZEGH 01.01.2003
30. Chayenne BöCHNER 01.01.2004
31. Orsolya CSAPODI 01.01.2004
32. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
33. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
34. Ewa Zając TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.04.2003
35. Fanny STRAUB 01.01.2003
36. Eva PERLOVSKA 01.01.2003
37. Natálie ZRALÍKOVÁ 01.01.2003
38. Polina RIABCHIKOVA 01.01.2003
39. Natalia Laskowska AZS AWF WARSZAWA 03.10.2003
40. Sofiia SHMALUN 01.01.2003
41. Katalin KOVÁTS 01.01.2004
42. THEODORA NEAGU 01.01.2004
43. Jasmin HERMANN 01.01.2004
43. Olena TURCHANINOVA
45. Amelia SAŁATA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 25.10.2004
46. Patrycja KOŁUCKA O.Ś. AZS POZNAŃ 28.04.2003
47. DIANA POPOVICI 01.01.2003
48. Julia SZLAGA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 21.08.2003
49. Amy WESTWELL 01.01.2003
50. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
51. Daria BELIAEVA 01.01.2004
52. Pola DOMŻALSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 03.04.2003
52. Anna JUHÁSZ 01.01.2003
54. Nadja TUNCER 01.01.2003
55. Klaudia Kozieł TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18.02.2003
56. Emiliia GUBAREVICH 01.01.2003
57. Natalia Koziarska KKSZ KONIN 08.05.2003
58. Dana BAHLAI 01.01.2004
59. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
60. Alyssa STEFANESCU 01.01.2004
61. ALISA KISLIAK 01.01.2004
62. Kaja SKOWROŃSKA AZS AWF WARSZAWA 01.08.2004
63. Franziska TANZMEISTER 01.01.2004
64. Kateryna POLYAKOVA 01.01.2004
65. Ekaterina MALYSHEVA 01.01.2004
66. Kateryna SAVCHUK 01.01.2003
67. Elena LAUNDER 01.01.2004
68. Liliána TÓTH 01.01.2004
68. ARTEMIS-CAROLINE CHRISTEA 01.01.2003
70. TEODORA MOLDOVAN 01.01.2004
71. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
72. Weronika KOŁUCKA O.Ś. AZS POZNAŃ 28.04.2003
73. Aleksandra SZWEDA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.05.2004
74. Kristyna DRAHORADOVA
75. Charlotte WILSON-SMITH 01.01.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy