Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2018

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SPIERZAK Lorenz 136
2. POHOŘÁLEK David 69 01.01.2003
3. Urban Piotr 1 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
4. KRZEMIŃSKI Jędrzej 204 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
5. BORMATOV Semen 135 01.01.2004
6. ROBBINS Charlie 70 01.01.2004
7. LENDVAY Gergely 203 01.01.2003
8. KITLIŃSKI Bartosz 2 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
9. TAGGART Alexander 71 01.01.2003
10. LANDOVSKÝ Matyáš 202 01.01.2003
11. FERGUSON William 134 01.01.2003
12. GOH Joshua 138 01.01.2003
13. Urban Paweł 3 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
14. MACHEK Kryštof 133 01.01.2003
15. DABIĆ JURAJ 201 01.01.2003
16. Wałach Wiktor 4 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
17. KÓ Benedek 140 01.01.2003
18. FRANKOUSKI IHNATSII 132 01.01.2003
19. CHODAŃ Bartosz 197 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
20. KAŹMIERSKI MACIEJ 5 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
21. KATZEV Daniel 64 01.01.2003
22. LESKOVAC JANKO 141 01.01.2003
23. KUREK Jakub 6 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
24. DOŠEK Jiří 131 01.01.2004
25. MAYER Lavi 145 01.01.2004
26. JACKSON Zachary 74 01.01.2003
27. DRAUGEDALEN Elias 76 01.01.2003
28. BARTKÓ Zalán 142 01.01.2004
29. COHEN Yonatan 130 01.01.2003
30. Łucki Kacper 8 AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
31. TAIWO WILLIAMS Louis 75 01.01.2004
32. MOROTTI Leonardo 200 01.01.2003
33. KAMSTRA Leonardo 61 01.01.2004
34. FRANK Csaba 127 01.01.2003
35. Jakubowski Olaf 9 KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
36. PUSTĚJOVSKÝ Vladimír 77 01.01.2003
37. NOBLE Finn 143 01.01.2003
38. MONTGOMERY William 60 01.01.2003
39. ŁUSZCZEK Marcel 10 UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
40. STIRBER Sebastian 146 01.01.2004
41. KULCSÁR Viktor 78 01.01.2003
42. EYLON Ron 129 01.01.2004
43. FILON Demjan 195 01.01.2003
44. BULHAKAU ARTSEM 193 01.01.2004
45. CSUTA András 167 01.01.2004
46. VILENSKY Dov Ber 58 01.01.2004
47. POHNAN Kryštof 79 01.01.2004
48. Dziura Stanisław 11 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
49. SZAŁACIŃSKI Stanisław 57 KSz WARSZAWIANKA 24.11.2004
50. MIN Marcus 148 01.01.2003
51. RÖHM Nils 196 01.01.2003
52. ŚMIEJA Wojciech 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
53. LEVINZON Amit 56 01.01.2003
54. MATUSHKO Petro 194 01.01.2003
55. Morek Kacper 13 KS OLIMP LUBIN 24.02.2003
56. ROŻEK Karol 124 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 06.10.2003
57. RANDALL-MORGAN Levi 123 01.01.2003
58. ANIOŁKOWSKI Michał 14 PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
59. PTASHYTS Ihar 82 01.01.2003
60. KAIL Daniel 191 01.01.2003
61. KHURSEVICH Anton 151 01.01.2004
62. Rainer Paweł 83 AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004
63. DURCZAK Michał 15 MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
64. SOMODY Soma 178 01.01.2004
65. LEIKIND Roee 122 01.01.2003
66. ZSIGMOND Dániel 53 01.01.2003
67. STOLTE Quinn 84 11.03.2004
68. Bezuch Krzysztof 16 RMKS RYBNIK 18.05.2004
69. KONIECZNY Dariusz 188 UKS START OPOLE 22.06.2003
70. SEMERÉDY Péter 119 01.01.2003
71. SEMANENKA Mark 52 01.01.2003
72. JANKY Bendegúz 51 01.01.2004
73. EIKANGER Olav 121 01.01.2003
74. Rzyczniak Wojciech 18 PIAST GLIWICE 26.05.2004
75. SHAPOVALOV Evgenij 185 01.01.2003
76. HRAMYKA ALIAKSANDR 50 01.01.2003
77. BURUM-AUENSEN Alexander 155 01.01.2003
78. COUFAL František 186 01.01.2003
79. KRASNIANSKYI TYMUR 117 01.01.2004
80. KLAUS Robert 88 01.01.2003
81. SCOTT PAYNE Edward 118 01.01.2004
82. PŁOTCZYK Paweł 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
83. SAMOILOV ROMAN 49 01.01.2004
84. NOVÁK Martin 89 01.01.2004
85. CHLOPIN Vladislav 48 01.01.2004
86. CHMIELEWSKI Ryszard 21 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
87. MIRICA Florin 159 01.01.2004
88. POPOVYCH Veleslaw 183 01.01.2004
89. ERMAK YARASLAY 115 01.01.2003
90. PRATLEY Aedyn 157 01.01.2004
91. MADURA Dawid 22 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
92. GRUNDLER Colin 160 01.01.2003
93. GYENES Andras 46 01.01.2003
94. BONDAREV Danil 182 01.01.2003
95. CHRZANOWSKI Jakub 114 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
96. SCARLAT Cris 113 01.01.2004
97. Tarachanowicz Szymon 24 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
98. GRABOVSKYI Oleksandr 92 01.01.2003
99. SOWERBY Felix 45 01.01.2003
100. ZEMAN Marek 161 01.01.2004
101. WALMSLEY Joseph 44 01.01.2003
102. ZABARCHUK Yaroslav 93 01.01.2004
103. MIZERSKI Albert 25 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
104. BABOUNIKAU Artsemi 184 01.01.2003
105. GOLOVANOV Nir 162 01.01.2003
106. ULASEVICH DANIIL 43 01.01.2003
107. GAŁECKI Jakub 26 UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
108. JURÁŇ Jiří 109 01.01.2003
109. SENIUTS Pavel 179 01.01.2004
110. HUTÁS Barna 95 01.01.2004
111. MAJER Jakub 42 01.01.2003
112. FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz 27 MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
113. PABIJAŃCZYK Patryk 163 AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
114. DURIC Mario 96 01.01.2003
115. Parafiniuk Łukasz 28 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
116. TÓTH Viktor 177 01.01.2003
117. KARLSEN Henning 110 01.01.2003
118. SUSOL Mykolai 97 01.01.2003
119. TOMOJZER Péter 181 01.01.2004
120. Olejniczak Kamil 29 PIAST GLIWICE 29.10.2004
121. Szymański Konrad 165 PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
122. BĚLOHOUBEK Matouš 108 01.01.2003
123. BIAŁY Artur 30 UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
124. MESSIKA Yehonathan 98 01.01.2004
125. BURY Arthur 39 01.01.2003
126. PUCHKOVSKIY MIHAIL 107 01.01.2004
127. NACHMIAS Eitan 38 01.01.2003
128. MARDIN Ismail 106 01.01.2003
129. MIKOŁAJCZAK Miłosz 31 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.01.2003
130. Politowicz Stanisław 147 KS Milenium 06.09.2004
131. SOŁTYS Kacper 37 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
132. FIETJE Flórián 32 01.01.2004
133. JACEWICZ Tymoteusz 173 KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004
134. DE BOEVER Roan 105 01.01.2004
135. PTASHYTS YAHOR 168 01.01.2003
136. STEMPEL Jan 101
137. JONES Hal 172 01.01.2003
138. Socha Antoni 104 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
139. GRIMSHAW Nicholas 102 01.01.2003
140. DEVINCENZO Matteo 103 01.01.2003
141. WARREMAN Daan 171 01.01.2004
142. KRYZHANIVSKIY Timofiy 34 01.01.2004
143. GLINKA Jan 35 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
2. TAIWO WILLIAMS Louis 01.01.2004 zakwalifikowano
2. KÓ Benedek 01.01.2003 zakwalifikowano
4. KLAUS Robert 01.01.2003 zakwalifikowano
5. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
5. PUCHKOVSKIY MIHAIL 01.01.2004 zakwalifikowano
7. DURIC Mario 01.01.2003 zakwalifikowano
7. POPOVYCH Veleslaw 01.01.2004 zakwalifikowano
9. RÖHM Nils 01.01.2003 zakwalifikowano
9. MARDIN Ismail 01.01.2003 zakwalifikowano
11. GRUNDLER Colin 01.01.2003 zakwalifikowano
12. RANDALL-MORGAN Levi 01.01.2003 zakwalifikowano
12. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
12. STEMPEL Jan zakwalifikowano
12. KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
16. ROŻEK Karol WKS KOLEJARZ WROCŁAW 06.10.2003 zakwalifikowano
17. Bezuch Krzysztof RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
17. SEMERÉDY Péter 01.01.2003 zakwalifikowano
19. LENDVAY Gergely 01.01.2003 zakwalifikowano
20. FIETJE Flórián 01.01.2004 zakwalifikowano
21. NOVÁK Martin 01.01.2004 zakwalifikowano
22. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
23. ZSIGMOND Dániel 01.01.2003 zakwalifikowano
23. SEMANENKA Mark 01.01.2003 zakwalifikowano
25. DRAUGEDALEN Elias 01.01.2003 zakwalifikowano
26. WALMSLEY Joseph 01.01.2003 zakwalifikowano
26. COUFAL František 01.01.2003 zakwalifikowano
28. MADURA Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
28. ULASEVICH DANIIL 01.01.2003 zakwalifikowano
30. MATUSHKO Petro 01.01.2003 zakwalifikowano
31. MACHEK Kryštof 01.01.2003 zakwalifikowano
32. GRABOVSKYI Oleksandr 01.01.2003 zakwalifikowano
33. KHURSEVICH Anton 01.01.2004 zakwalifikowano
34. MESSIKA Yehonathan 01.01.2004 zakwalifikowano
34. DE BOEVER Roan 01.01.2004 zakwalifikowano
36. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
37. SOMODY Soma 01.01.2004 zakwalifikowano
37. JACKSON Zachary 01.01.2003 zakwalifikowano
39. COHEN Yonatan 01.01.2003 zakwalifikowano
40. GYENES Andras 01.01.2003 zakwalifikowano
41. FERGUSON William 01.01.2003 zakwalifikowano
41. CHMIELEWSKI Ryszard MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
43. SAMOILOV ROMAN 01.01.2004 zakwalifikowano
44. GOLOVANOV Nir 01.01.2003 zakwalifikowano
44. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
46. ANIOŁKOWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003 zakwalifikowano
47. NOBLE Finn 01.01.2003 zakwalifikowano
48. HUTÁS Barna 01.01.2004 zakwalifikowano
48. MAJER Jakub 01.01.2003 zakwalifikowano
50. LESKOVAC JANKO 01.01.2003 zakwalifikowano
50. BURUM-AUENSEN Alexander 01.01.2003 zakwalifikowano
52. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
53. BARTKÓ Zalán 01.01.2004 zakwalifikowano
54. HRAMYKA ALIAKSANDR 01.01.2003 zakwalifikowano
55. KULCSÁR Viktor 01.01.2003 zakwalifikowano
56. GAŁECKI Jakub UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004 zakwalifikowano
57. SPIERZAK Lorenz zakwalifikowano
58. KRZEMIŃSKI Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
59. KARLSEN Henning 01.01.2003 zakwalifikowano
60. ŚMIEJA Wojciech T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003 zakwalifikowano
61. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
62. NACHMIAS Eitan 01.01.2003 zakwalifikowano
63. MIRICA Florin 01.01.2004 zakwalifikowano
64. BĚLOHOUBEK Matouš 01.01.2003 zakwalifikowano
65. SCARLAT Cris 01.01.2004 zakwalifikowano
66. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
66. MIZERSKI Albert STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
68. MOROTTI Leonardo 01.01.2003 zakwalifikowano
69. ŁUSZCZEK Marcel UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003 zakwalifikowano
69. CHRZANOWSKI Jakub UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
69. PTASHYTS YAHOR 01.01.2003 zakwalifikowano
72. Politowicz Stanisław KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
72. POHNAN Kryštof 01.01.2004 zakwalifikowano
74. PUSTĚJOVSKÝ Vladimír 01.01.2003 zakwalifikowano
74. ERMAK YARASLAY 01.01.2003 zakwalifikowano
76. CHODAŃ Bartosz AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004 zakwalifikowano
77. SHAPOVALOV Evgenij 01.01.2003 zakwalifikowano
78. STOLTE Quinn 11.03.2004 zakwalifikowano
79. LEIKIND Roee 01.01.2003 zakwalifikowano
80. SENIUTS Pavel 01.01.2004 zakwalifikowano
80. KRYZHANIVSKIY Timofiy 01.01.2004 zakwalifikowano
80. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003 zakwalifikowano
83. Szymański Konrad PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 zakwalifikowano
83. GOH Joshua 01.01.2003 zakwalifikowano
83. EIKANGER Olav 01.01.2003 zakwalifikowano
86. JACEWICZ Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004 zakwalifikowano
87. CSUTA András 01.01.2004 zakwalifikowano
88. TOMOJZER Péter 01.01.2004 zakwalifikowano
89. SOWERBY Felix 01.01.2003 zakwalifikowano
89. FRANK Csaba 01.01.2003 zakwalifikowano
91. TÓTH Viktor 01.01.2003 zakwalifikowano
92. MIN Marcus 01.01.2003 zakwalifikowano
93. ROBBINS Charlie 01.01.2004 zakwalifikowano
94. EYLON Ron 01.01.2004 zakwalifikowano
94. KAMSTRA Leonardo 01.01.2004 zakwalifikowano
94. KONIECZNY Dariusz UKS START OPOLE 22.06.2003 zakwalifikowano
97. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
98. LEVINZON Amit 01.01.2003 zakwalifikowano
98. MAYER Lavi 01.01.2004 zakwalifikowano
100. BABOUNIKAU Artsemi 01.01.2003 zakwalifikowano
100. Olejniczak Kamil PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
102. BURY Arthur 01.01.2003 zakwalifikowano
103. MONTGOMERY William 01.01.2003 zakwalifikowano
104. DEVINCENZO Matteo 01.01.2003 zakwalifikowano
105. POHOŘÁLEK David 01.01.2003 zakwalifikowano
106. BIAŁY Artur UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003 zakwalifikowano
107. VILENSKY Dov Ber 01.01.2004 zakwalifikowano
108. STIRBER Sebastian 01.01.2004 zakwalifikowano
109. PTASHYTS Ihar 01.01.2003 zakwalifikowano
110. MIKOŁAJCZAK Miłosz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.01.2003 zakwalifikowano
111. LANDOVSKÝ Matyáš 01.01.2003 zakwalifikowano
112. DABIĆ JURAJ 01.01.2003 zakwalifikowano
113. FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003 zakwalifikowano
114. Morek Kacper KS OLIMP LUBIN 24.02.2003 zakwalifikowano
115. BORMATOV Semen 01.01.2004 zakwalifikowano
116. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
117. Jakubowski Olaf KS OLIMP LUBIN 12.12.2003 zakwalifikowano
118. SOŁTYS Kacper KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004 zakwalifikowano
119. JURÁŇ Jiří 01.01.2003 zakwalifikowano
119. JONES Hal 01.01.2003 zakwalifikowano
121. DOŠEK Jiří 01.01.2004 zakwalifikowano
121. SUSOL Mykolai 01.01.2003 zakwalifikowano
123. KATZEV Daniel 01.01.2003 zakwalifikowano
123. GRIMSHAW Nicholas 01.01.2003 zakwalifikowano
125. WARREMAN Daan 01.01.2004 zakwalifikowano
126. PABIJAŃCZYK Patryk AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004 zakwalifikowano
127. SCOTT PAYNE Edward 01.01.2004 zakwalifikowano
128. KAIL Daniel 01.01.2003 zakwalifikowano
128. KRASNIANSKYI TYMUR 01.01.2004 zakwalifikowano
130. BONDAREV Danil 01.01.2003 zakwalifikowano
131. PRATLEY Aedyn 01.01.2004 zakwalifikowano
132. BULHAKAU ARTSEM 01.01.2004 zakwalifikowano
132. ZABARCHUK Yaroslav 01.01.2004 zakwalifikowano
134. ZEMAN Marek 01.01.2004 zakwalifikowano
134. DURCZAK Michał MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003 zakwalifikowano
136. CHLOPIN Vladislav 01.01.2004 zakwalifikowano
136. SZAŁACIŃSKI Stanisław KSz WARSZAWIANKA 24.11.2004 zakwalifikowano
138. TAGGART Alexander 01.01.2003 zakwalifikowano
139. FILON Demjan 01.01.2003 zakwalifikowano
139. JANKY Bendegúz 01.01.2004 zakwalifikowano
141. FRANKOUSKI IHNATSII 01.01.2003 zakwalifikowano
142. PŁOTCZYK Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003 zakwalifikowano
143. Rainer Paweł AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KÓ Benedek 01.01.2003
2. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
3. SOMODY Soma 01.01.2004
3. COHEN Yonatan 01.01.2003
5. KLAUS Robert 01.01.2003
6. SEMANENKA Mark 01.01.2003
7. SAMOILOV ROMAN 01.01.2004
8. MIRICA Florin 01.01.2004
9. STEMPEL Jan
10. Bezuch Krzysztof RMKS RYBNIK 18.05.2004
11. LENDVAY Gergely 01.01.2003
12. ZSIGMOND Dániel 01.01.2003
13. WALMSLEY Joseph 01.01.2003
14. GYENES Andras 01.01.2003
15. GOLOVANOV Nir 01.01.2003
16. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
17. PUCHKOVSKIY MIHAIL 01.01.2004
17. Rzyczniak Wojciech PIAST GLIWICE 26.05.2004
19. DURIC Mario 01.01.2003
20. RÖHM Nils 01.01.2003
20. MARDIN Ismail 01.01.2003
22. GRUNDLER Colin 01.01.2003
23. SEMERÉDY Péter 01.01.2003
24. MATUSHKO Petro 01.01.2003
25. MACHEK Kryštof 01.01.2003
26. KAŹMIERSKI MACIEJ MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
27. GLINKA Jan PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
28. LESKOVAC JANKO 01.01.2003
29. POHNAN Kryštof 01.01.2004
30. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
31. FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
32. Jakubowski Olaf KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
33. TAIWO WILLIAMS Louis 01.01.2004
34. POPOVYCH Veleslaw 01.01.2004
35. Dziura Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
36. FIETJE Flórián 01.01.2004
37. NOVÁK Martin 01.01.2004
38. DRAUGEDALEN Elias 01.01.2003
39. COUFAL František 01.01.2003
40. ULASEVICH DANIIL 01.01.2003
41. DE BOEVER Roan 01.01.2004
41. MESSIKA Yehonathan 01.01.2004
43. JACKSON Zachary 01.01.2003
44. FERGUSON William 01.01.2003
44. CHMIELEWSKI Ryszard MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
46. ANIOŁKOWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
47. HUTÁS Barna 01.01.2004
47. MAJER Jakub 01.01.2003
49. BARTKÓ Zalán 01.01.2004
50. GAŁECKI Jakub UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
51. ŚMIEJA Wojciech T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
52. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
53. BĚLOHOUBEK Matouš 01.01.2003
54. Socha Antoni PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
55. PTASHYTS YAHOR 01.01.2003
55. CHRZANOWSKI Jakub UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
57. ERMAK YARASLAY 01.01.2003
57. PUSTĚJOVSKÝ Vladimír 01.01.2003
59. LEIKIND Roee 01.01.2003
60. Łucki Kacper AZS AWF KRAKÓW 27.05.2003
61. EYLON Ron 01.01.2004
62. Olejniczak Kamil PIAST GLIWICE 29.10.2004
63. VILENSKY Dov Ber 01.01.2004
64. Parafiniuk Łukasz WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
65. RANDALL-MORGAN Levi 01.01.2003
65. KUREK Jakub T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
67. ROŻEK Karol WKS KOLEJARZ WROCŁAW 06.10.2003
68. KITLIŃSKI Bartosz KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
69. MADURA Dawid PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
70. GRABOVSKYI Oleksandr 01.01.2003
71. KHURSEVICH Anton 01.01.2004
72. NOBLE Finn 01.01.2003
73. BURUM-AUENSEN Alexander 01.01.2003
74. HRAMYKA ALIAKSANDR 01.01.2003
75. KULCSÁR Viktor 01.01.2003
76. SPIERZAK Lorenz
77. KRZEMIŃSKI Jędrzej WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
78. KARLSEN Henning 01.01.2003
79. NACHMIAS Eitan 01.01.2003
80. SCARLAT Cris 01.01.2004
81. MIZERSKI Albert STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
82. MOROTTI Leonardo 01.01.2003
83. ŁUSZCZEK Marcel UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
84. Politowicz Stanisław KS Milenium 06.09.2004
85. CHODAŃ Bartosz AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
86. SHAPOVALOV Evgenij 01.01.2003
87. STOLTE Quinn 11.03.2004
88. SENIUTS Pavel 01.01.2004
88. KRYZHANIVSKIY Timofiy 01.01.2004
90. GOH Joshua 01.01.2003
90. EIKANGER Olav 01.01.2003
90. Szymański Konrad PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
93. JACEWICZ Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004
94. CSUTA András 01.01.2004
95. TOMOJZER Péter 01.01.2004
96. SOWERBY Felix 01.01.2003
96. FRANK Csaba 01.01.2003
98. TÓTH Viktor 01.01.2003
99. MIN Marcus 01.01.2003
100. ROBBINS Charlie 01.01.2004
101. KONIECZNY Dariusz UKS START OPOLE 22.06.2003
101. KAMSTRA Leonardo 01.01.2004
103. LEVINZON Amit 01.01.2003
103. MAYER Lavi 01.01.2004
105. BABOUNIKAU Artsemi 01.01.2003
106. BURY Arthur 01.01.2003
107. MONTGOMERY William 01.01.2003
108. DEVINCENZO Matteo 01.01.2003
109. POHOŘÁLEK David 01.01.2003
110. BIAŁY Artur UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
111. STIRBER Sebastian 01.01.2004
112. PTASHYTS Ihar 01.01.2003
113. MIKOŁAJCZAK Miłosz WKS KOLEJARZ WROCŁAW 02.01.2003
114. LANDOVSKÝ Matyáš 01.01.2003
115. DABIĆ JURAJ 01.01.2003
116. Morek Kacper KS OLIMP LUBIN 24.02.2003
117. JONES Hal 01.01.2003
118. DOŠEK Jiří 01.01.2004
119. GRIMSHAW Nicholas 01.01.2003
120. WARREMAN Daan 01.01.2004
121. PABIJAŃCZYK Patryk AZS AWF WROCŁAW 31.08.2004
122. SCOTT PAYNE Edward 01.01.2004
123. KRASNIANSKYI TYMUR 01.01.2004
124. ZABARCHUK Yaroslav 01.01.2004
125. ZEMAN Marek 01.01.2004
126. CHLOPIN Vladislav 01.01.2004
127. FILON Demjan 01.01.2003
128. PŁOTCZYK Paweł T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
129. BORMATOV Semen 01.01.2004
130. SOŁTYS Kacper KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
131. JURÁŇ Jiří 01.01.2003
132. SUSOL Mykolai 01.01.2003
133. KATZEV Daniel 01.01.2003
134. KAIL Daniel 01.01.2003
135. BONDAREV Danil 01.01.2003
136. PRATLEY Aedyn 01.01.2004
137. BULHAKAU ARTSEM 01.01.2004
138. DURCZAK Michał MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
139. SZAŁACIŃSKI Stanisław KSz WARSZAWIANKA 24.11.2004
140. TAGGART Alexander 01.01.2003
141. JANKY Bendegúz 01.01.2004
142. FRANKOUSKI IHNATSII 01.01.2003
143. Rainer Paweł AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content