Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.04.2018

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GORCZAŃSKI Tymoteusz 10 AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
2. MYKOLAITIS Ugnius 30 01.01.2002
3. Socha Jan 1 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
4. Morek Kacper 11 KS OLIMP LUBIN 24.02.2003
5. SURMA Marcin 21 KSz WARSZAWIANKA 28.10.2003
6. KRAUTER Daniel 22 01.01.2003
7. Migas Piotr 12 PIAST GLIWICE 13.04.2002
8. PAKUŁA Jan 9 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
9. MASIULIS Regimantas 29 01.01.2002
10. NOSSARZEWSKI Antoni 20 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002
11. RYNKEVI Alan 31 01.01.2002
12. FILEK Daniel 19 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
13. Urban Piotr 2 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
14. LOZENKO Makar 23 01.01.2003
15. OGONOWSKI Szymon 7 PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002
16. Wałach Wiktor 28 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
17. RADOSZ Mikołaj 3 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
18. MIZERSKI Albert 18 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
19. STOKŁOSA Franciszek 14 KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002
20. KĘPCZYŃSKI Szymon 24 KSz WARSZAWIANKA 24.08.2002
21. GŁOWACKI Dominik 8 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
22. FILON Demjan 27 01.01.2003
23. NIEMIEC Karol 15 UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002
24. Cieślik Jakub 4 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
25. Tarachanowicz Szymon 16 AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
26. Urban Paweł 6 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
27. Cnotalski Przemysław 5 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
28. ANIOŁKOWSKI Michał 13 PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
29. PŁACZEK Michał 17 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
30. BERNAT Julian 26 KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002
31. SHAPOVALOV Evgenij 25 01.01.2003

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
2. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
3. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
4. GŁOWACKI Dominik UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
5. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
6. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
6. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
8. Morek Kacper KS OLIMP LUBIN 24.02.2003 zakwalifikowano
9. NIEMIEC Karol UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002 zakwalifikowano
10. NOSSARZEWSKI Antoni PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002 zakwalifikowano
11. ANIOŁKOWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003 zakwalifikowano
11. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
13. KRAUTER Daniel 01.01.2003 zakwalifikowano
14. BERNAT Julian KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002 zakwalifikowano
15. LOZENKO Makar 01.01.2003 zakwalifikowano
16. MASIULIS Regimantas 01.01.2002 zakwalifikowano
17. PAKUŁA Jan KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
18. RYNKEVI Alan 01.01.2002 zakwalifikowano
19. SURMA Marcin KSz WARSZAWIANKA 28.10.2003 zakwalifikowano
20. KĘPCZYŃSKI Szymon KSz WARSZAWIANKA 24.08.2002 zakwalifikowano
21. MIZERSKI Albert STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
22. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
23. FILON Demjan 01.01.2003 zakwalifikowano
24. OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002 zakwalifikowano
25. GORCZAŃSKI Tymoteusz AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003 zakwalifikowano
26. SHAPOVALOV Evgenij 01.01.2003 zakwalifikowano
27. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003 zakwalifikowano
28. FILEK Daniel SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002 zakwalifikowano
29. MYKOLAITIS Ugnius 01.01.2002 zakwalifikowano
30. STOKŁOSA Franciszek KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002 zakwalifikowano
31. PŁACZEK Michał SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Urban Piotr AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
2. Urban Paweł AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
3. Wałach Wiktor AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
3. Socha Jan PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
5. GŁOWACKI Dominik UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
6. RADOSZ Mikołaj AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
7. NOSSARZEWSKI Antoni PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002
8. OGONOWSKI Szymon PKSZERM WARSZAWA 29.05.2002
9. Cnotalski Przemysław ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
10. ANIOŁKOWSKI Michał PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
10. Cieślik Jakub PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
12. KRAUTER Daniel 01.01.2003
13. BERNAT Julian KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002
14. PAKUŁA Jan KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
15. RYNKEVI Alan 01.01.2002
16. GORCZAŃSKI Tymoteusz AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
17. Morek Kacper KS OLIMP LUBIN 24.02.2003
18. NIEMIEC Karol UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002
19. LOZENKO Makar 01.01.2003
20. MASIULIS Regimantas 01.01.2002
21. SURMA Marcin KSz WARSZAWIANKA 28.10.2003
22. KĘPCZYŃSKI Szymon KSz WARSZAWIANKA 24.08.2002
23. MIZERSKI Albert STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
24. Migas Piotr PIAST GLIWICE 13.04.2002
25. FILON Demjan 01.01.2003
26. SHAPOVALOV Evgenij 01.01.2003
27. Tarachanowicz Szymon AZS AWF KRAKÓW 25.11.2003
28. FILEK Daniel SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
29. MYKOLAITIS Ugnius 01.01.2002
30. STOKŁOSA Franciszek KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002
31. PŁACZEK Michał SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content