Nazwa: Toruńska Katarzyna
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.09.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SROKA Franciszek | 41 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
2. | WOJTACHNIA Leon | 41 | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
3. | KAPAŁA Adrian | 15 | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
4. | CIESIELSKI Odyseusz | 32 | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
5. | KANCI Maksymilian | 13 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
6. | Gorczyca Tomasz | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
7. | GMUREK Marcin | 31 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.2006 |
8. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | 41 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 |
9. | Fedorów Hubert | 27 | MKS Świt | 07.09.2006 |
10. | Ginda Piotr | 2 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
11. | Fogt Jakub | 12 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
12. | Pyskło Bartosz | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
13. | MAKAŁOWSKI Adam | 16 | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
14. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 41 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
15. | JURCZAK Mateusz | 14 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
16. | Kowalski Tymon | 40 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
17. | JEGLIŃSKI Dawid | 29 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
18. | KOWALSKI Maksym | 41 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
19. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 17 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
20. | Nowak Jan | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
21. | KRAWCZYŃSKI Paweł | 26 | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 |
22. | STARKOWSKI Filip | 30 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
23. | KRUSZONA Bartosz | 11 | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
24. | KUL Michał | 41 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
25. | MAĆKOWIAK Maksymilian | 22 | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
26. | Skorupa Maciej | 39 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
27. | BEDNER Filip | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
28. | Sowa Piotr | 4 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
29. | Jurczak Tomasz | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
30. | Krawczyński Melchior | 5 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
31. | Pyskło Szymon | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
32. | LANGOWSKI Damian | 33 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.2005 |
33. | ANDRZEJEWSKI Adam | 20 | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
34. | Prajzner Mikołaj | 10 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
35. | KWIATKOWSKI Karol | 38 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
36. | Gonda Jakub | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
37. | DURAJ Idzi | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
38. | ZAPÓR Ksawery | 21 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
39. | RADAJEWSKI Marcin | 9 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
40. | GAWENDA Patryk | 6 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
41. | DUDZIŃSKI Damian | 37 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
42. | HOFFMANN Stanisław | 35 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
43. | Kuźmiński Aleksander | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
44. | WINKHOF Filip | 7 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
45. | Kulpaczyński Łukasz | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
46. | JURGA Stanisław | 23 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
2. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
3. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
4. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
5. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
6. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
7. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
8. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
9. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
10. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
10. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
12. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
13. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
14. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 | zakwalifikowano |
15. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 | zakwalifikowano |
16. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
17. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
18. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 | zakwalifikowano |
19. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
20. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
21. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
22. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 | zakwalifikowano |
23. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
24. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
25. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
26. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
27. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
28. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | zakwalifikowano |
29. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 | zakwalifikowano |
29. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 | zakwalifikowano |
31. | GMUREK Marcin | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.2006 | zakwalifikowano |
32. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
32. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
34. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
35. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
36. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
37. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
38. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 | zakwalifikowano |
39. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 | zakwalifikowano |
40. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 | zakwalifikowano |
41. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 | zakwalifikowano |
42. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
43. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 | zakwalifikowano |
44. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 | zakwalifikowano |
45. | LANGOWSKI Damian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.2005 | zakwalifikowano |
46. | KRAWCZYŃSKI Paweł | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
2. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
3. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
3. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
5. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
6. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
7. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
8. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
9. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
10. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
11. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
12. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
13. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
14. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
15. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
16. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
17. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
18. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
19. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
20. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
21. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
22. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
23. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
24. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
25. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
26. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
27. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
28. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
29. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
30. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
31. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
32. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
33. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
34. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
34. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
36. | GMUREK Marcin | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.2006 |
37. | KOWALSKI Maksym | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 26.09.2006 |
38. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
39. | WOJTACHNIA Leon | UKS FENIKS JABŁONNA | 03.11.2005 |
40. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
41. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
42. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
43. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 |
44. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
45. | LANGOWSKI Damian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.2005 |
46. | KRAWCZYŃSKI Paweł | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 |