Nazwa: O Puchar Rajców Gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.03.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Jarosiewicz Aleksandra | 7 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.06.2009 |
2. | Węglarz Nina | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.10.2009 |
3. | Tołyż Aniela | 13 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.10.2009 |
4. | Doroszkiewicz Zuzanna | 12 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.09.2009 |
5. | KERTH Lena | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.05.2009 |
6. | BAJERLEIN Alicja | 6 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.01.2009 |
7. | KOWALSKA KINGA | 1 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 |
8. | Choszcz Nadia | 5 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2009 |
9. | SZCZECHOWSKA Malwina | 8 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.06.2009 |
10. | Bartol Michalina | 11 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 |
11. | Kozłowska Małgorzata | 14 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2009 |
12. | FLASZYŃSKA Zuzanna | 19 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.04.2009 |
13. | Konieczka Zofia | 15 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2009 |
14. | DUDZIŃSKA Nikola | 2 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.08.2009 |
15. | LEWANDOWSKA Michalina | 20 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.05.2009 |
16. | WĘGLEWSKA Barbara | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.02.2009 |
17. | Tym Danuta | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.01.2009 |
18. | Tomaszewska Aleksandra | 10 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.08.2009 |
19. | WYSZYŃSKA Magdalena | 17 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.02.2009 |
20. | PARTYKA Alicja | 3 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 |
21. | MOŚ TERESA | 4 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 | zakwalifikowano |
2. | Węglarz Nina | UKS ATENA GDAŃSK | 19.10.2009 | zakwalifikowano |
3. | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 | zakwalifikowano |
4. | Tym Danuta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.01.2009 | zakwalifikowano |
5. | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 | zakwalifikowano |
6. | DUDZIŃSKA Nikola | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.08.2009 | zakwalifikowano |
7. | BAJERLEIN Alicja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.01.2009 | zakwalifikowano |
8. | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 | zakwalifikowano |
9. | SZCZECHOWSKA Malwina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.06.2009 | zakwalifikowano |
10. | LEWANDOWSKA Michalina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.05.2009 | zakwalifikowano |
11. | Kozłowska Małgorzata | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2009 | zakwalifikowano |
12. | Tołyż Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 26.10.2009 | zakwalifikowano |
13. | WYSZYŃSKA Magdalena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.02.2009 | zakwalifikowano |
14. | KERTH Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 21.05.2009 | zakwalifikowano |
15. | Choszcz Nadia | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2009 | zakwalifikowano |
16. | FLASZYŃSKA Zuzanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.04.2009 | zakwalifikowano |
17. | Konieczka Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2009 | zakwalifikowano |
18. | Tomaszewska Aleksandra | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.08.2009 | zakwalifikowano |
19. | Jarosiewicz Aleksandra | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.06.2009 | zakwalifikowano |
20. | Doroszkiewicz Zuzanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.09.2009 | zakwalifikowano |
21. | WĘGLEWSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 13.02.2009 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 |
2. | MOŚ TERESA | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 21.07.2009 |
3. | Węglarz Nina | UKS ATENA GDAŃSK | 19.10.2009 |
3. | Tym Danuta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.01.2009 |
5. | Bartol Michalina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.07.2009 |
6. | PARTYKA Alicja | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 16.09.2009 |
7. | DUDZIŃSKA Nikola | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 04.08.2009 |
8. | BAJERLEIN Alicja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.01.2009 |
9. | SZCZECHOWSKA Malwina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.06.2009 |
10. | LEWANDOWSKA Michalina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.05.2009 |
11. | Kozłowska Małgorzata | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2009 |
12. | Tołyż Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 26.10.2009 |
13. | WYSZYŃSKA Magdalena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.02.2009 |
14. | KERTH Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 21.05.2009 |
15. | Choszcz Nadia | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2009 |
16. | Konieczka Zofia | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2009 |
17. | FLASZYŃSKA Zuzanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.04.2009 |
18. | Tomaszewska Aleksandra | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.08.2009 |
19. | Jarosiewicz Aleksandra | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.06.2009 |
20. | Doroszkiewicz Zuzanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.09.2009 |
21. | WĘGLEWSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 13.02.2009 |