Turniej

Nazwa: O Puchar Rajców Gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jan Kuna 13 UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
2. Krzysztof Zygmunt 6 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
3. Aleksander BĄK 7 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
4. Feliks Wiśnik 1 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
5. Maksymilian Chojnacki 16 MKS Świt 02.03.2009
6. Diego Urbański 12 AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
7. Szymon GŁUSZAK 11 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
8. Rafał KARAWACKI 8 UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2009
9. Piotr TOMCZYKOWSKI 14 UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2009
10. Hubert KOWALEWSKI 18 UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009
11. 2
12. Franciszek Pokorski 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
13. Adrian Drzewski 4 AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
14. Konrad GÓRNY 9 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009
15. Stefan ŻELECHOWSKI 19 UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2009
16. Bartłomiej PORYDZAJ 10 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
17. Bartosz Torzyński 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
18. Antoni Fedorów 3 MKS Świt 23.03.2009
19. Grzegorz Konikowski 15 MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. zakwalifikowano
2. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009 zakwalifikowano
3. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
4. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009 zakwalifikowano
5. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
6. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 zakwalifikowano
7. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 zakwalifikowano
8. Diego Urbański AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009 zakwalifikowano
9. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 zakwalifikowano
10. Konrad GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009 zakwalifikowano
11. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
12. Stefan ŻELECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2009 zakwalifikowano
13. Rafał KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2009 zakwalifikowano
14. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
15. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009 zakwalifikowano
16. Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009 zakwalifikowano
17. Hubert KOWALEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009 zakwalifikowano
18. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009 zakwalifikowano
19. Piotr TOMCZYKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
2.
3. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009
3. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
5. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
6. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
7. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
8. Diego Urbański AZS AWF POZNAŃ 08.09.2009
9. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
10. Konrad GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009
11. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
12. Stefan ŻELECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.10.2009
13. Rafał KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2009
14. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
15. Maksymilian Chojnacki MKS Świt 02.03.2009
16. Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
17. Hubert KOWALEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009
18. Bartłomiej PORYDZAJ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.12.2009
19. Piotr TOMCZYKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy