Turniej

Nazwa: O Puchar Rajców Gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam Szuflita 17 UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
2. Maksymilian Markowski 31 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007
3. Jakub GORCZYCA 1 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
4. Franciszek Lewandowski 44 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
5. Daniel TURBO 15 MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
6. Tomasz MACIEJEWSKI 48 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
7. Kacper LUTO 32 UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2007
8. Maciej Mazur 51 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
9. Jan Gajc 34 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
10. Szczepan DURAJ 18 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
11. Ludomir Długokęcki 2 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
12. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 16 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
13. Maksymilian LEŚNIEWSKI 3 UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
14. Jan WYSZYŃSKI 19 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
15. Marcel BUJAS 14 BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
16. Aleksander BIEŃKOWSKI 54 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
17. Mateusz PUCKOWSKI 29 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008
18. Maksymilian JARMOŁOWSKI 36 UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008
19. Cyprian GULIŃSKI 13 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
20. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 4 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
21. Dominik Truszczyński 20 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
22. Jakub Narolewski 30 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
23. Aleksander CIEPŁOTA 45 AZS AWF WARSZAWA 19.04.2007
24. Jan Chojnacki 21 MKS Świt 25.09.2007
25. Wiktor Rut 5 UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
26. Jan Sowa 12 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
27. Patryk Sawicki 27 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
28. Grzegorz CZAJKOWSKI 50 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
29. Miłosz ZIELIŃSKI 28 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.2007
30. Adam LIZAK 6 MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
31. Konstanty ZIELIŃSKI 49 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
32. Hubert GÓRNY 22 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2007
33. Igor MAKSYMOWICZ 53 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
34. Mateusz ŻOŁNOWSKI 11 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
35. Paweł DOLAŃSKI 26 UKS ATENA GDAŃSK 06.08.2007
36. Aleksander JANCZAK 7 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
37. Eryk Nieszczerzewski 39 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
38. Tymon PORYDZAJ 43 UKS ATENA GDAŃSK 17.07.2007
39. Konrad KALISZUK 55 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.05.2007
40. Alex Kardyś 10 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
41. Filip CYGNAR 24 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
42. Filip ROSIAK 40 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.01.2007
43. Mikołaj FIRLEJ 25 UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
44. Szymon Głowiński 9 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
45. Franciszek OLSZEWSKI 8 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
2. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007 zakwalifikowano
3. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
4. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
5. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007 zakwalifikowano
6. Hubert GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2007 zakwalifikowano
7. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007 zakwalifikowano
8. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007 zakwalifikowano
9. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007 zakwalifikowano
10. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 zakwalifikowano
10. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007 zakwalifikowano
12. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008 zakwalifikowano
13. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
14. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007 zakwalifikowano
15. Mateusz PUCKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008 zakwalifikowano
16. Jan Chojnacki MKS Świt 25.09.2007 zakwalifikowano
17. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007 zakwalifikowano
18. Paweł DOLAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.08.2007 zakwalifikowano
19. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 zakwalifikowano
20. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
21. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
22. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008 zakwalifikowano
22. Tymon PORYDZAJ UKS ATENA GDAŃSK 17.07.2007 zakwalifikowano
24. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008 zakwalifikowano
25. Miłosz ZIELIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.2007 zakwalifikowano
26. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007 zakwalifikowano
27. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
28. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 zakwalifikowano
29. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
30. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 zakwalifikowano
31. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
32. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 zakwalifikowano
32. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
34. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
35. Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008 zakwalifikowano
36. Kacper LUTO UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2007 zakwalifikowano
37. Filip ROSIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.01.2007 zakwalifikowano
38. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007 zakwalifikowano
39. Aleksander CIEPŁOTA AZS AWF WARSZAWA 19.04.2007 zakwalifikowano
40. Maksymilian Markowski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007 zakwalifikowano
41. Maksymilian JARMOŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008 zakwalifikowano
42. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008 zakwalifikowano
43. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007 zakwalifikowano
44. Konrad KALISZUK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.05.2007 zakwalifikowano
44. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
2. Wiktor Rut UKS ATENA GDAŃSK 29.09.2007
3. Aleksander JANCZAK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.07.2007
3. Mikołaj FIRLEJ UKS ATENA GDAŃSK 20.12.2007
5. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
6. Maksymilian LEŚNIEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 04.03.2007
7. Marcel BUJAS BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
8. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
9. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
10. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
11. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
12. Mateusz PUCKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008
13. Adam Szuflita UKS ATENA GDAŃSK 12.11.2007
14. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
15. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
16. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
17. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
18. Hubert GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2007
19. Jan Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.08.2008
20. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
21. Jan Chojnacki MKS Świt 25.09.2007
22. Paweł DOLAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 06.08.2007
23. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
24. Grzegorz CZAJKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.04.2008
25. Patryk Sawicki UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
26. Mateusz ŻOŁNOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 27.10.2007
27. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
28. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
29. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
30. Eryk Nieszczerzewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.07.2008
31. Maksymilian Markowski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.09.2007
32. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2007
33. Tymon PORYDZAJ UKS ATENA GDAŃSK 17.07.2007
34. Miłosz ZIELIŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.11.2007
35. Dominik Truszczyński UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
36. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
37. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
38. Kacper LUTO UKS ATENA GDAŃSK 11.02.2007
39. Filip ROSIAK D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.01.2007
40. Franciszek OLSZEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 17.02.2007
41. Aleksander CIEPŁOTA AZS AWF WARSZAWA 19.04.2007
42. Maksymilian JARMOŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 28.06.2008
43. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
44. Konrad KALISZUK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.05.2007
44. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy