Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.05.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Gorczyca Tomasz | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
2. | BOGUSŁAWSKI Szymon | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 |
3. | KRAWCZYŃSKI Paweł | 31 | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 |
4. | Surma Maciej | 33 | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
5. | BEDNER Filip | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
6. | KAPAŁA Adrian | 16 | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
7. | PIEKARSKI Marek | 46 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
8. | Pyskło Szymon | 34 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
9. | CZAJKOWSKI Jakub | 50 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
10. | KANCI Maksymilian | 14 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
11. | MAKAŁOWSKI Adam | 18 | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
12. | Krawczyński Melchior | 2 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
13. | Pakuła Michał | 30 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
14. | MOŻEJKO Miłosz | 35 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
15. | Nowak Jan | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
16. | BIELAWSKI Jan | 53 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.08.2005 |
17. | ZAPÓR Ksawery | 19 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
18. | MAĆKOWIAK Maksymilian | 15 | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
19. | Pyskło Bartosz | 36 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
20. | PISAREWICZ Szymon | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
21. | JAWORSKI Eryk | 29 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
22. | Prajzner Mikołaj | 13 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
23. | Ginda Piotr | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
24. | Kulpaczyński Łukasz | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
25. | SZCZOTKO Bartosz | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
26. | JEGLIŃSKI Dawid | 28 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
27. | KRUSZONA Bartosz | 12 | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
28. | Tomyślak Łukasz | 37 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
29. | DURAJ Idzi | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
30. | KUL Michał | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
31. | RADAJEWSKI Marcin | 6 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
32. | Fogt Jakub | 38 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
33. | Kuźmiński Aleksander | 27 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
34. | KSIĄŻEK Jan | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
35. | WIOSNA Mateusz | 42 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
36. | KARAWACKI Olaf | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
37. | WINKHOF Filip | 10 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
38. | Fedorowicz Karol | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
39. | PUCKOWSKI Szymon | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
40. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 22 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
41. | Sowa Piotr | 8 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
42. | STARKOWSKI Filip | 41 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
43. | GAWENDA Patryk | 9 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
1. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
1. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
4. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
5. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
6. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
7. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
8. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
9. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
10. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
11. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 | zakwalifikowano |
12. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
13. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 | zakwalifikowano |
14. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
15. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
16. | BIELAWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.08.2005 | zakwalifikowano |
17. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
18. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 | zakwalifikowano |
19. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
20. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
20. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
22. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
23. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 | zakwalifikowano |
24. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
25. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
26. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
27. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 | zakwalifikowano |
28. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
29. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 | zakwalifikowano |
30. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 | zakwalifikowano |
31. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 | zakwalifikowano |
32. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
33. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
34. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
35. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 | zakwalifikowano |
36. | BOGUSŁAWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 | zakwalifikowano |
37. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
38. | KRAWCZYŃSKI Paweł | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 | zakwalifikowano |
39. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
40. | PIEKARSKI Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 | zakwalifikowano |
41. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 | zakwalifikowano |
42. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 | zakwalifikowano |
43. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
2. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
3. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
3. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
5. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
6. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
7. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
8. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
9. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
10. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
11. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
12. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
13. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
14. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
15. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
16. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
17. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
18. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
19. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
20. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
21. | BIELAWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.08.2005 |
22. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
23. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
24. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
25. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
26. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
27. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
28. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
29. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
30. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
31. | BOGUSŁAWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 |
32. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
33. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
34. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
35. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
36. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
37. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
38. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
39. | KRAWCZYŃSKI Paweł | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 |
40. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
41. | PIEKARSKI Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
42. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
43. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |