Turniej

Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.05.2018

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. ZACHAREWICZ Ewa 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
2. CISOWSKA Zuzanna 20 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
3. Woźniak Natalia 21 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
4. OLSZEWSKA Amelia 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
5. WIECZOREK Aleksandra 1 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
6. OKLIŃSKA Marta 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
7. MULAK Julia 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
8. Wasilczuk Karolina 9 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
9. JÓŹWIAK Zuzanna 10 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
10. SZEMPLIŃSKA Natalia 18 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
11. MICHAŁEK Paulina 19 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.01.2004
12. KOŁODZIEJCZYK Malwina 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
13. PAPUŻYŃSKA Roksana 28 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
14. Cichocka Konstancja 8 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
15. KOWALSKA OLIWIA 24 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
16. SZPEJNA Daniela 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
17. SZMIT Laura 16 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
18. LEWANDOWSKA Karolina 23 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.01.2004
19. JERZ Lena 7 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
20. Jabłonowska Kaja 4 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
21. Dejczer Natasza 14 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
22. KISIELEWSKA Alicja 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
23. Sobczak-Domańska Maja 17 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
24. Dębicka Oliwia 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
25. GOŁEMBSKA Katarzyna 26 POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
26. Liszka Aleksandra 15 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
2. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
3. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
4. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
5. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
6. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004 zakwalifikowano
7. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
8. SZPEJNA Daniela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
9. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
10. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
11. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
12. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004 zakwalifikowano
13. JÓŹWIAK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
14. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004 zakwalifikowano
15. MICHAŁEK Paulina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.01.2004 zakwalifikowano
16. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
17. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003 zakwalifikowano
18. GOŁEMBSKA Katarzyna POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003 zakwalifikowano
19. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002 zakwalifikowano
20. LEWANDOWSKA Karolina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.01.2004 zakwalifikowano
21. PAPUŻYŃSKA Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
22. Dejczer Natasza UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 zakwalifikowano
22. Cichocka Konstancja AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002 zakwalifikowano
24. KOWALSKA OLIWIA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
25. MULAK Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
26. CISOWSKA Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
2. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
3. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
3. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
5. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
6. OLSZEWSKA Amelia KS AZS AWFIS GDAŃSK 20.12.2004
7. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
8. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
9. SZPEJNA Daniela UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
10. Woźniak Natalia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.10.2004
11. JÓŹWIAK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
12. JERZ Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.07.2004
13. MICHAŁEK Paulina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.01.2004
14. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
15. Dejczer Natasza UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
15. Cichocka Konstancja AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
17. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
18. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
19. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
20. GOŁEMBSKA Katarzyna POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
21. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
22. LEWANDOWSKA Karolina FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.01.2004
23. PAPUŻYŃSKA Roksana MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
24. KOWALSKA OLIWIA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
25. MULAK Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
26. CISOWSKA Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content