Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.09.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Emilia BOGUSŁAWSKA 21 15.09.2009
2. Nina LEWANDOWSKA 10 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
3. Karolina MAKOWSKA 1 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
4. Agata KARCZEWSKA 33 UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2008
5. Marianna WILKOWSKA 31 15.09.2009
6. Zofia WOJTAS 2 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
7. Julia Lelewska 9 UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
8. Nina Jaskólska 25 AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
9. Anna WASIAK 19 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 09.10.2008
10. Nadia Choszcz 16 UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
11. Alicja PARTYKA 12 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
12. Aleksandra Tomaszewska 30 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
13. Oliwia Lidzbarska 8 UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
14. Julia SUSKO 28 UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008
15. Karolina LEMKE 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008
16. Nikola DUDZIŃSKA 13 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
17. Klaudia WAKUŁA 4 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
18. Michalina LEWANDOWSKA 17 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
19. Małgorzata Kozłowska 24 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2009
20. Florentyna Wiśnik 14 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
21. KINGA KOWALSKA 7 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
22. Zuzanna FLASZYŃSKA 27 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.04.2009
23. Hanna LESZCZYŃSKA 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
24. Emilia BOGACKA 5 POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
25. Magdalena WYSZYŃSKA 15 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
26. Zuzanna MAJEWSKA 22 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.07.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008 zakwalifikowano
2. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009 zakwalifikowano
3. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008 zakwalifikowano
4. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008 zakwalifikowano
5. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 zakwalifikowano
6. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008 zakwalifikowano
7. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008 zakwalifikowano
8. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 zakwalifikowano
9. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008 zakwalifikowano
10. Karolina LEMKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008 zakwalifikowano
11. Agata KARCZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2008 zakwalifikowano
12. Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009 zakwalifikowano
13. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009 zakwalifikowano
14. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
15. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 zakwalifikowano
16. Julia SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008 zakwalifikowano
17. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008 zakwalifikowano
18. Marianna WILKOWSKA 15.09.2009 zakwalifikowano
19. Anna WASIAK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 09.10.2008 zakwalifikowano
20. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
21. Małgorzata Kozłowska UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2009 zakwalifikowano
22. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
23. Emilia BOGUSŁAWSKA 15.09.2009 zakwalifikowano
24. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009 zakwalifikowano
25. Zuzanna MAJEWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.07.2008 zakwalifikowano
26. Zuzanna FLASZYŃSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.04.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
2. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
3. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
3. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
5. Emilia BOGACKA POLONIA 1912 LESZNO 27.06.2008
6. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
7. Karolina LEMKE UKS DE LA SALLE GDAŃSK 03.09.2008
8. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
9. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
10. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
11. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
12. Nina LEWANDOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.12.2008
13. Hanna LESZCZYŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.06.2008
14. Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
15. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
16. Nina Jaskólska AZS AWF POZNAŃ 15.10.2008
17. Agata KARCZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 10.10.2008
18. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
19. Julia SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008
20. Marianna WILKOWSKA 15.09.2009
21. Anna WASIAK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 09.10.2008
22. Małgorzata Kozłowska UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2009
23. Emilia BOGUSŁAWSKA 15.09.2009
24. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
25. Zuzanna MAJEWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 29.07.2008
26. Zuzanna FLASZYŃSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 27.04.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy