Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 15.09.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Nikodem NOWAK 21 UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2008
2. Szczepan DURAJ 1 UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
3. Lubomir Woropay-Hordziejewicz 10 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
4. Szymon GŁUSZAK 30 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
5. Krzysztof Zygmunt 20 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
6. Filip CYGNAR 2 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
7. TYMON SUSKO 29 UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008
8. Eryk Woźniak 9 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
9. Tomasz MACIEJEWSKI 27 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
10. Franciszek Pokorski 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
11. Hubert KOWALEWSKI 22 UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009
12. Julian JAKIELSKI 13 UKS ATENA GDAŃSK 29.12.2008
13. Jan Kuna 18 UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
14. Grzegorz Konikowski 16 MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
15. Maciej Mazur 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
16. Mateusz PUCKOWSKI 8 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008
17. Maciej BARĆ 24 UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2009
18. Konstanty ZIELIŃSKI 7 UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
19. Piotr TOMCZYKOWSKI 32 UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2009
20. Aleksander BIEŃKOWSKI 4 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
21. Igor MAKSYMOWICZ 14 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
22. Rafał KARAWACKI 15 UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2009
23. Aleksander BĄK 31 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
24. Jakub Narolewski 6 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
25. Dawid KUCZKOWSKI 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
26. Feliks Wiśnik 5 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
2. Mateusz PUCKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008 zakwalifikowano
3. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008 zakwalifikowano
4. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
5. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
6. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008 zakwalifikowano
7. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 zakwalifikowano
8. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 zakwalifikowano
8. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008 zakwalifikowano
10. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
11. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 zakwalifikowano
12. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008 zakwalifikowano
13. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
14. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
15. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 zakwalifikowano
16. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008 zakwalifikowano
17. Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009 zakwalifikowano
18. Piotr TOMCZYKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2009 zakwalifikowano
19. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
20. Rafał KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2009 zakwalifikowano
21. Hubert KOWALEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009 zakwalifikowano
22. Julian JAKIELSKI UKS ATENA GDAŃSK 29.12.2008 zakwalifikowano
23. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 zakwalifikowano
24. Nikodem NOWAK UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2008 zakwalifikowano
25. Maciej BARĆ UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2009 zakwalifikowano
26. TYMON SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maciej Mazur WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.05.2008
2. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
3. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
3. Igor MAKSYMOWICZ TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.03.2008
5. Filip CYGNAR UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
6. Szczepan DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 01.11.2008
7. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
8. Eryk Woźniak AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
9. Mateusz PUCKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 07.11.2008
10. Lubomir Woropay-Hordziejewicz MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
11. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
12. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
13. Konstanty ZIELIŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 14.10.2008
14. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
15. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
16. Tomasz MACIEJEWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 24.06.2008
17. Grzegorz Konikowski MKS KUSY SZCZECIN 12.12.2009
18. Piotr TOMCZYKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2009
19. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
20. Rafał KARAWACKI UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2009
21. Hubert KOWALEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009
22. Julian JAKIELSKI UKS ATENA GDAŃSK 29.12.2008
23. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
24. Nikodem NOWAK UKS ATENA GDAŃSK 28.10.2008
25. Maciej BARĆ UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2009
26. TYMON SUSKO UKS ATENA GDAŃSK 05.08.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy