Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.09.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JAKUBOWSKA Marta | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
2. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
3. | PIĄTKOWSKA Lena | 1 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
4. | GORLIKOWSKA Nicole | 41 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.11.2007 |
5. | LAURENTOWICZ Alina | 16 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13.12.2005 |
6. | WOJTAS Hanna | 30 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
7. | WYTYK Dominika | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
8. | SACHARCZUK Agata | 39 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 10.05.2007 |
9. | MICHALSKA Barbara | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
10. | Nowakowska Aleksandra | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
11. | Trzcińska Natalia | 31 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |
12. | BYZEWSKA Alicja | 37 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
13. | LEWANDOWSKA NATALIA | 12 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
14. | WYKLAND Róża | 3 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
15. | JASZCZOŁT Nadia | 26 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
16. | BESSMAN Gabriela | 17 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
17. | KOLASA Pola | 25 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.11.2006 |
18. | SZCZECHOWSKA Laura | 11 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
19. | KĘDZIORA Zuzanna | 4 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
20. | DUDZIUK Julia | 33 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
21. | Nelza Dominika | 43 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 |
22. | LANGA Lena | 5 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 13.07.2005 |
23. | JAROSIEWICZ Natalia | 19 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
24. | WINIECKA Matylda | 10 | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
25. | BEKALARCZYK Monika | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
26. | MIELCAREK Martyna | 42 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.01.2007 |
27. | WILKE Laura | 20 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
28. | GRACZYK Julia | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
29. | DĄBECKA Magdalena | 9 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.01.2005 |
30. | KWAŚNIEWSKA Julia | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2006 |
31. | Posadzy Hanna | 36 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.2007 |
32. | KAPAŁA Emilia | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
33. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | 35 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
34. | Kulpaczyńska Oliwia | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
35. | MAJOREK Zofia | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.03.2006 |
36. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 8 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
2. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 | zakwalifikowano |
3. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
4. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
5. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 | zakwalifikowano |
6. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 | zakwalifikowano |
6. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 | zakwalifikowano |
8. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 | zakwalifikowano |
9. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
10. | MIELCAREK Martyna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.01.2007 | zakwalifikowano |
11. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
12. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 | zakwalifikowano |
13. | DĄBECKA Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.01.2005 | zakwalifikowano |
14. | LANGA Lena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 13.07.2005 | zakwalifikowano |
15. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
16. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 | zakwalifikowano |
17. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
18. | LAURENTOWICZ Alina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13.12.2005 | zakwalifikowano |
19. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 | zakwalifikowano |
20. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 | zakwalifikowano |
21. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 | zakwalifikowano |
22. | MAJOREK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
23. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
24. | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 | zakwalifikowano |
25. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 | zakwalifikowano |
26. | KOLASA Pola | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.11.2006 | zakwalifikowano |
27. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 | zakwalifikowano |
28. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
29. | KWAŚNIEWSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2006 | zakwalifikowano |
30. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 | zakwalifikowano |
31. | SACHARCZUK Agata | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 10.05.2007 | zakwalifikowano |
32. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 | zakwalifikowano |
33. | GORLIKOWSKA Nicole | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.11.2007 | zakwalifikowano |
34. | Posadzy Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
35. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 | zakwalifikowano |
36. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
2. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
3. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
3. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
5. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
5. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
7. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
8. | DĄBECKA Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.01.2005 |
9. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
10. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
11. | MIELCAREK Martyna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.01.2007 |
12. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
13. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
14. | LANGA Lena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 13.07.2005 |
15. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
16. | LAURENTOWICZ Alina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13.12.2005 |
17. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
18. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
19. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
20. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
21. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
22. | MAJOREK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 01.03.2006 |
23. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
24. | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 |
25. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
26. | KOLASA Pola | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.11.2006 |
27. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
28. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
29. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
30. | SACHARCZUK Agata | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 10.05.2007 |
31. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
32. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
33. | KWAŚNIEWSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2006 |
34. | GORLIKOWSKA Nicole | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.11.2007 |
35. | Posadzy Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.2007 |
36. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |