Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.09.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maja OLEJNICZAK 26 PIAST GLIWICE 17.10.2007
2. Hanna Łabuda 15 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
3. Alicja GOCZAŁ 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
4. Natalia KUBIK 26 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
5. Maja MASIUBAŃSKA 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008
6. Katerine KACEROVA 26
7. Karolina MITURA 14 UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
8. Amelia BUKSA 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 12.05.2008
9. Anna DŁUGOSZ 26 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007
10. Adrianna FURMAN 26 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.05.1996
11. Zofia Wątor 13 KS Milenium 23.05.2008
12. Magda Ratyna 2 PIAST GLIWICE 01.03.2007
13. Maria CISZCZOŃ 26 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
14. Karolina BARAŃSKA 16 UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
15. Hanna Drozdowska 11 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
16. Daria WIECZOREK 26 UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008
17. Maria KRAWCZUK 17 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
18. Laura MISIAK 3 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
19. Ewa GORYCZKA 26 PIAST GLIWICE 27.12.2007
20. Maria Socha 26 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
21. Aleksandra Perz 26 MUSZKIETER GLIWICE 17.07.2007
22. Hanna Graduszewska 18 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.06.2007
23. Oliwia Łuszcz 26 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
24. Sonia POLITOWICZ 26 PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
25. Amelia Sadowska 12 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
26. Martyna Mróz 4 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
27. Marlena WARWAS 25 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007
28. Lena MICHALSKA 23 UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
29. Michalina SZYMCZYK 5 PIAST GLIWICE 10.09.2007
30. Laura TOLAROVA 26
31. Lena CIESIELSKA 26 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
32. Iga Wolny 26 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
33. Emilia Gawior 19 KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
34. Karolina SZYMIK 10 UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
35. Joanna ERTANOWSKA 26 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008
36. Maja SZYMAŃSKA 20 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
37. Maja MAŚLANKA 9 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
38. Natasza Żemła 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
39. Paulina Żabka 26 RMKS RYBNIK 17.07.2008
40. Oliwia JANECZEK 6 PIAST GLIWICE 28.01.2008
41. Zofia Siergiej 24 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
42. Julia Górka 22 UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
43. Wiktoria JĘDRZEJEC 26 PIAST GLIWICE 04.01.2007
44. Maryia Vysotskaya 7 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
45. Roksana DYL 26 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
46. Małgorzata FRYDRYCH 8 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
47. Alicja PUKOWIEC 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
48. Natasza ZAGACKA 26 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
3. Katerine KACEROVA zakwalifikowano
4. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
5. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
6. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
7. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
8. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
9. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
10. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007 zakwalifikowano
11. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
12. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007 zakwalifikowano
13. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
14. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
15. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
16. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008 zakwalifikowano
17. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
18. Natasza ZAGACKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008 zakwalifikowano
18. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
20. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
21. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 zakwalifikowano
21. Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007 zakwalifikowano
23. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
24. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007 zakwalifikowano
24. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
26. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
27. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 zakwalifikowano
28. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008 zakwalifikowano
29. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008 zakwalifikowano
30. Maria KRAWCZUK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007 zakwalifikowano
31. Anna DŁUGOSZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007 zakwalifikowano
32. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007 zakwalifikowano
33. Aleksandra Perz MUSZKIETER GLIWICE 17.07.2007 zakwalifikowano
34. Ewa GORYCZKA PIAST GLIWICE 27.12.2007 zakwalifikowano
35. Adrianna FURMAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.05.1996 zakwalifikowano
36. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
37. Marlena WARWAS UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
38. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
39. Laura TOLAROVA zakwalifikowano
40. Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008 zakwalifikowano
40. Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008 zakwalifikowano
42. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008 zakwalifikowano
43. Amelia BUKSA T.S. GÓRNIK RADLIN 12.05.2008 zakwalifikowano
44. Maja OLEJNICZAK PIAST GLIWICE 17.10.2007 zakwalifikowano
45. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008 zakwalifikowano
46. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 zakwalifikowano
47. Maja MASIUBAŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008 zakwalifikowano
48. Daria WIECZOREK UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008 zakwalifikowano
49. Hanna Graduszewska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.06.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
2. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
4. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
5. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
6. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
7. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
8. Katerine KACEROVA
9. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
10. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
11. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
12. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
13. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
14. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
15. Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
16. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
17. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
18. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
19. Natasza ZAGACKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
19. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
21. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
22. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
23. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
24. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
24. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
26. Maria KRAWCZUK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
27. Anna DŁUGOSZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007
28. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
29. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
30. Marlena WARWAS UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007
31. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
32. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
33. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
34. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008
35. Aleksandra Perz MUSZKIETER GLIWICE 17.07.2007
36. Ewa GORYCZKA PIAST GLIWICE 27.12.2007
37. Adrianna FURMAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.05.1996
38. Laura TOLAROVA
39. Iga Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
39. Natasza Żemła T.S. GÓRNIK RADLIN 12.04.2008
41. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
42. Amelia BUKSA T.S. GÓRNIK RADLIN 12.05.2008
43. Maja OLEJNICZAK PIAST GLIWICE 17.10.2007
44. Paulina Żabka RMKS RYBNIK 17.07.2008
45. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
46. Maja MASIUBAŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008
47. Daria WIECZOREK UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008
48. Hanna Graduszewska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.06.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy