Turniej

Nazwa: Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 15.09.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anastazja ZAZULAK 11 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
2. Patrycja Pelon 1 UKS START OPOLE 21.02.2005
3. Otylia BARTOSZEK 20 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
4. Karolina RONER 21 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
5. Kaja Reil 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
6. Oliwia TUROWSKA 21 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.08.2005
7. Zuzanna Jarosz 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
8. Amelia PIWOWARCZYK 12 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
9. Wiktoria IZDEBSKA 2 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
10. Emilia CZAJKA 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
11. Roksana ŻYCHOWSKA 21 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 12.12.2006
12. Maja Wuzik 21 RMKS RYBNIK 14.03.2006
13. Julia PODSIADŁO 19 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
14. Patrycja RADWAN 3 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
15. Aleksandra SZYMAŃSKA 8 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
16. Paulina OSTROWSKA 21 PIAST GLIWICE 12.04.2006
17. Karolina SLUSNA 21
18. Oliwia MĘŻYK 18 RMKS RYBNIK 10.10.2006
19. Amelia KWAPISZ 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
20. Antonina Halemba 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
21. Zuzanna Kraczla 21 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
22. Justyna PIECEWICZ 14 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005
23. Małgorzata HOJDA 21 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
24. Zuzanna Środa 4 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
25. Liliana Porwoł 7 RMKS RYBNIK 24.05.2006
26. Antonina Korduła 5 RMKS RYBNIK 18.11.2005
27. Lena URBANEK 17 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
28. Ester MAIELLO 21
29. Katarzyna ŚLĘZAK 6 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
30. Alicja WOLNY 16 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
31. Karolina Charkiewicz 21 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
2. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
3. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
4. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
5. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
6. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
7. Katarzyna ŚLĘZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
7. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
9. Karolina Charkiewicz AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
9. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
11. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
12. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
13. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
14. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
15. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
16. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
17. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
18. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005 zakwalifikowano
19. Karolina SLUSNA zakwalifikowano
20. Julia PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006 zakwalifikowano
21. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
22. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
23. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006 zakwalifikowano
24. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 zakwalifikowano
25. Justyna PIECEWICZ TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005 zakwalifikowano
26. Alicja WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005 zakwalifikowano
27. Roksana ŻYCHOWSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 12.12.2006 zakwalifikowano
28. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
28. Ester MAIELLO zakwalifikowano
30. Małgorzata HOJDA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005 zakwalifikowano
31. Oliwia TUROWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.08.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
2. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
3. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
3. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
5. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
6. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
7. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
8. Karolina Charkiewicz AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
9. Katarzyna ŚLĘZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
9. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
11. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
12. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
13. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
14. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
15. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
16. Karolina SLUSNA
17. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
18. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
19. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
20. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
21. Julia PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
22. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
23. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
24. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
25. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
26. Justyna PIECEWICZ TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005
27. Alicja WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
28. Roksana ŻYCHOWSKA UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 12.12.2006
29. Ester MAIELLO
30. Małgorzata HOJDA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.02.2005
31. Oliwia TUROWSKA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10.08.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy