Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.11.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Sofia SEVCENKO 39
2. Marta Ozga 20 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
3. Sofija JUNELE 20
4. Marianna WILKOWSKA 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009
5. Małgorzata Kozłowska 20 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2009
6. Alicja SZULTKA 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
7. Michalina LEWANDOWSKA 14 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
8. Natalia Bachar 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 31.01.2010
9. Magdalena WYSZYŃSKA 11 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
10. Alicja Ziółkowska 19 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
11. Danuta Tym 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
12. Liene ABELE 1
13. Łucja PIOTROWSKA 20 IKS WARSZAWA 09.02.2010
14. Oliwia Buda 20 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
15. Florentyna Wiśnik 15 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
16. Aleksandra JAROSIEWICZ 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.06.2009
17. Barbara WĘGLEWSKA 20 UKS ATENA GDAŃSK 13.02.2009
18. Anastasija KORNIJENKO 1
19. Alicja PARTYKA 10 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
20. Maja KUŁAKOWSKA 20 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.2010
21. Alicja BAJERLEIN 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.01.2009
22. Małgorzata Borodziuk 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
23. Nikola DUDZIŃSKA 9 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
24. Katarzyna Pierzchała 16 WROCŁAWIANIE. 28.12.2010
25. Albina TIŠUNINA 1
26. Ida Woynarowska 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009
27. Zuzanna Doroszkiewicz 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.09.2009
28. Zofia Konieczka 17 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
29. Nadia Choszcz 8 UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
30. KINGA KOWALSKA 5 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
31. TERESA MOŚ 6 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
32. Veronika KANEPE 20
33. Aleksandra Tomaszewska 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
34. Michalina Bartol 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
35. Aleksandra Murawska 18 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
36. Lena KERTH 20 UKS ATENA GDAŃSK 21.05.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
2. Liene ABELE zakwalifikowano
3. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009 zakwalifikowano
4. Małgorzata Kozłowska UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2009 zakwalifikowano
5. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
6. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
7. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 zakwalifikowano
8. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009 zakwalifikowano
9. Sofija JUNELE zakwalifikowano
10. Veronika KANEPE zakwalifikowano
11. Maja KUŁAKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.2010 zakwalifikowano
12. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
13. Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010 zakwalifikowano
14. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009 zakwalifikowano
15. Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010 zakwalifikowano
16. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009 zakwalifikowano
17. Alicja BAJERLEIN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.01.2009 zakwalifikowano
18. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009 zakwalifikowano
19. Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009 zakwalifikowano
20. Barbara WĘGLEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 13.02.2009 zakwalifikowano
21. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 zakwalifikowano
22. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009 zakwalifikowano
23. Aleksandra JAROSIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.06.2009 zakwalifikowano
24. Ida Woynarowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009 zakwalifikowano
25. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 zakwalifikowano
26. Zuzanna Doroszkiewicz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.09.2009 zakwalifikowano
27. Sofia SEVCENKO zakwalifikowano
28. Albina TIŠUNINA zakwalifikowano
29. Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010 zakwalifikowano
30. Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010 zakwalifikowano
31. Łucja PIOTROWSKA IKS WARSZAWA 09.02.2010 zakwalifikowano
32. Natalia Bachar UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 31.01.2010 zakwalifikowano
33. Lena KERTH UKS ATENA GDAŃSK 21.05.2009 zakwalifikowano
34. Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010 zakwalifikowano
35. Anastasija KORNIJENKO zakwalifikowano
36. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
2. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
3. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
3. Liene ABELE
5. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
6. Małgorzata Kozłowska UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2009
7. Veronika KANEPE
8. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
9. Nadia Choszcz UKS ATENA GDAŃSK 03.03.2009
10. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
11. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
12. Sofija JUNELE
13. Maja KUŁAKOWSKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.2010
14. Oliwia Buda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.01.2010
15. Marta Ozga UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.08.2009
16. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
17. Katarzyna Pierzchała WROCŁAWIANIE. 28.12.2010
18. Alicja BAJERLEIN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.01.2009
19. Magdalena WYSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2009
20. Barbara WĘGLEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 13.02.2009
21. Alicja SZULTKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
22. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
23. Aleksandra JAROSIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.06.2009
24. Ida Woynarowska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 26.07.2009
25. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
26. Zuzanna Doroszkiewicz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.09.2009
27. Sofia SEVCENKO
28. Albina TIŠUNINA
29. Aleksandra Murawska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 10.12.2010
30. Łucja PIOTROWSKA IKS WARSZAWA 09.02.2010
31. Lena KERTH UKS ATENA GDAŃSK 21.05.2009
32. Anastasija KORNIJENKO
33. Alicja Ziółkowska UKS 35 BIELAWY TORUŃ 03.01.2010
34. Natalia Bachar UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 31.01.2010
35. Małgorzata Borodziuk UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.03.2010
36. Marianna WILKOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.09.2009

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy