Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.11.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kristers GULBIS 1
2. Tymoteusz Szympel 23 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
3. Szymon GŁUSZAK 13 UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
4. Igor Stelmaszyk 23 POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
5. Franciszek Pokorski 12 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
6. Wiktor Wojtas 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010
7. Patryk Kowalski 23 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
8. Patrick DORN 21 UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009
9. Raimonds UPENIEKS 1
10. Jan Langowski 23 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.03.2009
11. Piotr TOMCZYKOWSKI 23 UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2009
12. Antoni Fedorów 11 MKS Świt 23.03.2009
13. Bartosz Torzyński 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
14. Dawid KUCZKOWSKI 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
15. Maciej BARĆ 1 UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2009
16. Wiktor DĘBIŃSKI 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
17. Diego URBAŃSKI 23 01.01.2009
18. Jan Kuna 23 UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
19. Igor Głowiński 23 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
20. Ivans TULINS 1
21. Maksymilian MOCEK 15 IKS LESZNO 30.07.2009
22. Mateusz AUGUSTYN 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
23. Olgierd Borkowski 16 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
24. Alans LUPASS 1
25. Feliks Wiśnik 10 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
26. Augusts GRAVITIS 23
27. Krzysztof Zygmunt 19 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
28. Konrad GÓRNY 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009
29. Dzianis MASLAU 1
30. Hubert KOWALEWSKI 22 UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009
31. Artis GREIZIS 1
32. Kamil WAŻNY 23 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.03.2009
33. Adrian Drzewski 19 AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
34. Aleksander BĄK 18 UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
35. Franciszek Neumann 23 POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
36. Julian Załęski 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
37. Tomass ELMAE 1
38. Andrejs MERENANU 1

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009 zakwalifikowano
1. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009 zakwalifikowano
3. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
4. Dzianis MASLAU zakwalifikowano
5. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009 zakwalifikowano
6. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010 zakwalifikowano
7. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009 zakwalifikowano
8. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009 zakwalifikowano
9. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009 zakwalifikowano
10. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009 zakwalifikowano
11. Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009 zakwalifikowano
12. Diego URBAŃSKI 01.01.2009 zakwalifikowano
13. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009 zakwalifikowano
14. Augusts GRAVITIS zakwalifikowano
15. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009 zakwalifikowano
16. Kamil WAŻNY UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.03.2009 zakwalifikowano
17. Kristers GULBIS zakwalifikowano
18. Artis GREIZIS zakwalifikowano
19. Maciej BARĆ UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2009 zakwalifikowano
20. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009 zakwalifikowano
21. Patrick DORN UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009 zakwalifikowano
22. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009 zakwalifikowano
23. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009 zakwalifikowano
24. Andrejs MERENANU zakwalifikowano
25. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009 zakwalifikowano
26. Alans LUPASS zakwalifikowano
27. Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009 zakwalifikowano
28. Raimonds UPENIEKS zakwalifikowano
29. Konrad GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009 zakwalifikowano
30. Hubert KOWALEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009 zakwalifikowano
31. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009 zakwalifikowano
32. Jan Langowski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.03.2009 zakwalifikowano
33. Piotr TOMCZYKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2009 zakwalifikowano
34. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009 zakwalifikowano
35. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010 zakwalifikowano
36. Tomass ELMAE zakwalifikowano
37. Ivans TULINS zakwalifikowano
38. Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Franciszek Pokorski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.04.2009
2. Antoni Fedorów MKS Świt 23.03.2009
3. Feliks Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
3. Bartosz Torzyński WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 01.03.2009
5. Szymon GŁUSZAK UKS ATENA GDAŃSK 03.10.2009
6. Dzianis MASLAU
7. Maksymilian MOCEK IKS LESZNO 30.07.2009
8. Tymoteusz Szympel WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 14.04.2009
9. Igor Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2010
10. Aleksander BĄK UKS ATENA GDAŃSK 26.04.2009
11. Adrian Drzewski AZS AWF WARSZAWA 27.10.2009
12. Diego URBAŃSKI 01.01.2009
13. Augusts GRAVITIS
14. Jan Kuna UKS ATENA GDAŃSK 19.07.2009
15. Kamil WAŻNY UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.03.2009
16. Dawid KUCZKOWSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 12.11.2009
17. Franciszek Neumann POLONIA 1912 LESZNO 10.11.2009
18. Kristers GULBIS
19. Artis GREIZIS
20. Maciej BARĆ UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2009
21. Patrick DORN UKS ATENA GDAŃSK 21.07.2009
22. Mateusz AUGUSTYN UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 02.05.2009
23. Krzysztof Zygmunt UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2009
24. Andrejs MERENANU
25. Julian Załęski UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.04.2009
26. Alans LUPASS
27. Igor Stelmaszyk POLONIA 1912 LESZNO 10.09.2009
28. Raimonds UPENIEKS
29. Konrad GÓRNY UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 16.03.2009
30. Olgierd Borkowski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 13.12.2009
31. Jan Langowski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 23.03.2009
32. Patryk Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.03.2010
33. Hubert KOWALEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.02.2009
34. Piotr TOMCZYKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 05.03.2009
35. Wiktor DĘBIŃSKI UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2009
36. Tomass ELMAE
37. Ivans TULINS
38. Wiktor Wojtas UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.10.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy