Turniej

Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.11.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Andrejs LEBEDEVS 1
2. Filip STARKOWSKI 54 POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
3. Filip BEDNER 54 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
4. Szymon PAŁASZ 54 UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
5. Klavs GRINBERGS 1
6. Gracjan WAŚCIŃSKI 53 IKS LESZNO 19.10.2006
7. Melchior Krawczyński 54 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
8. Tymon Lewicki 28 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
9. Adrian KAPAŁA 54 AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
10. Krzysztof Łopatniuk 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
11. Mikołaj Olszewski 27 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
12. Dawid PIOSIK 31 IKS LESZNO 16.12.2004
13. Marcis FRICBERGS 1
14. Piotr Sowa 54 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
15. Aleks GAFE 54
16. Leon WOJTACHNIA 54 UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
17. Maksym KOWALSKI 54 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
18. Eko OSTROVSKIS 1
19. Michał Pakuła 54 UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
20. Jakub Kotek 26 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
21. Marcin GMUREK 54 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2006
22. Szymon PACHOLCZYK 32 IKS LESZNO 17.10.2004
23. Maksims BOGDANS 1
24. Kamil Tomeczek 25 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
25. Zbigniew WICHER 54 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.05.2004
26. Marcin RADAJEWSKI 52 IKS LESZNO 18.06.2005
27. Jakub SUMOWSKI 54 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2004
28. Antoni Bem 33 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
29. Matvejs ŽELTIŠEVS 1
30. Adam ANDRZEJEWSKI 51 IKS LESZNO 31.10.2005
31. Jakub CZAJKOWSKI 54 UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
32. Michał Wieczorek 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
33. Maciej Skorupa 54 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
34. Jan Nowak 34 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
35. Filip WINKHOF 50 IKS LESZNO 25.11.2005
36. Bartosz KRUSZONA 54 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
37. Piotr Ginda 35 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
38. Igor Woźniak 23 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
39. Mikołaj Prajzner 54 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
40. Ilya YARASHUK 1
41. Damian DUDZIŃSKI 54 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
42. Łukasz Kulpaczyński 54 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
43. Aleksander Antoniuk 49 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
44. Maksymilian KANCI 36 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
45. Aleksandrs RACINŠ 1
46. Valters KAULAKANS 1
47. Idzi DURAJ 48 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
48. Stanisław HOFFMANN 54 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.07.2006
49. Tobiasz WAŚCIŃSKI 37 IKS LESZNO 01.11.2004
50. Jegors TESTOVS 1
51. Patryk GAWENDA 38 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
52. Miłosz MOŻEJKO 54 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
53. Adam MAKAŁOWSKI 47 IKS LESZNO 11.03.2005
54. Janis MURNIEKS 1
55. Hubert Fedorów 54 MKS Świt 07.09.2006
56. Mihails RATNEKS 1
57. Michał KUL 46 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
58. Emil LANGA 39 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
59. Maksymilian MAĆKOWIAK 54 IKS LESZNO 04.12.2005
60. Aleksander Kuźmiński 54 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
61. Nikita KUCEBA 1
62. Bartosz SZCZOTKO 54 UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
63. Karol Fedorowicz 40 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
64. Daniels MARTINKEVIČS 1
65. Bartosz Pyskło 54 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
66. Tomasz Jurczak 45 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
67. Szymon PISAREWICZ 54 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
68. Mateusz JURCZAK 41 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
69. Szymon PUCKOWSKI 54 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
70. Ksawery ZAPÓR 44 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
71. Stanisław JURGA 54 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
72. Adrians BRUNOVS 1
73. Milans POMERANCEVS 1
74. Jakub Gonda 42 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
75. Jakub Fogt 43 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
76. Szymon PYSKŁO 54 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
77. Franciszek SROKA 54 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
2. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
3. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
4. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
5. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
6. Nikita KUCEBA zakwalifikowano
7. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
8. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
9. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
10. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
11. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
12. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
13. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
14. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
15. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
16. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
17. Andrejs LEBEDEVS zakwalifikowano
18. Marcis FRICBERGS zakwalifikowano
19. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005 zakwalifikowano
20. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
21. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
22. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
23. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
24. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005 zakwalifikowano
25. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
26. Valters KAULAKANS zakwalifikowano
27. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
28. Janis MURNIEKS zakwalifikowano
29. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
30. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
30. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
32. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
33. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
34. Aleks GAFE zakwalifikowano
35. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006 zakwalifikowano
36. Hubert Fedorów MKS Świt 07.09.2006 zakwalifikowano
37. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
38. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
39. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano
40. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006 zakwalifikowano
41. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
42. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
43. Matvejs ŽELTIŠEVS zakwalifikowano
44. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
45. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005 zakwalifikowano
46. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004 zakwalifikowano
47. Jakub SUMOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2004 zakwalifikowano
48. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
49. Klavs GRINBERGS zakwalifikowano
50. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
50. Daniels MARTINKEVIČS zakwalifikowano
52. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
53. Zbigniew WICHER UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.05.2004 zakwalifikowano
54. Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006 zakwalifikowano
55. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006 zakwalifikowano
56. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
57. Stanisław HOFFMANN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.07.2006 zakwalifikowano
58. Milans POMERANCEVS zakwalifikowano
59. Marcin GMUREK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2006 zakwalifikowano
60. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
61. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
61. Jegors TESTOVS zakwalifikowano
63. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006 zakwalifikowano
63. Ilya YARASHUK zakwalifikowano
65. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano
66. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005 zakwalifikowano
67. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
68. Eko OSTROVSKIS zakwalifikowano
69. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
70. Mihails RATNEKS zakwalifikowano
71. Adrians BRUNOVS zakwalifikowano
72. Franciszek SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2006 zakwalifikowano
73. Aleksandrs RACINŠ zakwalifikowano
74. Maksims BOGDANS zakwalifikowano
75. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano
76. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 zakwalifikowano
77. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
2. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
3. Nikita KUCEBA
3. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
5. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
6. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
7. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
8. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
9. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
10. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
11. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
12. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
13. Marcis FRICBERGS
14. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
15. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
16. Matvejs ŽELTIŠEVS
17. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
18. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
19. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
20. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
21. Filip STARKOWSKI POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
22. Mikołaj Prajzner WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.04.2005
23. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
24. Valters KAULAKANS
25. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
26. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
27. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
28. Aleks GAFE
29. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
30. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
31. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
32. Daniels MARTINKEVIČS
33. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
34. Andrejs LEBEDEVS
35. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
36. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
37. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
38. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005
39. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
40. Janis MURNIEKS
41. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
42. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
43. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
44. Hubert Fedorów MKS Świt 07.09.2006
45. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
46. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
47. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
48. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
49. Jakub SUMOWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.09.2004
50. Klavs GRINBERGS
51. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
52. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
53. Zbigniew WICHER UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 09.05.2004
54. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
55. Stanisław HOFFMANN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.07.2006
56. Jegors TESTOVS
57. Ilya YARASHUK
58. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
59. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
60. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
61. Mihails RATNEKS
62. Adrians BRUNOVS
63. Maksims BOGDANS
64. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
65. Michał Pakuła UKS ATENA GDAŃSK 09.11.2006
66. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
67. Milans POMERANCEVS
68. Marcin GMUREK D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2006
69. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
70. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
71. Szymon PAŁASZ UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
72. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
73. Eko OSTROVSKIS
74. Franciszek SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2006
75. Aleksandrs RACINŠ
76. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
77. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy