Nazwa: Rybnik Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 22.04.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Romanik Miłosz | 1 | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 |
2. | Wróblewski Maciej | 1 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
3. | WITOSZEK Piotr | 1 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 29.09.2009 |
4. | Śmigielski Juliusz | 1 | KS OLIMP LUBIN | 26.01.2010 |
5. | RYŚ Jony | 1 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 08.04.2010 |
6. | MALCHARCZYK Filip | 1 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 22.01.2009 |
7. | Siwek Marcel | 1 | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
8. | Wojciechowski Mikołaj | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 29.04.2009 |
9. | Wójcik Wojciech | 1 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.04.2010 |
10. | GÓRSKI Szymon | 1 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 31.03.2009 |
11. | LUCZEK Tymon | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | |
12. | LEŚNIAK Bartosz | 1 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 04.01.2009 |
13. | Szacior Kamil | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.02.2009 |
14. | SCHAB Maciej | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 06.03.2009 |
15. | STOLAREK Oliwier | 1 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.02.2010 |
16. | Kapinos Witold | 1 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
17. | RONER Michał | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.01.2009 |
18. | OLEKSIEWICZ Błażej | 1 | UKS START OPOLE | 09.04.2009 |
19. | SZYP Mikołaj | 1 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.07.2009 |
20. | Woźniak Mateusz | 1 | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 | zakwalifikowano |
2. | RYŚ Jony | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 08.04.2010 | zakwalifikowano |
3. | GÓRSKI Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 31.03.2009 | zakwalifikowano |
4. | RONER Michał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.01.2009 | zakwalifikowano |
5. | SZYP Mikołaj | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.07.2009 | zakwalifikowano |
6. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 | zakwalifikowano |
7. | SCHAB Maciej | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 06.03.2009 | zakwalifikowano |
8. | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 | zakwalifikowano |
9. | MALCHARCZYK Filip | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 22.01.2009 | zakwalifikowano |
10. | Szacior Kamil | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.02.2009 | zakwalifikowano |
11. | LEŚNIAK Bartosz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 04.01.2009 | zakwalifikowano |
12. | Wojciechowski Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 29.04.2009 | zakwalifikowano |
13. | OLEKSIEWICZ Błażej | UKS START OPOLE | 09.04.2009 | zakwalifikowano |
14. | Wójcik Wojciech | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.04.2010 | zakwalifikowano |
15. | WITOSZEK Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 29.09.2009 | zakwalifikowano |
16. | STOLAREK Oliwier | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.02.2010 | zakwalifikowano |
17. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 | zakwalifikowano |
18. | LUCZEK Tymon | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | zakwalifikowano | |
19. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 | zakwalifikowano |
20. | Śmigielski Juliusz | KS OLIMP LUBIN | 26.01.2010 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RONER Michał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.01.2009 |
2. | GÓRSKI Szymon | UKS MDK OLIMP LUBIN | 31.03.2009 |
3. | Romanik Miłosz | RMKS RYBNIK | 09.08.2009 |
3. | WITOSZEK Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 29.09.2009 |
5. | SZYP Mikołaj | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.07.2009 |
6. | Woźniak Mateusz | RMKS RYBNIK | 06.08.2009 |
7. | SCHAB Maciej | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 06.03.2009 |
8. | Wróblewski Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 15.11.2010 |
9. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
10. | RYŚ Jony | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 08.04.2010 |
11. | MALCHARCZYK Filip | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 22.01.2009 |
12. | Szacior Kamil | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.02.2009 |
13. | LEŚNIAK Bartosz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 04.01.2009 |
14. | Wojciechowski Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 29.04.2009 |
15. | OLEKSIEWICZ Błażej | UKS START OPOLE | 09.04.2009 |
16. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
17. | Wójcik Wojciech | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.04.2010 |
18. | STOLAREK Oliwier | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 21.02.2010 |
19. | LUCZEK Tymon | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | |
20. | Śmigielski Juliusz | KS OLIMP LUBIN | 26.01.2010 |