Nazwa: Muszkieter Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.03.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KRÓL-SKIRPAN Bianka | 22 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.09.2008 |
2. | TSARKOVA Agata | 26 | ||
3. | MARCZUK Maja | 11 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 |
4. | WAHL Zofia | 26 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.07.2008 |
5. | MASIUBAŃSKA Maja | 21 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.2008 |
6. | SZYDŁOWSKA Julia | 10 | PIAST GLIWICE | 08.06.2008 |
7. | JANECZEK Oliwia | 1 | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
8. | WIECZOREK Daria | 20 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 26.07.2008 |
9. | Łabuda Hanna | 9 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
10. | Szczurowska Maria | 2 | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 |
11. | MICHALSKA Lena | 12 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 31.08.2008 |
12. | Socha Maria | 26 | PKSZERM WARSZAWA | 05.02.2008 |
13. | STASZULONEK Emilia | 24 | PIAST GLIWICE | 30.01.2009 |
14. | CIESIELSKA Lena | 26 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.09.2008 |
15. | Zabłocka Julia | 23 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 09.05.2009 |
16. | Wątor Zofia | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
17. | TATOJ Aleksandra | 18 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.10.2009 |
18. | DYL Roksana | 13 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 14.08.2008 |
19. | Zagacka Natasza | 26 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 |
20. | Misiewicz Julia | 26 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.04.2009 |
21. | Ciszczoń Maria | 8 | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
22. | MILIŃSKA MARTYNA | 26 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 06.05.2008 |
23. | FRYDRYCKA Jagoda | 16 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 04.08.2009 |
24. | SZYMAŃSKA Maja | 14 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 |
25. | Siergiej Zofia | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 |
26. | ZAKRZEWSKA Ewa | 19 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 29.01.2009 |
27. | Drozdowska Hanna | 7 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
28. | KACZMAREK Oliwia | 25 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 01.10.2009 |
29. | DROZDOWSKA Matylda | 15 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 02.02.2008 |
30. | JENDRZEJ Aniela | 17 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.12.2008 |
31. | Sadowska Amelia | 5 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
32. | KUBIK Natalia | 26 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 |
33. | ERTANOWSKA Joanna | 6 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.02.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 | zakwalifikowano |
2. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 | zakwalifikowano |
3. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 | zakwalifikowano |
4. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 | zakwalifikowano |
5. | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 | zakwalifikowano |
6. | Socha Maria | PKSZERM WARSZAWA | 05.02.2008 | zakwalifikowano |
7. | MILIŃSKA MARTYNA | UKS GRYFEK SZCZECIN | 06.05.2008 | zakwalifikowano |
8. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 | zakwalifikowano |
9. | ERTANOWSKA Joanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.02.2008 | zakwalifikowano |
10. | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 | zakwalifikowano |
11. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 | zakwalifikowano |
12. | DROZDOWSKA Matylda | UKS ZAWISZA KATOWICE | 02.02.2008 | zakwalifikowano |
13. | TSARKOVA Agata | zakwalifikowano | ||
14. | SZYDŁOWSKA Julia | PIAST GLIWICE | 08.06.2008 | zakwalifikowano |
15. | CIESIELSKA Lena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.09.2008 | zakwalifikowano |
16. | Zagacka Natasza | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 | zakwalifikowano |
17. | MARCZUK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 | zakwalifikowano |
18. | MICHALSKA Lena | UKS ZAWISZA KATOWICE | 31.08.2008 | zakwalifikowano |
19. | KRÓL-SKIRPAN Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.09.2008 | zakwalifikowano |
20. | JENDRZEJ Aniela | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.12.2008 | zakwalifikowano |
21. | Siergiej Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 | zakwalifikowano |
22. | DYL Roksana | UKS ZAWISZA KATOWICE | 14.08.2008 | zakwalifikowano |
22. | Zabłocka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 09.05.2009 | zakwalifikowano |
24. | MASIUBAŃSKA Maja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.2008 | zakwalifikowano |
25. | TATOJ Aleksandra | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.10.2009 | zakwalifikowano |
26. | KACZMAREK Oliwia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 01.10.2009 | zakwalifikowano |
27. | FRYDRYCKA Jagoda | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 04.08.2009 | zakwalifikowano |
28. | WAHL Zofia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.07.2008 | zakwalifikowano |
29. | Misiewicz Julia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.04.2009 | zakwalifikowano |
29. | STASZULONEK Emilia | PIAST GLIWICE | 30.01.2009 | zakwalifikowano |
31. | KUBIK Natalia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 | zakwalifikowano |
32. | ZAKRZEWSKA Ewa | UKS ZAWISZA KATOWICE | 29.01.2009 | zakwalifikowano |
33. | WIECZOREK Daria | UKS ZAWISZA KATOWICE | 26.07.2008 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 |
2. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
3. | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 |
3. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
5. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
6. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
7. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
8. | TSARKOVA Agata | ||
9. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
10. | Socha Maria | PKSZERM WARSZAWA | 05.02.2008 |
11. | MILIŃSKA MARTYNA | UKS GRYFEK SZCZECIN | 06.05.2008 |
12. | ERTANOWSKA Joanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.02.2008 |
13. | SZYDŁOWSKA Julia | PIAST GLIWICE | 08.06.2008 |
14. | MARCZUK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 |
15. | MICHALSKA Lena | UKS ZAWISZA KATOWICE | 31.08.2008 |
16. | Siergiej Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 |
17. | DROZDOWSKA Matylda | UKS ZAWISZA KATOWICE | 02.02.2008 |
18. | CIESIELSKA Lena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.09.2008 |
19. | Zagacka Natasza | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 |
20. | KRÓL-SKIRPAN Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.09.2008 |
21. | JENDRZEJ Aniela | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.12.2008 |
22. | DYL Roksana | UKS ZAWISZA KATOWICE | 14.08.2008 |
22. | Zabłocka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 09.05.2009 |
24. | MASIUBAŃSKA Maja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.2008 |
25. | TATOJ Aleksandra | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.10.2009 |
26. | KACZMAREK Oliwia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 01.10.2009 |
27. | FRYDRYCKA Jagoda | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 04.08.2009 |
28. | WAHL Zofia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.07.2008 |
29. | Misiewicz Julia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.04.2009 |
29. | STASZULONEK Emilia | PIAST GLIWICE | 30.01.2009 |
31. | KUBIK Natalia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 |
32. | ZAKRZEWSKA Ewa | UKS ZAWISZA KATOWICE | 29.01.2009 |
33. | WIECZOREK Daria | UKS ZAWISZA KATOWICE | 26.07.2008 |