Nazwa: Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GORCZYCA Jakub | 1 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
2. | BARTOSZEK Tomasz | 24 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
3. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 25 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
4. | KAVECKY Max | 74 | 01.12.2008 | |
5. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | 49 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
6. | JARMOŁOWSKI Maksymilian | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 28.06.2008 |
7. | DAPKUNS Karlis | 75 | 01.01.2008 | |
8. | JAROSIŃSKI Marceli | 52 | WROCŁAWIANIE | 06.11.2007 |
9. | CYGNAR Filip | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
10. | Gajc Jan | 26 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
11. | GINTER Cezary | 2 | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
12. | Cendrowski Marceli | 3 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
13. | Lewandowski Franciszek | 22 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
14. | GŁUSZAK Szymon | 50 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
15. | ZIMECS Andrejs | 71 | ||
16. | FIRLEJ Mikołaj | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 |
17. | TUSK Jakub | 51 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.05.2007 |
18. | GAINUDINOVS Martins | 70 | 01.12.2008 | |
19. | Kruszona Adam | 4 | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
20. | Kędziora Jakub | 45 | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
21. | Wiśnik Feliks | 28 | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
22. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 21 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
23. | KORAB Tadeas | 68 | 01.01.2007 | |
24. | PIASECZNY Artur | 73 | WROCŁAWIANIE | 26.05.2007 |
25. | GULIŃSKI Cyprian | 20 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
26. | PAZOŁA Jakub | 29 | IKS LESZNO | 21.07.2007 |
27. | Kardyś Alex | 5 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
28. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 6 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
29. | Narolewski Jakub | 30 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
30. | KOBIERSKI Bartosz | 43 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2007 |
31. | Szuflita Adam | 19 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
32. | GRAUDINS Gustavs | 76 | 01.12.2008 | |
33. | MOCEK Maksymilian | 53 | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
34. | Głowiński Szymon | 18 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
35. | BĄK Aleksander | 55 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 |
36. | HRYNIEWIECKI Filip | 7 | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
37. | GREDASOVS Vladislavs | 79 | 01.12.2007 | |
38. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | 42 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 |
39. | Markowski Maksymilian | 31 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.09.2007 |
40. | Zygmunt Krzysztof | 56 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
41. | ZIELIŃSKI Konstanty | 33 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
42. | MAKSYMOWICZ Igor | 40 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
43. | Długokęcki Ludomir | 8 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
44. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
45. | ROSIAK Filip | 41 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.01.2007 |
46. | LAKS Stanisław | 34 | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 |
47. | DORN Patrick | 57 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 |
48. | TURBO Daniel | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
49. | JANCZAK Aleksander | 9 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
50. | Rut Wiktor | 10 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
51. | Truszczyński Dominik | 38 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
52. | OLSZEWSKI Franciszek | 15 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
53. | ZDORS Markuss | 58 | ||
54. | PUCKOWSKI Mateusz | 32 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
55. | Sowa Jan | 11 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
56. | Mazur Maciej | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
57. | PEREZ Marek | 62 | 01.12.2008 | |
58. | CZAJKOWSKI Grzegorz | 39 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 |
59. | Sawicki Patryk | 35 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
60. | DURAJ Szczepan | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
61. | WYSZYŃSKI Jan | 12 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
62. | GÓRNY Hubert | 37 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2007 |
63. | BUJAS Marcel | 36 | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 |
64. | OZOLINS Jekabs | 61 | 01.12.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
2. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
3. | PAZOŁA Jakub | IKS LESZNO | 21.07.2007 | zakwalifikowano |
4. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
5. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
6. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 | zakwalifikowano |
7. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
8. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 | zakwalifikowano |
9. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | zakwalifikowano |
10. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | zakwalifikowano |
11. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 | zakwalifikowano |
12. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 | zakwalifikowano |
13. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
14. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 | zakwalifikowano |
15. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 | zakwalifikowano |
16. | FIRLEJ Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 | zakwalifikowano |
17. | LAKS Stanisław | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
18. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 | zakwalifikowano |
18. | OZOLINS Jekabs | 01.12.2008 | zakwalifikowano | |
20. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 | zakwalifikowano |
21. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 | zakwalifikowano |
22. | CZAJKOWSKI Grzegorz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 | zakwalifikowano |
23. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | zakwalifikowano |
24. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
25. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 | zakwalifikowano |
26. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | zakwalifikowano |
27. | GRAUDINS Gustavs | 01.12.2008 | zakwalifikowano | |
28. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 | zakwalifikowano |
28. | KORAB Tadeas | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
30. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
31. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
32. | DAPKUNS Karlis | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
33. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 | zakwalifikowano |
34. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 | zakwalifikowano |
35. | ZDORS Markuss | zakwalifikowano | ||
36. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 | zakwalifikowano |
37. | BUJAS Marcel | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 | zakwalifikowano |
38. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 | zakwalifikowano |
39. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 | zakwalifikowano |
40. | Markowski Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.09.2007 | zakwalifikowano |
40. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 | zakwalifikowano |
42. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 | zakwalifikowano |
43. | KOBIERSKI Bartosz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2007 | zakwalifikowano |
44. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 | zakwalifikowano |
44. | PEREZ Marek | 01.12.2008 | zakwalifikowano | |
46. | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 | zakwalifikowano |
47. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 | zakwalifikowano |
48. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 | zakwalifikowano |
49. | DORN Patrick | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 | zakwalifikowano |
50. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 | zakwalifikowano |
51. | KAVECKY Max | 01.12.2008 | zakwalifikowano | |
52. | ZIMECS Andrejs | zakwalifikowano | ||
53. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 | zakwalifikowano |
53. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 | zakwalifikowano |
55. | GAINUDINOVS Martins | 01.12.2008 | zakwalifikowano | |
56. | TUSK Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 25.05.2007 | zakwalifikowano |
57. | PIASECZNY Artur | WROCŁAWIANIE | 26.05.2007 | zakwalifikowano |
58. | JAROSIŃSKI Marceli | WROCŁAWIANIE | 06.11.2007 | zakwalifikowano |
59. | GÓRNY Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2007 | zakwalifikowano |
60. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | zakwalifikowano |
61. | ROSIAK Filip | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.01.2007 | zakwalifikowano |
62. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 | zakwalifikowano |
63. | JARMOŁOWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 28.06.2008 | zakwalifikowano |
64. | GREDASOVS Vladislavs | 01.12.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
2. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
3. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
3. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
5. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
6. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
7. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
8. | ZDORS Markuss | ||
9. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
10. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
11. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
12. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
13. | FIRLEJ Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 |
14. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
15. | CZAJKOWSKI Grzegorz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.04.2008 |
16. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
17. | PAZOŁA Jakub | IKS LESZNO | 21.07.2007 |
18. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
19. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
20. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
21. | CYGNAR Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 15.03.2008 |
22. | LAKS Stanisław | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 |
23. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
23. | OZOLINS Jekabs | 01.12.2008 | |
25. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
26. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
27. | Gajc Jan | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.07.2007 |
28. | KORAB Tadeas | 01.01.2007 | |
28. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
30. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
31. | DAPKUNS Karlis | 01.01.2008 | |
32. | DURAJ Szczepan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.11.2008 |
33. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
34. | GRAUDINS Gustavs | 01.12.2008 | |
35. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
36. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
37. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
38. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
39. | BUJAS Marcel | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 |
40. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
40. | Markowski Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.09.2007 |
42. | Woropay-Hordziejewicz Lubomir | MKS KUSY SZCZECIN | 11.04.2008 |
43. | KOBIERSKI Bartosz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2007 |
44. | PEREZ Marek | 01.12.2008 | |
44. | Lewandowski Franciszek | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.05.2007 |
46. | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 |
47. | WILIŃSKI JULIAN PAWEŁ | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2008 |
48. | MAKSYMOWICZ Igor | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.03.2008 |
49. | DORN Patrick | UKS ATENA GDAŃSK | 21.07.2009 |
50. | PUCKOWSKI Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 07.11.2008 |
51. | KAVECKY Max | 01.12.2008 | |
52. | ZIMECS Andrejs | ||
53. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
53. | Kędziora Jakub | IKS LESZNO | 31.05.2008 |
55. | GAINUDINOVS Martins | 01.12.2008 | |
56. | TUSK Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 25.05.2007 |
57. | PIASECZNY Artur | WROCŁAWIANIE | 26.05.2007 |
58. | JAROSIŃSKI Marceli | WROCŁAWIANIE | 06.11.2007 |
59. | GÓRNY Hubert | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.03.2007 |
60. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
61. | ROSIAK Filip | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.01.2007 |
62. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
63. | JARMOŁOWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 28.06.2008 |
64. | GREDASOVS Vladislavs | 01.12.2007 |