Nazwa: Międzynarodowy Turniej dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.12.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PIĄTKOWSKA Lena | 1 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
2. | Płaza Małgorzata | 32 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
3. | SKOCZYLAS Weronika | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
4. | JAKUBIAK Zofia | 48 | UKS FENIKS JABŁONNA | 17.01.2004 |
5. | JAROSIEWICZ Natalia | 17 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
6. | Nowakowska Aleksandra | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
7. | TRACZ Weronika | 15 | WROCŁAWIANIE | 05.10.2005 |
8. | BESSMAN Gabriela | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
9. | KWAŚNIEWSKA Julia | 30 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2006 |
10. | MIĘTKA Gabriela | 52 | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
11. | JAKUBOWSKA Marta | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
12. | WYTYK Dominika | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
13. | PROKESOVA Barbora | 46 | 01.01.2006 | |
14. | KĘDZIORA Zuzanna | 3 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
15. | KOWALSKA Luiza | 35 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 |
16. | LIEPNIECE Hera | 51 | 01.01.2006 | |
17. | WYKLAND Róża | 4 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
18. | ROMPCZYK Sara | 42 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
19. | MICHALSKA Barbara | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
20. | WILCZYŃSKA Wiktoria | 38 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 03.03.2006 |
21. | Bartol Antonina | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
22. | Góralczyk Zuzanna | 31 | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
23. | Kulpaczyńska Oliwia | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
24. | KRASTINA Karolina | 55 | ||
25. | FILIPOWICZ Daria | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 |
26. | KOLENDA Agata | 45 | WROCŁAWIANIE | 22.02.2006 |
27. | SZCZECHOWSKA Laura | 12 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
28. | WILKE Laura | 22 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
29. | LAURENTOWICZ Alina | 11 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13.12.2005 |
30. | Brzozowska Maja | 44 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.08.2004 |
31. | MAJOREK Zofia | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.03.2006 |
32. | WINIECKA Matylda | 6 | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
33. | BEKALARCZYK Katarzyna | 49 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
34. | Wiśniewska Julia | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
35. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 7 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
36. | SEMAROVA Julianna | 43 | 01.01.2006 | |
37. | Płaza Zofia | 26 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
38. | GRACZYK Julia | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
39. | BINKO Aleksandra | 8 | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
40. | KAPAŁA Emilia | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
41. | JASZCZOŁT Nadia | 25 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
42. | ROTH Annabelle | 41 | 01.12.2006 | |
43. | ROMPCZYK Karolina | 39 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.03.2006 |
44. | LEWANDOWSKA NATALIA | 9 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 | zakwalifikowano |
2. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
3. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 | zakwalifikowano |
4. | TRACZ Weronika | WROCŁAWIANIE | 05.10.2005 | zakwalifikowano |
5. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
6. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
7. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
8. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 | zakwalifikowano |
8. | SEMAROVA Julianna | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
10. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 | zakwalifikowano |
11. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
12. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
13. | LAURENTOWICZ Alina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13.12.2005 | zakwalifikowano |
14. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 | zakwalifikowano |
14. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 | zakwalifikowano |
16. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 | zakwalifikowano |
17. | KRASTINA Karolina | zakwalifikowano | ||
18. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
19. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
20. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 | zakwalifikowano |
21. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
22. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 | zakwalifikowano |
23. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 | zakwalifikowano |
24. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 | zakwalifikowano |
24. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 | zakwalifikowano |
26. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
27. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 | zakwalifikowano |
28. | KOWALSKA Luiza | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 | zakwalifikowano |
29. | JAKUBIAK Zofia | UKS FENIKS JABŁONNA | 17.01.2004 | zakwalifikowano |
30. | ROMPCZYK Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
31. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
32. | Brzozowska Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.08.2004 | zakwalifikowano |
33. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 | zakwalifikowano |
33. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 | zakwalifikowano |
35. | KWAŚNIEWSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2006 | zakwalifikowano |
36. | PROKESOVA Barbora | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
37. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
38. | ROTH Annabelle | 01.12.2006 | zakwalifikowano | |
39. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
40. | LIEPNIECE Hera | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
40. | FILIPOWICZ Daria | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 | zakwalifikowano |
42. | KOLENDA Agata | WROCŁAWIANIE | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
43. | WILCZYŃSKA Wiktoria | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 03.03.2006 | zakwalifikowano |
44. | MAJOREK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
2. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
3. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
3. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
5. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
6. | TRACZ Weronika | WROCŁAWIANIE | 05.10.2005 |
7. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
8. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
9. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
10. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
11. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
12. | SEMAROVA Julianna | 01.01.2006 | |
13. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
14. | LAURENTOWICZ Alina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13.12.2005 |
15. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
16. | KRASTINA Karolina | ||
17. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
18. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
19. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
20. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
21. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
22. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
23. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
24. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
25. | KOWALSKA Luiza | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 |
26. | ROMPCZYK Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.03.2006 |
27. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
28. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
29. | PROKESOVA Barbora | 01.01.2006 | |
30. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
31. | FILIPOWICZ Daria | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 |
31. | LIEPNIECE Hera | 01.01.2006 | |
33. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
33. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
35. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
36. | JAKUBIAK Zofia | UKS FENIKS JABŁONNA | 17.01.2004 |
37. | Brzozowska Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 04.08.2004 |
38. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
39. | KWAŚNIEWSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2006 |
40. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
41. | ROTH Annabelle | 01.12.2006 | |
42. | KOLENDA Agata | WROCŁAWIANIE | 22.02.2006 |
43. | WILCZYŃSKA Wiktoria | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 03.03.2006 |
44. | MAJOREK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 01.03.2006 |