Nazwa: XX Gala Szermiercza
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.04.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Nowak Martyna | 6 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.11.2007 |
2. | OKLEJEWICZ Aleksandra | 18 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.05.2007 |
3. | SKORCZYŃSKA Antonia | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
4. | CIBOROWSKA Gabriela | 1 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2006 |
5. | WOJNO Maria | 13 | 01.01.2007 | |
6. | Niesyn Nikola | 5 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2007 |
7. | PAŁASIK Kornelia | 8 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.2006 |
8. | Łuszcz Oliwia | 17 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.07.2007 |
9. | DEPTA Hanna | 2 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 21.12.2006 |
10. | Kacała Hanna | 3 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.09.2006 |
11. | RONER Karolina | 10 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
12. | ADAMOWSKA Milena | 15 | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2007 |
13. | Nieczkowska Karolina | 4 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 |
14. | PATOLETA Kaja | 9 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.09.2007 |
15. | OBOUBAKAR JAMILA | 16 | 01.01.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | CIBOROWSKA Gabriela | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2006 | zakwalifikowano |
2. | DEPTA Hanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
3. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
4. | PAŁASIK Kornelia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.2006 | zakwalifikowano |
5. | Niesyn Nikola | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2007 | zakwalifikowano |
6. | Nowak Martyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.11.2007 | zakwalifikowano |
7. | OBOUBAKAR JAMILA | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
8. | Łuszcz Oliwia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.07.2007 | zakwalifikowano |
9. | Kacała Hanna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
10. | Nieczkowska Karolina | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 | zakwalifikowano |
11. | PATOLETA Kaja | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.09.2007 | zakwalifikowano |
12. | OKLEJEWICZ Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.05.2007 | zakwalifikowano |
14. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 | zakwalifikowano |
15. | ADAMOWSKA Milena | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2007 | zakwalifikowano |
16. | WOJNO Maria | 01.01.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DEPTA Hanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 21.12.2006 |
2. | CIBOROWSKA Gabriela | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2006 |
3. | Nowak Martyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.11.2007 |
3. | PAŁASIK Kornelia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.2006 |
5. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
6. | Kacała Hanna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.09.2006 |
7. | Nieczkowska Karolina | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 07.03.2007 |
8. | OKLEJEWICZ Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 14.05.2007 |
9. | Niesyn Nikola | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 23.06.2007 |
10. | OBOUBAKAR JAMILA | 01.01.2007 | |
11. | Łuszcz Oliwia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.07.2007 |
12. | PATOLETA Kaja | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.09.2007 |
14. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
15. | ADAMOWSKA Milena | AZS AWF WROCŁAW | 20.03.2007 |
16. | WOJNO Maria | 01.01.2007 |