Nazwa: XX Gala Szermiercza
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.04.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Grzelak Igor | 8 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
2. | Kuźnik Bartosz | 9 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
3. | FANG VINCENT | 24 | 01.01.2006 | |
4. | LITWIN Błażej | 1 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
5. | Niedziela Karol | 16 | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 |
6. | MADERA Michał | 11 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 |
7. | FECHNER Oskar | 15 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
8. | ADAMCZYK Mikołaj | 2 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
9. | ENGELHAUPT ANTON | 23 | 01.01.2006 | |
10. | Szylko Dawid | 7 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.03.2007 |
11. | Mikoda Jarosław | 14 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 |
12. | Skałecki Antoni | 3 | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
13. | UNGUREIT LUCA | 19 | 01.01.2006 | |
14. | Bednarski Antoni | 6 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 |
15. | ŚMIGIELSKI Aleksander | 10 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 |
16. | DEPARADE Laron | 27 | 01.01.2006 | |
17. | Bednarski Błażej | 4 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
18. | Szynal Kacper | 5 | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
19. | HAJDUK Szymon | 13 | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
20. | KROMM Lukas | 21 | 14.10.2006 | |
21. | MASŁOWSKI Albert | 12 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.04.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Szylko Dawid | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.03.2007 | zakwalifikowano |
2. | ŚMIGIELSKI Aleksander | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 | zakwalifikowano |
3. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 | zakwalifikowano |
4. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 | zakwalifikowano |
5. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 | zakwalifikowano |
6. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
7. | DEPARADE Laron | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
8. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 | zakwalifikowano |
9. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 | zakwalifikowano |
10. | KROMM Lukas | 14.10.2006 | zakwalifikowano | |
11. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 | zakwalifikowano |
12. | MASŁOWSKI Albert | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
13. | ENGELHAUPT ANTON | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
14. | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
15. | FANG VINCENT | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
16. | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 | zakwalifikowano |
17. | UNGUREIT LUCA | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
18. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 | zakwalifikowano |
19. | MADERA Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
20. | Mikoda Jarosław | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 | zakwalifikowano |
21. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Szynal Kacper | AZS AWF WROCŁAW | 27.12.2006 |
2. | Szylko Dawid | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.03.2007 |
3. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
3. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
5. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
6. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
7. | DEPARADE Laron | 01.01.2006 | |
8. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
9. | ŚMIGIELSKI Aleksander | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 |
10. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
11. | KROMM Lukas | 14.10.2006 | |
12. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
13. | MASŁOWSKI Albert | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.04.2007 |
14. | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 |
15. | UNGUREIT LUCA | 01.01.2006 | |
16. | Mikoda Jarosław | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 |
17. | ENGELHAUPT ANTON | 01.01.2006 | |
18. | FANG VINCENT | 01.01.2006 | |
19. | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 |
20. | MADERA Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 |
21. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |