Nazwa: XVII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Dziecka oraz XII Memoriał Pawła Ratajczaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.05.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JANECZEK Oliwia | 25 | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
2. | Smolarczyk Kinga | 24 | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |
3. | Zagacka Natasza | 16 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 |
4. | JENDRZEJ Aniela | 9 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.12.2008 |
5. | Górka Julia | 8 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
6. | ERTANOWSKA Joanna | 14 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.02.2008 |
7. | Sadowska Amelia | 1 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
8. | KUBIK Natalia | 17 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 |
9. | BUKSA Amelia | 26 | 26.05.2008 | |
10. | Ciszczoń Maria | 13 | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
11. | KRÓL-SKIRPAN Bianka | 10 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.09.2008 |
12. | DROZDOWSKA Matylda | 7 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 02.02.2008 |
13. | DOBRYŁKO Natalia | 23 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.08.2008 |
14. | Wątor Zofia | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
15. | Drozdowska Hanna | 3 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
16. | Żabka Paulina | 11 | RMKS RYBNIK | 17.07.2008 |
17. | MARCZUK Maja | 6 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 |
18. | ŻEMŁA Natasza | 20 | 26.05.2008 | |
19. | STASZULONEK Emilia | 22 | PIAST GLIWICE | 30.01.2009 |
20. | CIESIELSKA Lena | 15 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.09.2008 |
21. | LEWANDOWSKA Sara | 21 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2009 |
22. | SZYMAŃSKA Maja | 4 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 |
23. | Siergiej Zofia | 5 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 |
24. | Łabuda Hanna | 12 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
25. | Gusta Kamila | 27 | PIAST GLIWICE | 02.09.2008 |
26. | Gramcow Zofia | 18 | RMKS RYBNIK | 17.06.2009 |
27. | ZIELIŃSKA Anastazja | 19 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 | zakwalifikowano |
2. | Siergiej Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 | zakwalifikowano |
3. | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 | zakwalifikowano |
3. | KUBIK Natalia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 | zakwalifikowano |
5. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 | zakwalifikowano |
6. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 | zakwalifikowano |
7. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 | zakwalifikowano |
8. | MARCZUK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 | zakwalifikowano |
9. | Górka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 | zakwalifikowano |
10. | LEWANDOWSKA Sara | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2009 | zakwalifikowano |
11. | DOBRYŁKO Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.08.2008 | zakwalifikowano |
12. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 | zakwalifikowano |
13. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 | zakwalifikowano |
14. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 | zakwalifikowano |
15. | ŻEMŁA Natasza | 26.05.2008 | zakwalifikowano | |
16. | STASZULONEK Emilia | PIAST GLIWICE | 30.01.2009 | zakwalifikowano |
17. | ERTANOWSKA Joanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.02.2008 | zakwalifikowano |
18. | DROZDOWSKA Matylda | UKS ZAWISZA KATOWICE | 02.02.2008 | zakwalifikowano |
19. | CIESIELSKA Lena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.09.2008 | zakwalifikowano |
20. | Żabka Paulina | RMKS RYBNIK | 17.07.2008 | zakwalifikowano |
21. | JENDRZEJ Aniela | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.12.2008 | zakwalifikowano |
22. | Gusta Kamila | PIAST GLIWICE | 02.09.2008 | zakwalifikowano |
23. | BUKSA Amelia | 26.05.2008 | zakwalifikowano | |
24. | KRÓL-SKIRPAN Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.09.2008 | zakwalifikowano |
25. | Zagacka Natasza | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 | zakwalifikowano |
26. | ZIELIŃSKA Anastazja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 | zakwalifikowano |
27. | Gramcow Zofia | RMKS RYBNIK | 17.06.2009 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
2. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
3. | SZYMAŃSKA Maja | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.06.2008 |
3. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
5. | Siergiej Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.11.2008 |
6. | KUBIK Natalia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2008 |
7. | Górka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
8. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
9. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
10. | MARCZUK Maja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 18.04.2008 |
11. | LEWANDOWSKA Sara | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2009 |
12. | DOBRYŁKO Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.08.2008 |
13. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
14. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |
15. | ŻEMŁA Natasza | 26.05.2008 | |
16. | ERTANOWSKA Joanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.02.2008 |
17. | STASZULONEK Emilia | PIAST GLIWICE | 30.01.2009 |
18. | DROZDOWSKA Matylda | UKS ZAWISZA KATOWICE | 02.02.2008 |
19. | CIESIELSKA Lena | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 30.09.2008 |
20. | Żabka Paulina | RMKS RYBNIK | 17.07.2008 |
21. | JENDRZEJ Aniela | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 31.12.2008 |
22. | Gusta Kamila | PIAST GLIWICE | 02.09.2008 |
23. | BUKSA Amelia | 26.05.2008 | |
24. | KRÓL-SKIRPAN Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.09.2008 |
25. | Zagacka Natasza | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 12.01.2008 |
26. | ZIELIŃSKA Anastazja | UKS ZAWISZA KATOWICE | 04.03.2008 |
27. | Gramcow Zofia | RMKS RYBNIK | 17.06.2009 |