Nazwa: XVII Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Dziecka oraz XII Memoriał Pawła Ratajczaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.05.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CHODAN Bartosz | 8 | 01.01.2004 | |
2. | WERONIECKA Julia | 10 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
3. | Osadnik Maja | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
4. | Drobczyk Pola | 19 | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 |
5. | SZWED Małgorzata | 16 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
6. | Ślęzak Katarzyna | 9 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
7. | KOBYLNICKA Michalina | 7 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
8. | KWAPISZ Amelia | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
9. | FERSTER Paulina | 18 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
10. | Pelon Patrycja | 2 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
11. | CZAJKA Emilia | 11 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
12. | JAROSZEK Emilia | 3 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
13. | Zarek Zuzanna | 6 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
14. | PIECEWICZ Justyna | 17 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.10.2005 |
15. | ZAZULAK Anastazja | 13 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
16. | IZDEBSKA Wiktoria | 5 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
17. | Gęsińska Weronika | 12 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2005 |
18. | Adamska Martyna | 4 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
19. | UKLEJA Marta | 20 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 01.04.2004 |
20. | WITA Patrycja | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
2. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
3. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
4. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
4. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
6. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
7. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
8. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
9. | CHODAN Bartosz | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
10. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
11. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
12. | PIECEWICZ Justyna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.10.2005 | zakwalifikowano |
13. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 | zakwalifikowano |
14. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 | zakwalifikowano |
15. | UKLEJA Marta | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 01.04.2004 | zakwalifikowano |
16. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
17. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
18. | Gęsińska Weronika | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
19. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 | zakwalifikowano |
20. | Drobczyk Pola | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
2. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
3. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
3. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
5. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
6. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
7. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
8. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
9. | CHODAN Bartosz | 01.01.2004 | |
10. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
11. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
12. | PIECEWICZ Justyna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.10.2005 |
13. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
14. | UKLEJA Marta | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 01.04.2004 |
15. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
16. | Drobczyk Pola | PIAST GLIWICE | 14.09.2005 |
17. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
18. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
19. | Gęsińska Weronika | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2005 |
20. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |