Turniej

Nazwa: XIX Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława M
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.10.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Martyna KOT 25 UKS TRÓJKA RADLIN 26.05.2010
2. Oliwia GOLANOWSKA 12 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.03.2009
3. Agnieszka Odrzywolska 13 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
4. Julia Mrozińska 35 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
5. Alicja Szpura 14 UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010
6. Iga Hamerska 26 UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
7. Julia Zabłocka 2 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.05.2009
8. Paulina Misiak 23 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
9. Magdalena Budnik 11 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
10. Sofie Fechner 36 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009
11. Anna REGIEC 34 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.01.2012
12. Joanna SWĘDZIOŁ 15 UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2010
13. Emilia STASZULONEK 27 PIAST GLIWICE 30.01.2009
14. Maria CISZCZOŃ 3 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
15. Aleksandra TATOJ 10 UKS KUKUŁKI KATOWICE 17.10.2009
16. Aleksandra Zielińska 28 KS Milenium 19.05.2009
17. Daria MARCINKIEWICZ 33 16.08.2009
18. Zofia Gramcow 21 RMKS RYBNIK 17.06.2009
19. Natalia Piecuch 16 UKS ZAWISZA KATOWICE 05.10.2009
20. Agata HEBDOWSKA 9 UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
21. JULIA WINIARSKA 4 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
22. Kinga Smolarczyk 20 UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
23. Michalina ZALEWSKA 32 UKS GRYFEK SZCZECIN 16.04.2009
24. Janina Kanabaj 17 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
25. Sara LEWANDOWSKA 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2009
26. Ewa ZAKRZEWSKA 5 UKS ZAWISZA KATOWICE 29.01.2009
27. Maja Śmigielska 29 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
28. Julia Misiewicz 19 MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
29. Dominika SOWIŃSKA 30 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 01.01.2009
30. Alicja Świt 31 UKS KOSYNIER GLIWICE 12.03.2011
31. Kamila Dolecka 6 UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
32. Milena BIAŁAS 18 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.05.2010
33. Alicja Szewczyk 8 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Julia Zabłocka UKS ZAWISZA KATOWICE 09.05.2009 zakwalifikowano
2. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
4. Emilia STASZULONEK PIAST GLIWICE 30.01.2009 zakwalifikowano
5. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
7. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 zakwalifikowano
8. Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
9. Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
10. Sofie Fechner UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009 zakwalifikowano
11. Sara LEWANDOWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2009 zakwalifikowano
12. Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009 zakwalifikowano
13. Daria MARCINKIEWICZ 16.08.2009 zakwalifikowano
14. Milena BIAŁAS UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.05.2010 zakwalifikowano
14. JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009 zakwalifikowano
16. Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
17. Joanna SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2010 zakwalifikowano
18. Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 zakwalifikowano
19. Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
20. Dominika SOWIŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 01.01.2009 zakwalifikowano
21. Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009 zakwalifikowano
22. Alicja Świt UKS KOSYNIER GLIWICE 12.03.2011 zakwalifikowano
23. Oliwia GOLANOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.03.2009 zakwalifikowano
25. Natalia Piecuch UKS ZAWISZA KATOWICE 05.10.2009 zakwalifikowano
26. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009 zakwalifikowano
27. Ewa ZAKRZEWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 29.01.2009 zakwalifikowano
28. Paulina Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
29. Alicja Szpura UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
30. Martyna KOT UKS TRÓJKA RADLIN 26.05.2010 zakwalifikowano
31. Aleksandra TATOJ UKS KUKUŁKI KATOWICE 17.10.2009 zakwalifikowano
32. Iga Hamerska UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010 zakwalifikowano
33. Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 zakwalifikowano
34. Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009 zakwalifikowano
34. Anna REGIEC BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.01.2012 zakwalifikowano
36. Michalina ZALEWSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 16.04.2009 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
2. Kinga Smolarczyk UKS KOSYNIER GLIWICE 10.03.2009
3. Julia Zabłocka UKS ZAWISZA KATOWICE 09.05.2009
5. Emilia STASZULONEK PIAST GLIWICE 30.01.2009
6. Agata HEBDOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 06.05.2010
7. Oliwia GOLANOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.03.2009
8. Kamila Dolecka UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
9. Sara LEWANDOWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2009
10. Daria MARCINKIEWICZ 16.08.2009
11. JULIA WINIARSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.03.2009
11. Milena BIAŁAS UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.05.2010
13. Magdalena Budnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
14. Maja Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.03.2009
15. Julia Misiewicz MKS KUSY SZCZECIN 22.04.2009
16. Janina Kanabaj TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
17. Sofie Fechner UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009
18. Zofia Gramcow RMKS RYBNIK 17.06.2009
19. Joanna SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 01.03.2010
20. Julia Mrozińska UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
21. Alicja Szewczyk AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
22. Dominika SOWIŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 01.01.2009
23. Alicja Świt UKS KOSYNIER GLIWICE 12.03.2011
25. Natalia Piecuch UKS ZAWISZA KATOWICE 05.10.2009
26. Ewa ZAKRZEWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 29.01.2009
27. Paulina Misiak PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
28. Aleksandra TATOJ UKS KUKUŁKI KATOWICE 17.10.2009
29. Agnieszka Odrzywolska UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
30. Aleksandra Zielińska KS Milenium 19.05.2009
31. Michalina ZALEWSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 16.04.2009
32. Alicja Szpura UKS KUKUŁKI KATOWICE 04.10.2010
33. Martyna KOT UKS TRÓJKA RADLIN 26.05.2010
34. Iga Hamerska UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
35. Anna REGIEC BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.01.2012

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy