Turniej

Nazwa: XIX Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława M
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.10.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Michał RONER 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009
2. Witold Kapinos 10 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
3. Jerzy GRANIECZNY 31 UKS KUKUŁKI KATOWICE 31.12.2010
4. Wojciech Wójcik 11 UKS KOSYNIER GLIWICE 18.04.2010
5. Juliusz Śmigielski 21 KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
6. Alexander Szabó 20 UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
7. Bartosz Ryszka 9 UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
8. Mikołaj Wojciechowski 2 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
9. Leon Bodziak 19 KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
10. Józef Cieślik 22 PKSZERM WARSZAWA 07.08.2010
11. Maciej Wróblewski 12 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
12. Błażej OLEKSIEWICZ 28 UKS START OPOLE 09.04.2009
13. Paweł Włodarczyk 23 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
14. Patryk Szczegielniak 18 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
15. Adam PABIJAŃCZYK 13 AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009
16. Bartosz LEŚNIAK 8 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009
17. Miłosz Romanik 3 RMKS RYBNIK 09.08.2009
18. Michał Jędrzejec 27 PIAST GLIWICE 15.07.2010
19. Oliwier STOLAREK 7 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21.02.2010
20. Dawid FIDERA 17 UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010
21. Mateusz PASTERAK 4 KS SZPADA WADOWICE 31.07.2009
22. Marcel Siwek 14 KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
23. Szymon SZCZYTOWSKI 6 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.08.2009
24. Mateusz Woźniak 5 RMKS RYBNIK 06.08.2009
25. Rafał RÓŻYCKI 15 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 19.05.2010
26. Marcin Janosz 16 UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
27. Dominik Masłowski 25 KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
28. Antoni ANTONI 26 01.01.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon SZCZYTOWSKI UKS KOSYNIER GLIWICE 15.08.2009 zakwalifikowano
2. Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009 zakwalifikowano
3. Michał RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009 zakwalifikowano
4. Adam PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009 zakwalifikowano
5. Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010 zakwalifikowano
6. Mateusz PASTERAK KS SZPADA WADOWICE 31.07.2009 zakwalifikowano
7. Wojciech Wójcik UKS KOSYNIER GLIWICE 18.04.2010 zakwalifikowano
7. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009 zakwalifikowano
10. Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010 zakwalifikowano
11. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009 zakwalifikowano
12. Paweł Włodarczyk SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011 zakwalifikowano
13. Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010 zakwalifikowano
14. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009 zakwalifikowano
14. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 zakwalifikowano
16. Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010 zakwalifikowano
18. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009 zakwalifikowano
19. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009 zakwalifikowano
21. Antoni ANTONI 01.01.2000 zakwalifikowano
22. Oliwier STOLAREK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21.02.2010 zakwalifikowano
23. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010 zakwalifikowano
24. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
25. Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010 zakwalifikowano
26. Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010 zakwalifikowano
27. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010 zakwalifikowano
28. Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010 zakwalifikowano
30. Jerzy GRANIECZNY UKS KUKUŁKI KATOWICE 31.12.2010 zakwalifikowano
31. Rafał RÓŻYCKI SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 19.05.2010 zakwalifikowano
33. Józef Cieślik PKSZERM WARSZAWA 07.08.2010 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Mikołaj Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 29.04.2009
2. Dominik Masłowski KS OLIMP LUBIN 08.02.2010
3. Michał RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009
3. Adam PABIJAŃCZYK AZS AWF WROCŁAW 31.01.2009
5. Marcel Siwek KS SZPADA WROCŁAW. 15.07.2010
6. Wojciech Wójcik UKS KOSYNIER GLIWICE 18.04.2010
8. Miłosz Romanik RMKS RYBNIK 09.08.2009
9. Szymon SZCZYTOWSKI UKS KOSYNIER GLIWICE 15.08.2009
10. Mateusz PASTERAK KS SZPADA WADOWICE 31.07.2009
11. Juliusz Śmigielski KS OLIMP LUBIN 26.01.2010
12. Paweł Włodarczyk SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 29.03.2011
13. Maciej Wróblewski WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 15.11.2010
14. Mateusz Woźniak RMKS RYBNIK 06.08.2009
15. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009
16. Witold Kapinos PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
17. Leon Bodziak KSz WARSZAWIANKA 24.11.2009
18. Błażej OLEKSIEWICZ UKS START OPOLE 09.04.2009
18. Bartosz Ryszka UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
22. Antoni ANTONI 01.01.2000
23. Oliwier STOLAREK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21.02.2010
24. Marcin Janosz UKS TRÓJKA RADLIN 25.02.2010
25. Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010
26. Dawid FIDERA UKS TRÓJKA RADLIN 05.11.2010
27. Patryk Szczegielniak WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.04.2010
28. Alexander Szabó UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2010
30. Jerzy GRANIECZNY UKS KUKUŁKI KATOWICE 31.12.2010
31. Rafał RÓŻYCKI SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 19.05.2010
32. Józef Cieślik PKSZERM WARSZAWA 07.08.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy