Turniej

Nazwa: XIX Międzynarodowy Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz II Memoriał Bolesława M
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 13.10.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Zuzanna GREGORCZYK 47 MKS KUSY SZCZECIN 18.01.2008
2. Maria WOJNO 72 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 06.08.2007
3. Hanna Łabuda 24 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
4. Alicja GOCZAŁ 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
5. Monika SWĘDZIOŁ 25 UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007
6. Karolina MITURA 23 UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
7. Joanna ERTANOWSKA 50 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008
8. Anna DŁUGOSZ 71 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007
9. Wiktoria SZOLC 26 UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
10. Magda Ratyna 2 PIAST GLIWICE 01.03.2007
11. Natalia KUBIK 69 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
12. Zofia Wątor 22 KS Milenium 23.05.2008
13. Bianka KRÓL-SKIRPAN 46 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.09.2008
14. Paulina TOMCZAK 27 MUSZKIETER GLIWICE 24.09.2007
15. Laura MISIAK 3 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
16. Amelia Sadowska 21 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
17. Karolina BARAŃSKA 28 UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
18. Wiktoria JĘDRZEJEC 4 PIAST GLIWICE 04.01.2007
19. Hanna Drozdowska 20 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
20. Lena CIESIELSKA 44 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
21. Maria KRAWCZUK 29 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
22. Martyna Mróz 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
23. Alicja WASIAK 53 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.11.2007
24. Patrycja KOZIOŁEK 45 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.04.2007
25. Sonia POLITOWICZ 52 PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
26. Maja MASIUBAŃSKA 43 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008
27. Kaja PATOLETA 19 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
28. Roksana DYL 54 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
29. Emilia Gawior 30 KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
30. Tatiana PODGÓRSKA 67 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2008
31. Michalina SZYMCZYK 6 PIAST GLIWICE 10.09.2007
32. Maja MAŚLANKA 18 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
33. Kamila Danek 31 KKS KRAKÓW 04.10.2007
34. Sara Błażyca 55 AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
35. Dominika RADZIK 7 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007
36. Marta CZERNER 32 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
37. Aleksandra DEJA 56 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.12.2007
38. Maria Socha 40 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
39. Małgorzata FRYDRYCH 17 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
40. Maja SZYMAŃSKA 33 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
41. Kalina LIPOV 9 PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007
42. Zofia ŁAKOMY 57 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2007
43. Marlena WARWAS 41 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007
44. Amelia FRANCZAK 64 01.01.2008
45. Hanna HAŁAS 16 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 03.02.2007
46. Oliwia JANECZEK 10 PIAST GLIWICE 28.01.2008
47. Oliwia Łuszcz 34 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
48. Karolina DZIĘGIEL 58 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 19.03.2007
49. Martyna Nowak 15 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
50. Zofia Siergiej 39 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
51. MARTYNA MILIŃSKA 11 UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
52. Maja MAJEREK 35 PIAST GLIWICE 13.06.2007
53. Nikola Niesyn 13 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
54. Małgorzata Olech 62 AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
55. Lena MICHALSKA 38 UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
56. Lena Śmigielska 37 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
57. Julia Górka 36 UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
58. Maryia Vysotskaya 14 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
59. Natasza ZAGACKA 60 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
60. Karolina Nieczkowska 12 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
2. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
3. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
4. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 zakwalifikowano
4. Kalina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007 zakwalifikowano
6. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007 zakwalifikowano
7. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
8. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007 zakwalifikowano
9. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
10. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
11. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
12. Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007 zakwalifikowano
13. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
14. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
15. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 zakwalifikowano
16. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
17. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
17. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
19. Maria KRAWCZUK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007 zakwalifikowano
20. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
21. Paulina TOMCZAK MUSZKIETER GLIWICE 24.09.2007 zakwalifikowano
22. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
23. Anna DŁUGOSZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007 zakwalifikowano
24. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
25. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
26. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 zakwalifikowano
27. Dominika RADZIK MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007 zakwalifikowano
28. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
29. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
31. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007 zakwalifikowano
34. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007 zakwalifikowano
35. Monika SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007 zakwalifikowano
36. Zofia ŁAKOMY WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2007 zakwalifikowano
36. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008 zakwalifikowano
38. Hanna HAŁAS UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 03.02.2007 zakwalifikowano
39. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
40. Marlena WARWAS UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
41. Natasza ZAGACKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008 zakwalifikowano
42. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 zakwalifikowano
44. Patrycja KOZIOŁEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.04.2007 zakwalifikowano
45. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 zakwalifikowano
46. Maja MASIUBAŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008 zakwalifikowano
47. Marta CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007 zakwalifikowano
48. Aleksandra DEJA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.12.2007 zakwalifikowano
49. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008 zakwalifikowano
51. Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007 zakwalifikowano
53. Alicja WASIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.11.2007 zakwalifikowano
54. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
56. Maria WOJNO UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 06.08.2007 zakwalifikowano
57. Sara Błażyca AZS AWF KATOWICE 08.09.2007 zakwalifikowano
58. Bianka KRÓL-SKIRPAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.09.2008 zakwalifikowano
59. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008 zakwalifikowano
61. Małgorzata Olech AZS AWF KATOWICE 09.06.2007 zakwalifikowano
62. Karolina DZIĘGIEL ZERWIKAPTUR KRAKÓW 19.03.2007 zakwalifikowano
63. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
64. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007 zakwalifikowano
65. Tatiana PODGÓRSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2008 zakwalifikowano
67. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008 zakwalifikowano
70. Amelia FRANCZAK 01.01.2008 zakwalifikowano
- Zuzanna GREGORCZYK MKS KUSY SZCZECIN 18.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Zuzanna GREGORCZYK MKS KUSY SZCZECIN 18.01.2008
1. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
2. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
3. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
3. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
5. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
6. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
7. Hanna Łabuda PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
8. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
9. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
10. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
11. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
12. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
13. Oliwia Łuszcz AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.07.2007
14. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
15. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
16. Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
17. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
18. Kalina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007
19. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
20. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
21. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
22. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
23. Maria KRAWCZUK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 21.09.2007
24. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
25. Paulina TOMCZAK MUSZKIETER GLIWICE 24.09.2007
26. Anna DŁUGOSZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007
27. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
28. Dominika RADZIK MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007
29. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
33. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
34. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
35. Emilia Gawior KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
36. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
38. Monika SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007
39. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
39. Zofia ŁAKOMY WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 30.06.2007
41. Hanna HAŁAS UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 03.02.2007
42. Marlena WARWAS UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007
43. Natasza ZAGACKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
44. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
45. Patrycja KOZIOŁEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.04.2007
46. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
47. Maja MASIUBAŃSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.03.2008
48. Marta CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
49. Aleksandra DEJA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.12.2007
50. Joanna ERTANOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.02.2008
53. Alicja WASIAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.11.2007
54. Natalia KUBIK TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
56. Maria WOJNO UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 06.08.2007
57. Sara Błażyca AZS AWF KATOWICE 08.09.2007
58. Bianka KRÓL-SKIRPAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.09.2008
60. Małgorzata Olech AZS AWF KATOWICE 09.06.2007
61. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
62. Tatiana PODGÓRSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2008
63. Sonia POLITOWICZ PKS MILENIUM SKAWINA 23.01.2008
65. Lena CIESIELSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
66. Karolina DZIĘGIEL ZERWIKAPTUR KRAKÓW 19.03.2007
67. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
70. Amelia FRANCZAK 01.01.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy