Turniej

Nazwa: V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.02.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karol Pyzikiewicz 15 MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
2. Mieszko ŁAGAN 12 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
3. Miłosz ROMANIK 3 RMKS RYBNIK 09.08.2009
4. Bartosz RYSZKA 11 UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
5. Marcel ZDOLSKI 13 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2008
6. Łukasz SŁAWIŃSKI 4 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
7. Adam SKWARA 5 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
8. Bartosz CIAPAŁA 10 RMKS RYBNIK 24.07.2008
9. Aleksander GONET 9 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
10. Piotr WŁODARCZYK 2 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
11. Kacper ZDRZALEK 8 T.S. GÓRNIK RADLIN
12. Maciej OSUCH 15 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
13. Bartosz LEŚNIAK 14 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009
14. Jakub RYSZKA 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.04.2008
15. Michał RONER 7 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009
16. Dominik Wilk 6 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
17. Marcin SIWEK 1 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Marcin SIWEK KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008 zakwalifikowano
2. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
3. Aleksander GONET DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 zakwalifikowano
4. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
5. Marcel ZDOLSKI UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2008 zakwalifikowano
6. Miłosz ROMANIK RMKS RYBNIK 09.08.2009 zakwalifikowano
7. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008 zakwalifikowano
8. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008 zakwalifikowano
9. Michał RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009 zakwalifikowano
10. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008 zakwalifikowano
11. Kacper ZDRZALEK T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano
12. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009 zakwalifikowano
13. Bartosz CIAPAŁA RMKS RYBNIK 24.07.2008 zakwalifikowano
14. Bartosz RYSZKA UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009 zakwalifikowano
15. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 zakwalifikowano
16. Maciej OSUCH AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008 zakwalifikowano
17. Jakub RYSZKA T.S. GÓRNIK RADLIN 20.04.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
2. Marcin SIWEK KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2008
3. Aleksander GONET DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
3. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
5. Marcel ZDOLSKI UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2008
6. Miłosz ROMANIK RMKS RYBNIK 09.08.2009
7. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
8. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
9. Michał RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009
10. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
11. Kacper ZDRZALEK T.S. GÓRNIK RADLIN
12. Bartosz LEŚNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 04.01.2009
13. Bartosz CIAPAŁA RMKS RYBNIK 24.07.2008
14. Bartosz RYSZKA UKS TRÓJKA RADLIN 16.03.2009
15. Karol Pyzikiewicz MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
16. Maciej OSUCH AZS AWF KRAKÓW 07.04.2008
17. Jakub RYSZKA T.S. GÓRNIK RADLIN 20.04.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy