Turniej

Nazwa: V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.02.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Franciszek FRAŚ 16 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007
2. Szymon WALKOWIAK 1 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
3. Stanisław WIKTOR 18 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
4. Dawid WITOSZEK 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
5. Piotr SPANDEL 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
6. Mikołaj Madej 8 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
7. Mateusz PAWŁOWSKI 14 UKS GRYFEK SZCZECIN 17.09.2006
8. Tymoteusz Huwer 6 RMKS RYBNIK 01.06.2007
9. Szymon HAJDUK 15 KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
10. Maciej STODÓŁKA 12 UKS GRYFEK SZCZECIN 24.07.2007
11. Dominik CZERWIŃSKI 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 31.03.2006
12. Błażej LITWIN 2 UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
13. Tomasz LEGIERSKI 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
14. Filip OTAWA 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.01.2006
15. SEWERYN GUSTA 10 PIAST GLIWICE 14.03.2007
16. Igor LEWANDOWSKI 5 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
17. Mikołaj ADAMCZYK 3 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
18. Szymon WODNIAK 4 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
2. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007 zakwalifikowano
3. Igor LEWANDOWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
4. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
5. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
6. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006 zakwalifikowano
7. Maciej STODÓŁKA UKS GRYFEK SZCZECIN 24.07.2007 zakwalifikowano
8. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
9. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006 zakwalifikowano
10. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
11. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006 zakwalifikowano
12. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
13. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
14. Filip OTAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 19.01.2006 zakwalifikowano
15. Tomasz LEGIERSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 zakwalifikowano
16. Franciszek FRAŚ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007 zakwalifikowano
17. Dominik CZERWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 31.03.2006 zakwalifikowano
18. Mateusz PAWŁOWSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 17.09.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
2. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
3. Igor LEWANDOWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
3. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
5. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
6. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
7. Mikołaj Madej PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28.01.2006
8. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
9. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
10. Maciej STODÓŁKA UKS GRYFEK SZCZECIN 24.07.2007
11. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
12. Dawid WITOSZEK T.S. GÓRNIK RADLIN 14.12.2006
13. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
14. Filip OTAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 19.01.2006
15. Tomasz LEGIERSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
16. Dominik CZERWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 31.03.2006
17. Franciszek FRAŚ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007
18. Mateusz PAWŁOWSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 17.09.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy