Turniej

Nazwa: V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.02.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktoria SZECÓWKA 17 UKSz LEGNICA 16.10.2005
2. Wiktoria IZDEBSKA 8 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
3. Kalina MĄDEL 16 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
4. Maja Osadnik 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
5. Dominik MICHAŁOWSKI 9 UKS WOŁODYJOWSKI 01.01.2004
6. Katarzyna ŚLĘZAK 10 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
7. Anastazja ZAZULAK 14 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
8. Virag VINCZE 19
9. Marta POPIELA 17 BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005
10. Emilia Korkus 2 PIAST GLIWICE 18.12.2004
11. Patrycja RADWAN 7 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
12. Oliwia OPOŃ 6 KS SZPADA WROCŁAW. 03.10.2004
13. Eszter JUHASZ 19
14. Emilia JAROSZEK 3 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
15. Pola Drobczyk 19 PIAST GLIWICE 14.09.2005
16. Nicole STEFANÓW 11 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004
17. Weronika Gęsińska 15 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
18. Michalina KOBYLNICKA 5 PIAST GLIWICE 08.01.2004
19. Darya SUMAR 19
20. Zuzanna KASZYŃSKA 19 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2005
21. Zuzanna Środa 12 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
22. Patrycja WITA 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
23. Martyna Adamska 4 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
2. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
3. Eszter JUHASZ zakwalifikowano
4. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
5. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
6. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
7. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
8. Oliwia OPOŃ KS SZPADA WROCŁAW. 03.10.2004 zakwalifikowano
9. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
9. Katarzyna ŚLĘZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
11. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
12. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
13. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005 zakwalifikowano
14. Darya SUMAR zakwalifikowano
15. Virag VINCZE zakwalifikowano
16. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
17. Dominik MICHAŁOWSKI UKS WOŁODYJOWSKI 01.01.2004 zakwalifikowano
18. Nicole STEFANÓW BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004 zakwalifikowano
19. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
20. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005 zakwalifikowano
21. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
22. Zuzanna KASZYŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2005 zakwalifikowano
23. Marta POPIELA BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
2. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
3. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
3. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
5. Eszter JUHASZ
6. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
7. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
7. Katarzyna ŚLĘZAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
9. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
10. Oliwia OPOŃ KS SZPADA WROCŁAW. 03.10.2004
11. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
12. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
13. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
14. Darya SUMAR
15. Dominik MICHAŁOWSKI UKS WOŁODYJOWSKI 01.01.2004
16. Nicole STEFANÓW BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004
17. Virag VINCZE
18. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
19. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
20. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005
21. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
22. Zuzanna KASZYŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.03.2005
23. Marta POPIELA BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy