Turniej

Nazwa: V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.02.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dominik Kwaśnik 17 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
2. Wojciech Rzyczniak 1 PIAST GLIWICE 26.05.2004
3. Kacper PODSIADŁO 22 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
4. Paweł KLYTTA 8 PIAST GLIWICE 28.01.2005
5. Jakub GAŁECKI 9 UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
6. Paweł WOJAK 23 UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
7. Stanisław KONDERA 20 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
8. Czcibor PARTYKA 16 PIAST GLIWICE 30.05.2005
9. Szymon Drozdowski 25 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
10. Ireneusz FILEK 6 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
11. Krzysztof Bezuch 2 RMKS RYBNIK 18.05.2004
12. Paweł SPANDEL 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
13. Stanisław Politowicz 15 KS Milenium 06.09.2004
14. Karol KOCHAŃSKI 25 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.01.2004
15. Jakub Szóstek 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
16. Hubert ŁAGAN 14 AZS AWF KRAKÓW 26.01.2005
17. Dawid KOWALSKI 21 PKS MILENIUM SKAWINA 20.02.2005
18. Stanisław Dziura 18 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
19. Adam Sojka 10 RMKS RYBNIK 20.12.2005
20. Hubert KLUGHARDT 3 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
21. Jakub CHRZANOWSKI 5 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
22. Jakub KUREK 4 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
23. Tomasz ŚLIWIŃSKI 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.01.2004
24. Maciej MUCHA 13 PIAST GLIWICE 01.05.2004
25. Dawid MADURA 19 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
26. Jan SKALSKI 12 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
2. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
2. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
4. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004 zakwalifikowano
5. Czcibor PARTYKA PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
6. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
7. Hubert ŁAGAN AZS AWF KRAKÓW 26.01.2005 zakwalifikowano
8. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
9. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
10. Jan SKALSKI AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
11. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
12. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
13. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
14. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
15. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
16. Tomasz ŚLIWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 15.01.2004 zakwalifikowano
17. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
18. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
19. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
20. Kacper PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
21. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005 zakwalifikowano
22. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005 zakwalifikowano
23. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 zakwalifikowano
24. Dawid KOWALSKI PKS MILENIUM SKAWINA 20.02.2005 zakwalifikowano
25. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004 zakwalifikowano
26. Karol KOCHAŃSKI UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.01.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
2. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
3. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
3. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
5. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
6. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
7. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
8. Jan SKALSKI AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
9. Czcibor PARTYKA PIAST GLIWICE 30.05.2005
10. Hubert ŁAGAN AZS AWF KRAKÓW 26.01.2005
11. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
12. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
13. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
14. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
15. Tomasz ŚLIWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 15.01.2004
16. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
17. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
18. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
19. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
20. Kacper PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
21. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
22. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
23. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
24. Dawid KOWALSKI PKS MILENIUM SKAWINA 20.02.2005
25. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004
26. Karol KOCHAŃSKI UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.01.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy