Turniej

Nazwa: V Turniej o Puchar Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.02.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon Tarachanowicz 12 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
2. Piotr Urban 1 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
3. Krystian OLCHAWA 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.02.2002
4. Sebastian MANDRYSZ 6 RMKS RYBNIK 12.07.2002
5. Michał PŁACZEK 13 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
6. Dawid DĘBICKI 7 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
7. Mikołaj RADOSZ 2 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
8. Daniel FILEK 14 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
9. Wojciech MIEJA 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
10. Dominik Sojka 8 RMKS RYBNIK 02.12.2002
11. Paweł Urban 5 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
12. Bartłomiej GODLEWSKI 9 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
13. Przemysław CNOTALSKI 3 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
14. Mikołaj OCHMAN 15 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 09.12.2003
15. Patryk ADAMCZYK 4 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
16. MACIEJ KAŹMIERSKI 10 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
2. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
3. Patryk ADAMCZYK AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
4. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
5. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
6. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
7. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
8. Przemysław CNOTALSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
9. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002 zakwalifikowano
10. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
12. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002 zakwalifikowano
14. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
15. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002 zakwalifikowano
16. Wojciech MIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003 zakwalifikowano
17. Krystian OLCHAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 06.02.2002 zakwalifikowano
18. Mikołaj OCHMAN SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 09.12.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
3. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
3. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
5. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
6. Patryk ADAMCZYK AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
7. Przemysław CNOTALSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
8. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
9. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
10. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002
11. Daniel FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 03.05.2002
12. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
14. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
15. Michał PŁACZEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.06.2002
16. Wojciech MIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
17. Krystian OLCHAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 06.02.2002
18. Mikołaj OCHMAN SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 09.12.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy