Turniej

Nazwa: XI Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.04.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub POWROűNIK 32 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 08.04.2007
2. Mikołaj Serwin 11 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
3. SEWERYN GUSTA 1 PIAST GLIWICE 14.03.2007
4. Maciej Mikiciński 21 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
5. Franciszek TWARDOCH 30 UKS KOSYNIER GLIWICE 12.09.2007
6. Szymon MAŁOZIĘĆ 22 UKS TRÓJKA RADLIN 26.06.2008
7. Kacper Zdrzałek 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
8. Kajetan DUSZYŃSKI 31 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.03.2007
9. Zofia PLUTECKA 29 01.01.2008
10. Michał Kuczek 19 AKS MIKOŁÓW 23.10.2008
11. Cyryl TUREK 12 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 29.12.2007
12. Piotr SPANDEL 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
13. Błażej Kurowski 2 PIAST GLIWICE 24.03.2007
14. Kacper LACHOWICZ 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 28.10.2007
15. Bartosz Ciapała 8 RMKS RYBNIK 24.07.2008
16. Jan NOWAKOWSKI 17 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
17. Mateusz Mróz 23 MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
18. Marcel ZDOLSKI 35 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2008
19. Łukasz SŁAWIŃSKI 3 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
20. Antoni CIEŚLIK 28 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008
21. Mieszko ŁAGAN 13 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
22. Dominik Wilk 34 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
23. Tymoteusz Huwer 4 RMKS RYBNIK 01.06.2007
24. Jan Wojtania 24 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
25. Oliwier KWAPISZ 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
26. Emilia SZEFERA 27 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
27. Antoni ZAKRZEWSKI 14 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
28. Maksymilian Szczepaniak 7 PIAST GLIWICE 31.05.2008
29. Bartosz Sachajdak 25 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
30. Franciszek FRAŚ 33 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007
31. Stanisław Bulandra 5 AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
32. Adam SKWARA 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
33. Jeremi Kaczmarczyk 6 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
34. Tomasz PAűDZIOREK 26 08.04.2008
35. Aleksander Gonet 16 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
2. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
3. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
4. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
5. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 zakwalifikowano
6. Franciszek TWARDOCH UKS KOSYNIER GLIWICE 12.09.2007 zakwalifikowano
6. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
8. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008 zakwalifikowano
9. Antoni CIEŚLIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008 zakwalifikowano
10. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
11. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 zakwalifikowano
12. Jakub POWROűNIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 08.04.2007 zakwalifikowano
13. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
14. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008 zakwalifikowano
15. Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007 zakwalifikowano
16. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008 zakwalifikowano
17. Michał Kuczek AKS MIKOŁÓW 23.10.2008 zakwalifikowano
18. Cyryl TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 29.12.2007 zakwalifikowano
19. Kajetan DUSZYŃSKI DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.03.2007 zakwalifikowano
20. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008 zakwalifikowano
21. Kacper Zdrzałek T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008 zakwalifikowano
22. Franciszek FRAŚ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007 zakwalifikowano
23. Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008 zakwalifikowano
23. Marcel ZDOLSKI UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2008 zakwalifikowano
25. Kacper LACHOWICZ T.S. GÓRNIK RADLIN 28.10.2007 zakwalifikowano
26. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008 zakwalifikowano
27. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008 zakwalifikowano
28. Tomasz PAűDZIOREK 08.04.2008 zakwalifikowano
29. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 zakwalifikowano
30. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008 zakwalifikowano
31. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
32. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 zakwalifikowano
33. Szymon MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 26.06.2008 zakwalifikowano
34. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
35. Zofia PLUTECKA 01.01.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
2. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
3. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
3. Antoni CIEŚLIK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.03.2008
5. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
6. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
7. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
8. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
9. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
10. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
11. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
12. Jan Wojtania WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 16.10.2007
13. Bartosz Ciapała RMKS RYBNIK 24.07.2008
14. Maksymilian Szczepaniak PIAST GLIWICE 31.05.2008
15. Kacper Zdrzałek T.S. GÓRNIK RADLIN 15.12.2008
16. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
17. Franciszek TWARDOCH UKS KOSYNIER GLIWICE 12.09.2007
18. Jakub POWROűNIK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 08.04.2007
19. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
20. Michał Kuczek AKS MIKOŁÓW 23.10.2008
21. Cyryl TUREK UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 29.12.2007
22. Kajetan DUSZYŃSKI DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.03.2007
23. Franciszek FRAŚ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 12.04.2007
24. Mikołaj Serwin WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.08.2008
24. Marcel ZDOLSKI UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2008
26. Kacper LACHOWICZ T.S. GÓRNIK RADLIN 28.10.2007
27. Mieszko ŁAGAN UKS TOPÓR KRZESZOWICE 18.12.2008
28. Tomasz PAűDZIOREK 08.04.2008
29. Maciej Mikiciński DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
30. Mateusz Mróz MUSZKIETER GLIWICE 05.02.2008
31. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
32. Bartosz Sachajdak DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
33. Szymon MAŁOZIĘĆ UKS TRÓJKA RADLIN 26.06.2008
34. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
35. Zofia PLUTECKA 01.01.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy