Turniej

Nazwa: XI Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.04.2018

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Pasieka Lena 17 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
2. MĘŻYK Oliwia 9 RMKS RYBNIK 10.10.2006
3. GIBAS Wiktoria 18 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2006
4. KOZDĘBA Weronika 25 PIAST GLIWICE 29.06.2006
5. Kraczla Zuzanna 23 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
6. Porwoł Liliana 1 RMKS RYBNIK 24.05.2006
7. Gęsińska Weronika 7 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
8. IZDEBSKA Wiktoria 2 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
9. BIEROŃSKA Dominika 8 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
10. GARUS Oliwia 19 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
11. Przywara Julia 24 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
12. Korduła Antonina 26 AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
13. KWAPISZ Amelia 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
14. Jarosz Zuzanna 22 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
15. OSTROWSKA Paulina 14 PIAST GLIWICE 12.04.2006
16. Halemba Antonina 6 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
17. SZYMAŃSKA Aleksandra 3 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
18. BARTOSZEK Otylia 11 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
19. Bilińska Natalia 20 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
20. CZAJKA Emilia 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
21. Pelon Patrycja 5 UKS START OPOLE 21.02.2005
22. ZAZULAK Anastazja 13 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
23. PIECEWICZ Justyna 15 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005
24. Reil Kaja 4 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
25. DĄBROWSKI Antoni 16 UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
3. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
4. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005 zakwalifikowano
5. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
6. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
7. Kraczla Zuzanna UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
8. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
9. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
10. ZAZULAK Anastazja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
11. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
12. BIEROŃSKA Dominika UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006 zakwalifikowano
13. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
14. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
15. Przywara Julia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 zakwalifikowano
16. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
17. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
18. Gęsińska Weronika TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
19. Pasieka Lena AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
20. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
20. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006 zakwalifikowano
22. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
23. PIECEWICZ Justyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005 zakwalifikowano
24. DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006 zakwalifikowano
25. GIBAS Wiktoria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2006 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
2. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
3. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
3. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
5. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
6. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
7. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
8. ZAZULAK Anastazja BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
9. Kraczla Zuzanna UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
10. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
11. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
12. BIEROŃSKA Dominika UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
13. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
14. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006
15. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
16. Gęsińska Weronika TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
17. Przywara Julia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
18. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
19. Pasieka Lena AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
20. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
20. Bilińska Natalia AZS AWF KRAKÓW 20.06.2006
22. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
23. PIECEWICZ Justyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005
24. DĄBROWSKI Antoni UKS SZABLA ZĄBKI 07.04.2006
25. GIBAS Wiktoria SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2006

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content