Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mira Woźniak 25 AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011
2. Veronika KANEPE 11 01.01.2010
3. Maryna IURINA 17 21.12.2009
4. KATIE JOHNSON 2 28.07.2009
5. KINGA KOWALSKA 9 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
6. Aleksandra Tomaszewska 16 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
7. Michalina Bartol 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
8. Aurelia PONOMARENKO 10 01.01.2009
9. ANNA HORODYSKA 13 22.09.2009
10. Martina POŠVANCOVÁ 22 12.04.2010
11. Aniela Tołyż 24 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
12. Zofia Konieczka 19 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
13. TERESA MOŚ 7 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
14. Danuta Tym 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
15. Michalina LEWANDOWSKA 5 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
16. Nina Węglarz 18 UKS ATENA GDAŃSK 19.10.2009
17. Alicja PARTYKA 4 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
18. Sofja SEVCENKO 8 01.01.2009
19. Alicja BAJERLEIN 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.01.2009
20. Defne KOÇ 15 14.05.2009
21. Nikola DUDZIŃSKA 6 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
22. Olga Moryl 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.04.2009
23. Liene ABELE 2 01.01.2009
24. Florentyna Wiśnik 12 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009 zakwalifikowano
2. Liene ABELE 01.01.2009 zakwalifikowano
2. KATIE JOHNSON 28.07.2009 zakwalifikowano
4. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009 zakwalifikowano
5. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009 zakwalifikowano
6. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009 zakwalifikowano
7. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
8. Sofja SEVCENKO 01.01.2009 zakwalifikowano
9. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
10. Aurelia PONOMARENKO 01.01.2009 zakwalifikowano
11. Veronika KANEPE 01.01.2010 zakwalifikowano
12. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
13. ANNA HORODYSKA 22.09.2009 zakwalifikowano
14. Alicja BAJERLEIN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.01.2009 zakwalifikowano
15. Defne KOÇ 14.05.2009 zakwalifikowano
16. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009 zakwalifikowano
17. Maryna IURINA 21.12.2009 zakwalifikowano
18. Nina Węglarz UKS ATENA GDAŃSK 19.10.2009 zakwalifikowano
19. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009 zakwalifikowano
20. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009 zakwalifikowano
22. Martina POŠVANCOVÁ 12.04.2010 zakwalifikowano
23. Olga Moryl WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.04.2009 zakwalifikowano
24. Aniela Tołyż MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
25. Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KATIE JOHNSON 28.07.2009
2. TERESA MOŚ UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
3. Nikola DUDZIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 04.08.2009
3. Danuta Tym WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 20.01.2009
5. Liene ABELE 01.01.2009
6. Alicja PARTYKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 16.09.2009
7. Michalina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.05.2009
8. Veronika KANEPE 01.01.2010
9. Michalina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.07.2009
10. Florentyna Wiśnik AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
11. Sofja SEVCENKO 01.01.2009
12. Nina Węglarz UKS ATENA GDAŃSK 19.10.2009
13. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
14. ANNA HORODYSKA 22.09.2009
15. Defne KOÇ 14.05.2009
16. Olga Moryl WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.04.2009
17. Alicja BAJERLEIN WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.01.2009
18. Aurelia PONOMARENKO 01.01.2009
19. Aleksandra Tomaszewska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.08.2009
20. Maryna IURINA 21.12.2009
21. Zofia Konieczka UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2009
22. Martina POŠVANCOVÁ 12.04.2010
23. Aniela Tołyż MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
23. Mira Woźniak AZS AWF POZNAŃ 01.02.2011

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy