Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Natalia Woźniak 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
2. Antonina LACHMAN 7 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
3. Klaudia PRAŁAT 30 POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
4. MARIIA DIACHENKO 29 06.07.2004
5. Olga SITOVA 8 01.01.2003
6. Konstancja KANAS 1 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
7. Karolina LEWANDOWSKA 27 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
8. Karolina ŻURAWSKA 14 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
9. ANNA MYHDALOVYCH 20 22.12.2003
10. Aleksandra SROKA 28 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
11. Lena JERZ 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
12. Zuzanna CISOWSKA 18 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
13. Anastasiia YEROFIEIENKO 10 04.01.2004
14. Jagoda OLSZÓWKA 22 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
15. ANNA TVARDOVSKA 3 29.01.2004
16. Maja SZATARSKA 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
17. Polina VAKO 24 28.05.2004
18. OLIWIA KOWALSKA 23 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
19. Zofia BAN 6 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
20. Rebeka CSÉFALVAY 17 27.10.2003
21. Daniela SZPEJNA 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
22. Klaudia KUBACZYK 31 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003
23. Karina RAMANE 25 01.01.2003
24. Aleksandra LISZKA 12 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
25. Julia SOŁTYS 21 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
26. Barbara BODOVA 13 02.03.2003
27. Helena NA 19 01.01.2004
28. Zuzanna BORKOWSKA 34 KS "ALEX" 02.04.2004
29. Elina SOLOBAIEVA 16 12.10.2004
30. Natalia SZEMPLIŃSKA 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
31. Sonia Turbo 26 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
32. Paulina MICHAŁEK 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004 zakwalifikowano
2. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
3. ANNA TVARDOVSKA 29.01.2004 zakwalifikowano
3. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
5. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
6. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
7. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
8. Olga SITOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
9. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
10. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
10. Anastasiia YEROFIEIENKO 04.01.2004 zakwalifikowano
12. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
13. Barbara BODOVA 02.03.2003 zakwalifikowano
14. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
15. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004 zakwalifikowano
16. Elina SOLOBAIEVA 12.10.2004 zakwalifikowano
17. Rebeka CSÉFALVAY 27.10.2003 zakwalifikowano
18. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
19. Helena NA 01.01.2004 zakwalifikowano
20. ANNA MYHDALOVYCH 22.12.2003 zakwalifikowano
21. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
22. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
23. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
24. Polina VAKO 28.05.2004 zakwalifikowano
25. Karina RAMANE 01.01.2003 zakwalifikowano
26. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
27. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
28. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003 zakwalifikowano
29. MARIIA DIACHENKO 06.07.2004 zakwalifikowano
30. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003 zakwalifikowano
31. Klaudia KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003 zakwalifikowano
34. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
2. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
3. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
3. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
5. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
6. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
7. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
8. Barbara BODOVA 02.03.2003
9. Anastasiia YEROFIEIENKO 04.01.2004
9. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
11. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
12. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
13. ANNA TVARDOVSKA 29.01.2004
14. Olga SITOVA 01.01.2003
15. Zofia BAN AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
16. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
17. Helena NA 01.01.2004
18. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
19. Rebeka CSÉFALVAY 27.10.2003
20. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
21. Elina SOLOBAIEVA 12.10.2004
22. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
23. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
24. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
25. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004
26. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
27. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
28. Polina VAKO 28.05.2004
29. Karina RAMANE 01.01.2003
30. MARIIA DIACHENKO 06.07.2004
31. ANNA MYHDALOVYCH 22.12.2003
32. Klaudia KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy