Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.06.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maciej Frącek 11 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
2. Igor Woźniak 2 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
3. Bendegúz GYÖRGY 12 04.03.2004
4. Tobiasz WAŚCIŃSKI 24 IKS LESZNO 01.11.2004
5. Błażej MAJEWSKI 22 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
6. Levgen LAZARENKO 1 20.11.2003
7. Ákos PIRK 29 24.11.2004
8. Cesar COUTREUX 27 01.01.2004
9. Karol KULSKI 32 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
10. Antoni Bem 14 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
11. Jakub Smuda 5 IKS LESZNO 28.05.2003
12. Dominik BIEL 22 21.03.2003
13. Szymon PACHOLCZYK 10 IKS LESZNO 17.10.2004
14. Louis CHAPON 13
15. EMIL KRÖCKEL 21 06.07.2004
16. Mikołaj Płaszczewski 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
17. Kamil Matusewicz 28 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
18. Leopold KUCHTA 9 05.11.2003
19. Arkadiusz Gajda 35 IKS LESZNO 20.08.2003
20. Adam CHTIOUI 19 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
21. Paweł FIRCH 17 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
22. Axel FAHLVIK 7 06.07.2004
23. Michał Wieczorek 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
24. Mikołaj OSSENTOWSKI 3 IKS LESZNO 14.05.2003
25. Mikołaj Olszewski 6 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
26. Michal HUDYMA 26 15.08.2003
27. Husainovs ŽANS 15 01.01.2003
28. Dawid PIOSIK 8 IKS LESZNO 16.12.2004
29. Árpád FAZEKAS 16 08.05.2004
30. Tymon Lewicki 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
31. Wiktor DOWNAR 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
32. Nikita KUCEBA 17 01.01.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Levgen LAZARENKO 20.11.2003 zakwalifikowano
2. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
3. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
4. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003 zakwalifikowano
5. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003 zakwalifikowano
6. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
7. Axel FAHLVIK 06.07.2004 zakwalifikowano
8. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
9. Leopold KUCHTA 05.11.2003 zakwalifikowano
10. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
11. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003 zakwalifikowano
12. Bendegúz GYÖRGY 04.03.2004 zakwalifikowano
13. Louis CHAPON zakwalifikowano
14. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
15. Husainovs ŽANS 01.01.2003 zakwalifikowano
16. Árpád FAZEKAS 08.05.2004 zakwalifikowano
17. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003 zakwalifikowano
17. Nikita KUCEBA 01.01.2004 zakwalifikowano
19. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
20. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003 zakwalifikowano
21. EMIL KRÖCKEL 06.07.2004 zakwalifikowano
22. Dominik BIEL 21.03.2003 zakwalifikowano
22. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003 zakwalifikowano
24. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
25. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
26. Michal HUDYMA 15.08.2003 zakwalifikowano
27. Cesar COUTREUX 01.01.2004 zakwalifikowano
28. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
29. Ákos PIRK 24.11.2004 zakwalifikowano
30. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
32. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003 zakwalifikowano
35. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
2. Levgen LAZARENKO 20.11.2003
3. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
3. Leopold KUCHTA 05.11.2003
5. Mikołaj Płaszczewski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.01.2003
6. Husainovs ŽANS 01.01.2003
7. Axel FAHLVIK 06.07.2004
8. Bendegúz GYÖRGY 04.03.2004
9. Mikołaj OSSENTOWSKI IKS LESZNO 14.05.2003
10. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
11. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
12. Wiktor DOWNAR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 09.09.2003
13. Paweł FIRCH UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
14. Árpád FAZEKAS 08.05.2004
15. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
16. Adam CHTIOUI BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
17. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
18. Jakub Smuda IKS LESZNO 28.05.2003
19. Dominik BIEL 21.03.2003
20. Louis CHAPON
21. Maciej Frącek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.09.2003
22. Nikita KUCEBA 01.01.2004
23. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
24. Błażej MAJEWSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2003
25. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
26. Arkadiusz Gajda IKS LESZNO 20.08.2003
27. Ákos PIRK 24.11.2004
28. Karol KULSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.02.2003
29. EMIL KRÖCKEL 06.07.2004
30. Michal HUDYMA 15.08.2003
31. Kamil Matusewicz AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
32. Cesar COUTREUX 01.01.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy