Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.11.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kacała Hanna | 24 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.09.2006 |
2. | LANGE Aleksandra | 13 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 02.03.2005 |
3. | KOJS Emilia | 25 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.06.2005 |
4. | CIEŚLIK Cecylia | 1 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
5. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 12 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
6. | PIECEWICZ Justyna | 23 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.10.2005 |
7. | ZAZULAK Anastazja | 14 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
8. | Pelon Patrycja | 2 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
9. | Halemba Antonina | 11 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
10. | GARUS Oliwia | 26 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
11. | IZDEBSKA Wiktoria | 3 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
12. | PAŁASIK Kornelia | 29 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.2006 |
13. | KOŁPA Joanna | 10 | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
14. | Baranowska Julia | 15 | AZS AWF WROCŁAW | 28.07.2006 |
15. | DEPTA Hanna | 22 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 21.12.2006 |
16. | Tercjak Oliwia | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
17. | STASIUKIEWICZ Julia | 16 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.10.2005 |
18. | OSTROWSKA Paulina | 21 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
19. | ZIMIŃSKA Oliwia | 27 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 29.12.2005 |
20. | Korduła Antonina | 9 | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
21. | GIBAS Wiktoria | 20 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2006 |
22. | Ślęzak Katarzyna | 8 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
23. | Dawidowicz Anna | 28 | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
24. | CIBOROWSKA Gabriela | 17 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2006 |
25. | Porwoł Liliana | 5 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
26. | NIEWADZI Zofia | 6 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
27. | Charkiewicz Karolina | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
28. | RONER Karolina | 18 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
29. | Przywara Julia | 19 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.10.2005 |
30. | HOLC Apolonia | 30 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
31. | RUP Sonia | 7 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 | zakwalifikowano |
2. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
3. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
4. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
5. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
5. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
7. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
8. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
9. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
10. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
11. | STASIUKIEWICZ Julia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.10.2005 | zakwalifikowano |
12. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 | zakwalifikowano |
13. | LANGE Aleksandra | UKS MUSZKIETER MOSINA | 02.03.2005 | zakwalifikowano |
14. | CIBOROWSKA Gabriela | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2006 | zakwalifikowano |
15. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
16. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 | zakwalifikowano |
16. | Baranowska Julia | AZS AWF WROCŁAW | 28.07.2006 | zakwalifikowano |
18. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 | zakwalifikowano |
19. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
20. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
21. | Przywara Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.10.2005 | zakwalifikowano |
22. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
23. | Kacała Hanna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.09.2006 | zakwalifikowano |
24. | DEPTA Hanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
25. | GIBAS Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
26. | KOJS Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.06.2005 | zakwalifikowano |
27. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
28. | ZIMIŃSKA Oliwia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 29.12.2005 | zakwalifikowano |
29. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 | zakwalifikowano |
30. | PAŁASIK Kornelia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.2006 | zakwalifikowano |
31. | PIECEWICZ Justyna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.10.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
2. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
3. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
3. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
5. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
6. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
7. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
8. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
9. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
10. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
11. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
12. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
13. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
14. | STASIUKIEWICZ Julia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.10.2005 |
15. | CIBOROWSKA Gabriela | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2006 |
16. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
17. | LANGE Aleksandra | UKS MUSZKIETER MOSINA | 02.03.2005 |
18. | Baranowska Julia | AZS AWF WROCŁAW | 28.07.2006 |
19. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
20. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
21. | Przywara Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.10.2005 |
22. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
23. | Kacała Hanna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.09.2006 |
24. | DEPTA Hanna | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 21.12.2006 |
25. | GIBAS Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.03.2006 |
26. | KOJS Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.06.2005 |
27. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
28. | ZIMIŃSKA Oliwia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 29.12.2005 |
29. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
30. | PAŁASIK Kornelia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.2006 |
31. | PIECEWICZ Justyna | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.10.2005 |