Nazwa: Mieleckie Skrzydła
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.10.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GERBOC Jozef | 11 | ||
2. | ANTONI Antoni | 12 | 01.01.2000 | |
3. | 3 | |||
4. | KAZÍK Jakub | 8 | ||
5. | SCHAB Maciej | 4 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 06.03.2009 |
6. | KUREK Hubert | 13 | MKS GRYF MIELEC | 24.08.2009 |
7. | PASTERAK Mateusz | 2 | KS SZPADA WADOWICE | 31.07.2009 |
8. | Kapinos Witold | 6 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
9. | BILYANSKYY Maksym | 1 | ||
10. | OSTROWSKI Ivo | 5 | KKS KRAKÓW | 09.05.2010 |
11. | JAN Jan | 14 | 01.01.2000 | |
12. | GALAJDA Oliver | 9 | ||
13. | Pielach Michał | 10 | KS Milenium | 04.08.2009 |
14. | Włodarczyk Paweł | 7 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BILYANSKYY Maksym | zakwalifikowano | ||
2. | PASTERAK Mateusz | KS SZPADA WADOWICE | 31.07.2009 | zakwalifikowano |
3. | zakwalifikowano | |||
4. | SCHAB Maciej | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 06.03.2009 | zakwalifikowano |
5. | OSTROWSKI Ivo | KKS KRAKÓW | 09.05.2010 | zakwalifikowano |
6. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 | zakwalifikowano |
7. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 | zakwalifikowano |
8. | KAZÍK Jakub | zakwalifikowano | ||
9. | GALAJDA Oliver | zakwalifikowano | ||
10. | Pielach Michał | KS Milenium | 04.08.2009 | zakwalifikowano |
11. | GERBOC Jozef | zakwalifikowano | ||
12. | ANTONI Antoni | 01.01.2000 | zakwalifikowano | |
13. | KUREK Hubert | MKS GRYF MIELEC | 24.08.2009 | zakwalifikowano |
14. | JAN Jan | 01.01.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | |||
2. | BILYANSKYY Maksym | ||
3. | SCHAB Maciej | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 06.03.2009 |
3. | PASTERAK Mateusz | KS SZPADA WADOWICE | 31.07.2009 |
5. | OSTROWSKI Ivo | KKS KRAKÓW | 09.05.2010 |
6. | Włodarczyk Paweł | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 29.03.2011 |
7. | GERBOC Jozef | ||
8. | ANTONI Antoni | 01.01.2000 | |
9. | KAZÍK Jakub | ||
10. | GALAJDA Oliver | ||
11. | Pielach Michał | KS Milenium | 04.08.2009 |
12. | Kapinos Witold | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.06.2009 |
13. | KUREK Hubert | MKS GRYF MIELEC | 24.08.2009 |
14. | JAN Jan | 01.01.2000 |