Nazwa: Mieleckie Skrzydła
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.10.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KOKOVSKÝ Martin | 8 | ||
2. | GANAJ Gabriel | 24 | ||
3. | ADAMCZYK Mikołaj | 2 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
4. | Basierak Michał | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 |
5. | ŁAGAN Mieszko | 20 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 18.12.2008 |
6. | URBANIK Bartłomiej | 9 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 27.02.2008 |
7. | KOSUN Ladislav | 22 | ||
8. | FRAŚ Franciszek | 12 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 |
9. | KRUPNYK Viktor | 11 | ||
10. | SENTIVAN Luká | 4 | ||
11. | KUBACKI Michał | 18 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.08.2008 |
12. | Huwer Tymoteusz | 5 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
13. | FABISIEWICZ Mateusz | 19 | AZS AWF KRAKÓW | 16.04.2008 |
14. | Pyzikiewicz Karol | 21 | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
15. | HAPEK Franciszek | 7 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |
16. | WIKTOR Stanisław | 10 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
17. | Niedziela Karol | 13 | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 |
18. | HRUNENÝ Filip | 25 | ||
19. | KALYNKA Zahar | 1 | ||
20. | WŁODARCZYK Piotr | 6 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
21. | JASTRZĘBSKI Mateusz | 23 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | |
22. | SPANDEL Piotr | 14 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
23. | GULA Maksym | 3 | 01.01.2008 | |
24. | Cynar Adam | 16 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 |
25. | GROSSRUBATSCHER Jakub | 17 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KALYNKA Zahar | zakwalifikowano | ||
2. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
3. | GULA Maksym | 01.01.2008 | zakwalifikowano | |
4. | SENTIVAN Luká | zakwalifikowano | ||
5. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
6. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | zakwalifikowano |
7. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 | zakwalifikowano |
8. | KOKOVSKÝ Martin | zakwalifikowano | ||
9. | URBANIK Bartłomiej | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 27.02.2008 | zakwalifikowano |
10. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 | zakwalifikowano |
11. | KRUPNYK Viktor | zakwalifikowano | ||
12. | FRAŚ Franciszek | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 | zakwalifikowano |
13. | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
14. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 | zakwalifikowano |
15. | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 | zakwalifikowano |
16. | Cynar Adam | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 | zakwalifikowano |
17. | GROSSRUBATSCHER Jakub | zakwalifikowano | ||
18. | KUBACKI Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.08.2008 | zakwalifikowano |
19. | FABISIEWICZ Mateusz | AZS AWF KRAKÓW | 16.04.2008 | zakwalifikowano |
20. | ŁAGAN Mieszko | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 18.12.2008 | zakwalifikowano |
21. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 | zakwalifikowano |
22. | KOSUN Ladislav | zakwalifikowano | ||
23. | JASTRZĘBSKI Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | zakwalifikowano | |
24. | GANAJ Gabriel | zakwalifikowano | ||
25. | HRUNENÝ Filip | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KALYNKA Zahar | ||
2. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
3. | KOKOVSKÝ Martin | ||
3. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
5. | GULA Maksym | 01.01.2008 | |
6. | SENTIVAN Luká | ||
7. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
8. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
9. | URBANIK Bartłomiej | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 27.02.2008 |
10. | Cynar Adam | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 |
11. | KRUPNYK Viktor | ||
12. | FRAŚ Franciszek | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 |
13. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
14. | Basierak Michał | AZS AWF KRAKÓW | 30.07.2007 |
15. | Niedziela Karol | KS SZPADA WADOWICE | 09.10.2007 |
16. | JASTRZĘBSKI Mateusz | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | |
17. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |
18. | GROSSRUBATSCHER Jakub | ||
19. | KUBACKI Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.08.2008 |
20. | ŁAGAN Mieszko | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 18.12.2008 |
21. | FABISIEWICZ Mateusz | AZS AWF KRAKÓW | 16.04.2008 |
22. | Pyzikiewicz Karol | MKS GRYF MIELEC | 10.10.2008 |
23. | KOSUN Ladislav | ||
24. | HRUNENÝ Filip | ||
25. | GANAJ Gabriel |