Turniej

Nazwa: Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia Górka 20 UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
2. Emilia STASZULONEK 18 PIAST GLIWICE 30.01.2009
3. Maja SZYMAŃSKA 1 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
4. Maja MARCZUK 8 UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
5. Aniela JENDRZEJ 12 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008
6. Jagoda FRYDRYCKA 16 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.08.2009
7. Antonina CHMIELORZ 25 AKS MIKOŁÓW
8. Lena MICHALSKA 9 UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
9. Julia SZYDŁOWSKA 7 PIAST GLIWICE 08.06.2008
10. Iga WOLNY 24 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
11. Oliwia KACZMAREK 15 UKS ZAWISZA KATOWICE 01.10.2009
12. Oliwia JANECZEK 2 PIAST GLIWICE 28.01.2008
13. Matylda DROZDOWSKA 10 UKS ZAWISZA KATOWICE 02.02.2008
14. Julia Zabłocka 13 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.05.2009
15. Zofia DZIĘCIOŁOWSKA 22 UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009
16. Kamila DOLECKA 23 UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
17. Lena DĘTKOŚ 25 KS KLINGA KATOWICE 15.11.2009
18. Maria SZCZUROWSKA 3 PIAST GLIWICE 26.03.2009
19. Martyna MILIŃSKA 6 UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
20. Daria WIECZOREK 19 UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008
21. Roksana DYL 13 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
22. Amelia Sadowska 4 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
23. Natasza ZAGACKA 11 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
24. Kinga SMOLARCZYK 21 UKS KOSYNIER GLIWICE 16.03.2009
25. Maria CISZCZOŃ 5 KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
2. Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 zakwalifikowano
3. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
4. Aniela JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008 zakwalifikowano
5. Maria SZCZUROWSKA PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
6. Julia Zabłocka UKS ZAWISZA KATOWICE 09.05.2009 zakwalifikowano
7. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009 zakwalifikowano
8. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 zakwalifikowano
9. Maja MARCZUK UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008 zakwalifikowano
10. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
11. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
12. Kinga SMOLARCZYK UKS KOSYNIER GLIWICE 16.03.2009 zakwalifikowano
13. Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008 zakwalifikowano
14. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 zakwalifikowano
15. Matylda DROZDOWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 02.02.2008 zakwalifikowano
16. Natasza ZAGACKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008 zakwalifikowano
17. Kamila DOLECKA UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
18. Julia SZYDŁOWSKA PIAST GLIWICE 08.06.2008 zakwalifikowano
19. Oliwia KACZMAREK UKS ZAWISZA KATOWICE 01.10.2009 zakwalifikowano
20. Emilia STASZULONEK PIAST GLIWICE 30.01.2009 zakwalifikowano
21. Antonina CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW zakwalifikowano
22. Jagoda FRYDRYCKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.08.2009 zakwalifikowano
23. Lena DĘTKOŚ KS KLINGA KATOWICE 15.11.2009 zakwalifikowano
24. Zofia DZIĘCIOŁOWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009 zakwalifikowano
25. Daria WIECZOREK UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
2. Martyna MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
3. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
3. Aniela JENDRZEJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008
5. Maria SZCZUROWSKA PIAST GLIWICE 26.03.2009
6. Maria CISZCZOŃ KSz WARSZAWIANKA 02.07.2009
7. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
8. Roksana DYL UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
9. Julia Zabłocka UKS ZAWISZA KATOWICE 09.05.2009
10. Maja MARCZUK UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
11. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
12. Kinga SMOLARCZYK UKS KOSYNIER GLIWICE 16.03.2009
13. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
14. Natasza ZAGACKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
15. Julia SZYDŁOWSKA PIAST GLIWICE 08.06.2008
16. Emilia STASZULONEK PIAST GLIWICE 30.01.2009
17. Iga WOLNY BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.07.2008
18. Matylda DROZDOWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 02.02.2008
19. Kamila DOLECKA UKS TRÓJKA RADLIN 07.05.2011
20. Oliwia KACZMAREK UKS ZAWISZA KATOWICE 01.10.2009
21. Antonina CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW
22. Jagoda FRYDRYCKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.08.2009
23. Lena DĘTKOŚ KS KLINGA KATOWICE 15.11.2009
24. Zofia DZIĘCIOŁOWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 15.09.2009
25. Daria WIECZOREK UKS ZAWISZA KATOWICE 26.07.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy