Turniej

Nazwa: Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Piotr WŁODARCZYK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
2. Bartosz Matyszok 10 UKS START OPOLE 01.07.2008
3. Adam SKWARA 20 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
4. Maciej OLEŚ 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008
5. Maciej MIKICIŃSKI 26 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
6. Maksymilian SZCZEPANIAK 11 PIAST GLIWICE 31.05.2008
7. Michał Jędrzejec 26 PIAST GLIWICE 15.07.2010
8. Marcel ZDOLSKI 9 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2008
9. Stanisław BULANDRA 19 AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
10. Marcin WARZECHA 26 PIAST GLIWICE 07.06.2010
11. Łukasz SŁAWIŃSKI 2 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
12. Florian USZOK 26 KS KLINGA KATOWICE 12.11.2008
13. Bartosz SACHAJDAK 12 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
14. Michał RONER 22 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009
15. Rafał GŁOMBIK 26 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.03.2008
16. Bartosz CIAPAŁA 8 RMKS RYBNIK 24.07.2008
17. Tomasz CUDEK 18 UKS KOSYNIER GLIWICE 24.07.2008
18. Sergii PINALOV 14 KKS KRAKÓW 06.12.2008
19. Szymon CAŁKO 3 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
20. Kordian KUCZEK 25 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 14.03.2008
21. Maciej SCHAB 26 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 06.03.2009
22. Filip STARCZEWSKI 13 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
23. Dominik Wilk 4 UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
24. Michał Kuczek 26 AKS MIKOŁÓW 23.10.2008
25. Marcel CZOP 17 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 23.08.2009
26. Oliwier KWAPISZ 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
27. Mateusz WOŹNIAK 23 RMKS RYBNIK 06.08.2009
28. Witold KAPINOS 26 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
29. Miłosz ROMANIK 15 RMKS RYBNIK 09.08.2009
30. Tomasz MOROŃ 16 PIAST GLIWICE 27.06.2008
31. Franciszek PROKOPOWICZ 26 AKS MIKOŁÓW 26.04.2009
32. Kacper ZDRZALEK 26 T.S. GÓRNIK RADLIN
33. Jeremi KACZMARCZYK 6 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
34. Aleksander GONET 5 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
35. Ignacy KOŁDRAS 24 UKS KOSYNIER GLIWICE 05.02.2009

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
2. Jeremi KACZMARCZYK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
3. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008 zakwalifikowano
4. Tomasz CUDEK UKS KOSYNIER GLIWICE 24.07.2008 zakwalifikowano
5. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
6. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008 zakwalifikowano
7. Marcel ZDOLSKI UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2008 zakwalifikowano
8. Aleksander GONET DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 zakwalifikowano
9. Bartosz CIAPAŁA RMKS RYBNIK 24.07.2008 zakwalifikowano
10. Mateusz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 06.08.2009 zakwalifikowano
11. Bartosz SACHAJDAK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008 zakwalifikowano
12. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008 zakwalifikowano
13. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
14. Szymon CAŁKO WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008 zakwalifikowano
15. Kacper ZDRZALEK T.S. GÓRNIK RADLIN zakwalifikowano
16. Michał RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009 zakwalifikowano
17. Stanisław BULANDRA AZS AWF KATOWICE 04.09.2008 zakwalifikowano
18. Miłosz ROMANIK RMKS RYBNIK 09.08.2009 zakwalifikowano
19. Maksymilian SZCZEPANIAK PIAST GLIWICE 31.05.2008 zakwalifikowano
20. Michał Kuczek AKS MIKOŁÓW 23.10.2008 zakwalifikowano
21. Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010 zakwalifikowano
22. Sergii PINALOV KKS KRAKÓW 06.12.2008 zakwalifikowano
23. Ignacy KOŁDRAS UKS KOSYNIER GLIWICE 05.02.2009 zakwalifikowano
24. Filip STARCZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009 zakwalifikowano
25. Maciej SCHAB PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 06.03.2009 zakwalifikowano
26. Tomasz MOROŃ PIAST GLIWICE 27.06.2008 zakwalifikowano
27. Rafał GŁOMBIK UKS ZAWISZA KATOWICE 17.03.2008 zakwalifikowano
28. Witold KAPINOS PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009 zakwalifikowano
29. Kordian KUCZEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 14.03.2008 zakwalifikowano
30. Marcel CZOP DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 23.08.2009 zakwalifikowano
31. Maciej MIKICIŃSKI DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008 zakwalifikowano
32. Florian USZOK KS KLINGA KATOWICE 12.11.2008 zakwalifikowano
33. Franciszek PROKOPOWICZ AKS MIKOŁÓW 26.04.2009 zakwalifikowano
34. Maciej OLEŚ T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008 zakwalifikowano
35. Marcin WARZECHA PIAST GLIWICE 07.06.2010 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
2. Jeremi KACZMARCZYK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
3. Tomasz CUDEK UKS KOSYNIER GLIWICE 24.07.2008
3. Bartosz Matyszok UKS START OPOLE 01.07.2008
5. Marcel ZDOLSKI UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2008
6. Aleksander GONET DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
7. Adam SKWARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.09.2008
8. Maksymilian SZCZEPANIAK PIAST GLIWICE 31.05.2008
9. Dominik Wilk UKS ZAWISZA KATOWICE 17.01.2008
10. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
11. Bartosz CIAPAŁA RMKS RYBNIK 24.07.2008
12. Oliwier KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
13. Stanisław BULANDRA AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
14. Miłosz ROMANIK RMKS RYBNIK 09.08.2009
15. Sergii PINALOV KKS KRAKÓW 06.12.2008
16. Ignacy KOŁDRAS UKS KOSYNIER GLIWICE 05.02.2009
17. Mateusz WOŹNIAK RMKS RYBNIK 06.08.2009
18. Bartosz SACHAJDAK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.09.2008
19. Szymon CAŁKO WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.11.2008
20. Kacper ZDRZALEK T.S. GÓRNIK RADLIN
21. Michał RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 21.01.2009
22. Michał Kuczek AKS MIKOŁÓW 23.10.2008
23. Michał Jędrzejec PIAST GLIWICE 15.07.2010
24. Filip STARCZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.03.2009
25. Maciej SCHAB PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 06.03.2009
26. Tomasz MOROŃ PIAST GLIWICE 27.06.2008
27. Rafał GŁOMBIK UKS ZAWISZA KATOWICE 17.03.2008
28. Witold KAPINOS PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.06.2009
29. Kordian KUCZEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 14.03.2008
30. Maciej MIKICIŃSKI DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 06.11.2008
31. Florian USZOK KS KLINGA KATOWICE 12.11.2008
32. Marcin WARZECHA PIAST GLIWICE 07.06.2010
33. Marcel CZOP DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 23.08.2009
34. Franciszek PROKOPOWICZ AKS MIKOŁÓW 26.04.2009
35. Maciej OLEŚ T.S. GÓRNIK RADLIN 09.08.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy