Turniej

Nazwa: Turniej Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 18.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Amelia BRÓZDA 26 KS SZPADA WADOWICE 16.08.2006
2. Emilia PALOWSKA 36 KS KLINGA KATOWICE 06.08.2007
3. Michalina SZYMCZYK 12 PIAST GLIWICE 10.09.2007
4. Lena Pasieka 25 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
5. Maria PALENTA 36 AKS MIKOŁÓW
6. Liliana Porwoł 1 RMKS RYBNIK 24.05.2006
7. Otylia BARTOSZEK 13 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
8. Maja MAŚLANKA 22 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
9. Karolina BARAŃSKA 28 UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
10. Martyna Mróz 11 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
11. Maryia Vysotskaya 14 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
12. Maja MAJEREK 34 PIAST GLIWICE 13.06.2007
13. Kaja Reil 2 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
14. Marlena WARWAS 36 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007
15. Julia PODSIADŁO 35 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
16. Anna Dawidowicz 3 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
17. Karolina MITURA 24 UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
18. Weronika KOZDĘBA 15 PIAST GLIWICE 29.06.2006
19. Laura MISIAK 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
20. Blanka MIELNICZEK 20 PIAST GLIWICE 09.07.2007
21. Magda Ratyna 4 PIAST GLIWICE 01.03.2007
22. Antonia SKORCZYŃSKA 16 AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
23. Oliwia ŁUSZCZ 33 KS SZPADA WROCŁAW. 25.07.2007
24. Wiktoria JĘDRZEJEC 9 PIAST GLIWICE 04.01.2007
25. Kamila DANEK 30 KKS KRAKÓW 04.10.2007
26. Monika SWĘDZIOŁ 21 UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007
27. Paulina TOMCZAK 23 MUSZKIETER GLIWICE 24.09.2007
28. Emilia GAWIOR 29 KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
29. Zuzanna Kraczla 17 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
30. Alicja PUKOWIEC 32 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
31. Paulina OSTROWSKA 8 PIAST GLIWICE 12.04.2006
32. Alicja GOCZAŁ 5 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
33. Marta CZERNER 31 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
34. Maja MYDLAK 27 UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007
35. Zuzanna ZAMECKA 18 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006
36. Oliwia MĘŻYK 7 RMKS RYBNIK 10.10.2006
37. Aleksandra SZYMAŃSKA 6 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
38. Karolina RONER 19 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
2. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
3. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
4. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006 zakwalifikowano
5. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
6. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
7. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
8. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
9. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
10. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
11. Julia PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006 zakwalifikowano
12. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
13. Maria PALENTA AKS MIKOŁÓW zakwalifikowano
14. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
15. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
16. Emilia GAWIOR KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007 zakwalifikowano
17. Kamila DANEK KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
18. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007 zakwalifikowano
19. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
20. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
21. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
22. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
23. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
24. Maja MYDLAK UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007 zakwalifikowano
25. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007 zakwalifikowano
25. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
27. Amelia BRÓZDA KS SZPADA WADOWICE 16.08.2006 zakwalifikowano
28. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006 zakwalifikowano
29. Monika SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007 zakwalifikowano
30. Oliwia ŁUSZCZ KS SZPADA WROCŁAW. 25.07.2007 zakwalifikowano
31. Zuzanna ZAMECKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006 zakwalifikowano
32. Paulina TOMCZAK MUSZKIETER GLIWICE 24.09.2007 zakwalifikowano
33. Marta CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007 zakwalifikowano
34. Blanka MIELNICZEK PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
35. Emilia PALOWSKA KS KLINGA KATOWICE 06.08.2007 zakwalifikowano
36. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007 zakwalifikowano
37. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
38. Marlena WARWAS UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
2. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
3. Anna Dawidowicz KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
3. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
5. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
6. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
7. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
8. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
9. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
10. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
11. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
12. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
13. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
14. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
15. Kamila DANEK KKS KRAKÓW 04.10.2007
16. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
17. Julia PODSIADŁO ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
18. Maria PALENTA AKS MIKOŁÓW
19. Emilia GAWIOR KS SZPADA WADOWICE 26.06.2007
20. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
21. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
22. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
23. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
24. Maja MYDLAK UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007
25. Maja MAJEREK PIAST GLIWICE 13.06.2007
25. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
27. Amelia BRÓZDA KS SZPADA WADOWICE 16.08.2006
28. Antonia SKORCZYŃSKA AZS AWF KRAKÓW 20.07.2006
29. Oliwia ŁUSZCZ KS SZPADA WROCŁAW. 25.07.2007
30. Paulina TOMCZAK MUSZKIETER GLIWICE 24.09.2007
31. Blanka MIELNICZEK PIAST GLIWICE 09.07.2007
32. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
33. Monika SWĘDZIOŁ UKS ZAWISZA KATOWICE 16.05.2007
34. Zuzanna ZAMECKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006
35. Marta CZERNER UKS ZAWISZA KATOWICE 22.10.2007
36. Emilia PALOWSKA KS KLINGA KATOWICE 06.08.2007
37. Alicja PUKOWIEC T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
38. Marlena WARWAS UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy