Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.11.2007
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DĄBROWA Katarzyna | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
2. | HENCZ Zuzanna | 30 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 |
3. | SKORUPKA Aleksandra | 32 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
4. | MALINOWSKA Agnieszka | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
5. | CZERNEK Noemi | 29 | AZS AWF KRAKÓW | 28.04.1989 |
6. | MOSLER Dominika | 2 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
7. | ZAGAŁA Maja | 0 | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 |
8. | JAROSZ Hanna | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 23.01.1993 |
9. | MIZERA Olga | 31 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
10. | FIDYT Karolina | 0 | AZS AWF KATOWICE | 20.10.1990 |
11. | Knapik-Miazga Renata | 3 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
12. | GROCHECKA Karolina | 28 | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
13. | MARCINKOWSKA Karolina | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
14. | KRÓLAK Natalia | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
15. | GROCHECKA Dominika | 33 | AKS MIKOŁÓW | 15.06.1990 |
16. | KARWAT Ewa | 58 | AZS AWF WROCŁAW | 22.12.1992 |
17. | GŁUC Aleksandra | 27 | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 |
18. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
19. | LEWANDOWSKA Sylwia | 26 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 15.02.1991 |
20. | LUŻYŃSKA Magdalena | 56 | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
21. | POLIS Anna | 5 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
22. | CHLEBIEJ Katarzyna | 25 | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |
23. | DUDZIŃSKA Martyna | 36 | 28.12.1988 | |
24. | STRUG Kamila | 55 | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
25. | Mielańczyk Martyna | 6 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
26. | GALIŃSKA Aleksandra | 0 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
27. | KRĘCIWILK Dorota | 37 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.1992 |
28. | BŁACH Blanka | 7 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
29. | PRZEŹDZIECKA Marta | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 16.09.1988 |
30. | MARCZYŃSKA Berenika | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 13.04.1992 |
31. | STĘPIEŃ Dagmara | 8 | 19.04.1989 | |
32. | NYCZ Anna | 23 | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 |
33. | MUCHA Kamila | 50 | AZS AWF KATOWICE | 09.08.1990 |
34. | PIEKARSKA Monika | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.1989 |
35. | MOSKWA Mirosława | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 30.07.1992 |
36. | KWAPISZ Agnieszka | 9 | AZS AWF KATOWICE | 12.03.1988 |
37. | DOLECKA Klaudia | 22 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.09.1990 |
38. | PODOBIŃSKA Aleksandra | 39 | AZS AWF KRAKÓW | 01.05.1991 |
39. | DOBIESZ Aleksandra | 52 | 31.07.1990 | |
40. | SPYRA Marta | 0 | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
41. | MAJCHER Marta | 20 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
42. | Kruk Magdalena | 10 | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 |
43. | GALIŃSKA Marta | 40 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1991 |
44. | RIDZEWSKA Anna | 51 | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
45. | WIĘCKOWSKA Kamila | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 23.08.1988 |
46. | GŁOWACKA Julita | 11 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
47. | BEDRYJ Małgorzata | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.09.1992 |
48. | HUNGER Martyna | 0 | AKS MIKOŁÓW | 23.08.1992 |
49. | KRAWCZUK Anna | 42 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1990 |
50. | SKORUPKA Sylwia | 12 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
51. | GOTSZALK Hanna | 19 | AZS AWF KATOWICE | 19.04.1990 |
52. | WYCISK Dorota | 49 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.10.1991 |
53. | PILECKA Patrycja | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 |
54. | JACKOWSKA Maksymiliana | 44 | MKS KUSY SZCZECIN | 19.12.1990 |
55. | WENGLARCZYK Aleksandra | 48 | PIAST GLIWICE | 09.12.1990 |
56. | RUSZKOWSKA Magdalena | 18 | AZS AWF KATOWICE | 18.09.1989 |
57. | PACIORKIEWICZ Ewelina | 13 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
58. | ŻAK Aleksandra | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |
59. | ŻYCHIEWICZ Apolonia | 47 | AZS AWF KRAKÓW | 23.04.1993 |
60. | JAREK Magdalena | 14 | KKS KRAKÓW | 27.05.1989 |
61. | HOLENDER Karolina | 43 | 21.05.1990 | |
62. | ROSTKOWSKA Anna | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
63. | TASZKA Julia | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.07.1992 |
64. | TUŁACZ Wioletta | 45 | AZS AWF KRAKÓW | 16.08.1991 |
65. | MARSZOŁEK Angelika | 15 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 | zakwalifikowano |
2. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 | zakwalifikowano |
3. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
4. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
5. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 | zakwalifikowano |
5. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 | zakwalifikowano |
7. | LEWANDOWSKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 15.02.1991 | zakwalifikowano |
8. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 | zakwalifikowano |
9. | GROCHECKA Dominika | AKS MIKOŁÓW | 15.06.1990 | zakwalifikowano |
10. | CZERNEK Noemi | AZS AWF KRAKÓW | 28.04.1989 | zakwalifikowano |
11. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
11. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
13. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 | zakwalifikowano |
13. | DOLECKA Klaudia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.09.1990 | zakwalifikowano |
15. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 | zakwalifikowano |
15. | RUSZKOWSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 18.09.1989 | zakwalifikowano |
17. | JAREK Magdalena | KKS KRAKÓW | 27.05.1989 | zakwalifikowano |
18. | PODOBIŃSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 01.05.1991 | zakwalifikowano |
18. | HOLENDER Karolina | 21.05.1990 | zakwalifikowano | |
20. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 | zakwalifikowano |
20. | KRAWCZUK Anna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1990 | zakwalifikowano |
22. | WENGLARCZYK Aleksandra | PIAST GLIWICE | 09.12.1990 | zakwalifikowano |
23. | KWAPISZ Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 12.03.1988 | zakwalifikowano |
24. | GOTSZALK Hanna | AZS AWF KATOWICE | 19.04.1990 | zakwalifikowano |
25. | FIDYT Karolina | AZS AWF KATOWICE | 20.10.1990 | zakwalifikowano |
26. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 | zakwalifikowano |
27. | GŁUC Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 | zakwalifikowano |
28. | NYCZ Anna | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 | zakwalifikowano |
29. | HENCZ Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 | zakwalifikowano |
30. | TUŁACZ Wioletta | AZS AWF KRAKÓW | 16.08.1991 | zakwalifikowano |
31. | STĘPIEŃ Dagmara | 19.04.1989 | zakwalifikowano | |
32. | KRĘCIWILK Dorota | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.1992 | zakwalifikowano |
33. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 | zakwalifikowano |
34. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 | zakwalifikowano |
34. | DUDZIŃSKA Martyna | 28.12.1988 | zakwalifikowano | |
36. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 | zakwalifikowano |
36. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
38. | WIĘCKOWSKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 23.08.1988 | zakwalifikowano |
39. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 | zakwalifikowano |
39. | TASZKA Julia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.07.1992 | zakwalifikowano |
41. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
42. | PILECKA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 | zakwalifikowano |
42. | PRZEŹDZIECKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 16.09.1988 | zakwalifikowano |
44. | Kruk Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 | zakwalifikowano |
45. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 | zakwalifikowano |
46. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 | zakwalifikowano |
47. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 | zakwalifikowano |
48. | MARCZYŃSKA Berenika | AZS AWF WROCŁAW | 13.04.1992 | zakwalifikowano |
49. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
50. | JAROSZ Hanna | AZS AWF WROCŁAW | 23.01.1993 | zakwalifikowano |
51. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 | zakwalifikowano |
52. | GALIŃSKA Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1991 | zakwalifikowano |
52. | ŻYCHIEWICZ Apolonia | AZS AWF KRAKÓW | 23.04.1993 | zakwalifikowano |
54. | HUNGER Martyna | AKS MIKOŁÓW | 23.08.1992 | zakwalifikowano |
55. | BEDRYJ Małgorzata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.09.1992 | zakwalifikowano |
56. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
56. | JACKOWSKA Maksymiliana | MKS KUSY SZCZECIN | 19.12.1990 | zakwalifikowano |
58. | MOSKWA Mirosława | T.S. GÓRNIK RADLIN | 30.07.1992 | zakwalifikowano |
59. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
60. | WYCISK Dorota | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.10.1991 | zakwalifikowano |
61. | PIEKARSKA Monika | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.1989 | zakwalifikowano |
62. | MUCHA Kamila | AZS AWF KATOWICE | 09.08.1990 | zakwalifikowano |
63. | DOBIESZ Aleksandra | 31.07.1990 | zakwalifikowano | |
64. | ZAGAŁA Maja | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 | zakwalifikowano |
65. | KARWAT Ewa | AZS AWF WROCŁAW | 22.12.1992 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
2. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
3. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
3. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
5. | LEWANDOWSKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 15.02.1991 |
6. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
7. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
8. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
9. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
10. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
10. | CHLEBIEJ Katarzyna | PIAST GLIWICE | 21.06.1991 |
12. | JAREK Magdalena | KKS KRAKÓW | 27.05.1989 |
13. | KWAPISZ Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 12.03.1988 |
14. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
15. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
16. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
17. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
18. | RUSZKOWSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 18.09.1989 |
18. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |
20. | WENGLARCZYK Aleksandra | PIAST GLIWICE | 09.12.1990 |
21. | MARCINKOWSKA Karolina | AZS AWF WROCŁAW | 20.02.1992 |
22. | NYCZ Anna | PIAST GLIWICE | 04.04.1991 |
23. | STĘPIEŃ Dagmara | 19.04.1989 | |
24. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
25. | DUDZIŃSKA Martyna | 28.12.1988 | |
26. | WIĘCKOWSKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 23.08.1988 |
27. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
28. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
29. | Kruk Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 |
30. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
31. | GALIŃSKA Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1991 |
32. | BEDRYJ Małgorzata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.09.1992 |
33. | GROCHECKA Dominika | AKS MIKOŁÓW | 15.06.1990 |
34. | CZERNEK Noemi | AZS AWF KRAKÓW | 28.04.1989 |
35. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
35. | DOLECKA Klaudia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.09.1990 |
37. | HOLENDER Karolina | 21.05.1990 | |
37. | PODOBIŃSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 01.05.1991 |
39. | KRAWCZUK Anna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 06.10.1990 |
39. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
41. | GOTSZALK Hanna | AZS AWF KATOWICE | 19.04.1990 |
42. | FIDYT Karolina | AZS AWF KATOWICE | 20.10.1990 |
43. | GŁUC Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 |
44. | HENCZ Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 |
45. | TUŁACZ Wioletta | AZS AWF KRAKÓW | 16.08.1991 |
46. | KRĘCIWILK Dorota | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.1992 |
47. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
48. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
49. | TASZKA Julia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 01.07.1992 |
50. | PRZEŹDZIECKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 16.09.1988 |
50. | PILECKA Patrycja | KS SZPADA WROCŁAW | 20.10.1993 |
52. | MARCZYŃSKA Berenika | AZS AWF WROCŁAW | 13.04.1992 |
53. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
54. | JAROSZ Hanna | AZS AWF WROCŁAW | 23.01.1993 |
55. | ŻYCHIEWICZ Apolonia | AZS AWF KRAKÓW | 23.04.1993 |
56. | HUNGER Martyna | AKS MIKOŁÓW | 23.08.1992 |
57. | JACKOWSKA Maksymiliana | MKS KUSY SZCZECIN | 19.12.1990 |
58. | MOSKWA Mirosława | T.S. GÓRNIK RADLIN | 30.07.1992 |
59. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
60. | WYCISK Dorota | T.S. GÓRNIK RADLIN | 28.10.1991 |
61. | PIEKARSKA Monika | AZS AWF WARSZAWA | 01.01.1989 |
62. | MUCHA Kamila | AZS AWF KATOWICE | 09.08.1990 |
63. | DOBIESZ Aleksandra | 31.07.1990 | |
64. | ZAGAŁA Maja | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 |
65. | KARWAT Ewa | AZS AWF WROCŁAW | 22.12.1992 |