Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.12.2020

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. 46
2. Białek Marta 20 AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
3. BŁACH Blanka 8 AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
4. CIEŚLIK Cecylia 27 AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
5. Sadowska Małgorzata 59 KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
6. Dąbrowska-Mandrela Diana 18 PIAST GLIWICE 02.05.1982
7. GĘSIKOWSKA Emilia 48 AZS AWF WARSZAWA 16.03.1999
8. Gwóźdź Julia 39 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
9. JADCZAK Dominika 22 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
10. JANELLI Zofia 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
11. JANICKA Weronika 28 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
12. JASIONEK Karolina 55 KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
13. KAMIŃSKA Gabriela 61 AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
14. Kawencka Ewa 15 PIAST GLIWICE 06.01.2000
15. KNAPIK Katarzyna 38 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
16. KNAPIK Agata 53 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
17. Korkus Emilia 25 PIAST GLIWICE 18.12.2004
18. KOROL AMELIA 51 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
19. KRAKOWSKA Wiktoria 23 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
20. Kuśmierz Zuzanna 29 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
21. LEŚNIEWSKA Marta 41 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
22. Liczberska Aneta 36 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
23. ŁAPKIEWICZ Julia 58 AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
24. ŁUSZCZ Weronika 17 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
25. MARSZOŁEK Angelika 32 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
26. 52
27. MAZANEK Karolina 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
28. MROSZCZAK Anna 2 RMKS RYBNIK 02.10.1997
29. Olejnicka Dominika 57 IKS WARSZAWA 20.12.2003
30. Pawłowska Magdalena 7 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
31. Pawłowska Dominika 54 AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
32. PIĄTEK Magdalena 60 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
33. 49
34. POLIS Anna 6 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
35. 50
36. PRINA CERAI Sara 45 KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002
37. Przeniosło Joanna 12 AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
38. PYTKA Kamila 5 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
39. PYTKA Sara 21 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
40. RADWAN Patrycja 24 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
41. RAKOCZY Natalia 35 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
42. ROSKOSZ Anna 44 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
43. RUTZ Barbara 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
44. SADOWSKA Paulina 47 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
45. SKRZYPCZAK Wiktoria 19 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
46. Smolej Hanna 56 MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
47. STAWICKAJA Iwona 26 KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
48. SULEJ Zuzanna 33 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
49. Szklar Katarzyna 31 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
50. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna 40 PIAST GLIWICE 10.11.1992
51. SZYMANOWSKA Karolina 13 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
52. TOMASZEWSKA Natalia 37 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
53. WERYK Małgorzata 30 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
54. WIECZOREK Anna 16 PIAST GLIWICE 20.05.2003
55. WILASZEK Paulina 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
56. ZACHOROWSKA Aleksandra 43 PIAST GLIWICE 19.06.2002
57. ZAGAŁA Jagoda 4 PIAST GLIWICE 27.06.1994
58. JARECKA Aleksandra 1 AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
59. ZAMACHOWSKA Wiktoria 14 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
60. Żelichowska Sandra 42 AZS AWF WARSZAWA 19.07.1997

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. JARECKA Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995 zakwalifikowano
2. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
3. Pawłowska Dominika AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000 zakwalifikowano
4. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
5. MARSZOŁEK Angelika WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990 zakwalifikowano
6. RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
7. WILASZEK Paulina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
8. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
9. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
10. BŁACH Blanka AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991 zakwalifikowano
11. ZAGAŁA Jagoda PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
12. Pawłowska Magdalena AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
13. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
14. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
15. zakwalifikowano
15. Dąbrowska-Mandrela Diana PIAST GLIWICE 02.05.1982 zakwalifikowano
17. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
18. zakwalifikowano
19. ŁUSZCZ Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
20. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
21. zakwalifikowano
22. STAWICKAJA Iwona KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001 zakwalifikowano
23. Gwóźdź Julia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
24. Kuśmierz Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 zakwalifikowano
25. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
26. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
27. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
28. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997 zakwalifikowano
29. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
29. ZAMACHOWSKA Wiktoria AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
31. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
32. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
32. Szklar Katarzyna MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
34. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000 zakwalifikowano
35. WERYK Małgorzata T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997 zakwalifikowano
36. SKRZYPCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
37. RAKOCZY Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
38. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
39. JANICKA Weronika AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
40. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005 zakwalifikowano
41. Białek Marta AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996 zakwalifikowano
42. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
43. Przeniosło Joanna AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997 zakwalifikowano
44. Smolej Hanna MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002 zakwalifikowano
45. Żelichowska Sandra AZS AWF WARSZAWA 19.07.1997 zakwalifikowano
46. JASIONEK Karolina KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991 zakwalifikowano
47. PYTKA Sara AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
48. KOROL AMELIA AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 zakwalifikowano
49. PRINA CERAI Sara KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002 zakwalifikowano
50. Sadowska Małgorzata KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982 wyeliminowano
51. PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 wyeliminowano
52. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna PIAST GLIWICE 10.11.1992 wyeliminowano
53. SADOWSKA Paulina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002 wyeliminowano
54. ŁAPKIEWICZ Julia AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003 wyeliminowano
55. ZACHOROWSKA Aleksandra PIAST GLIWICE 19.06.2002 wyeliminowano
56. KAMIŃSKA Gabriela AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979 wyeliminowano
57. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 wyeliminowano
58. wyeliminowano
59. GĘSIKOWSKA Emilia AZS AWF WARSZAWA 16.03.1999 wyeliminowano
60. Olejnicka Dominika IKS WARSZAWA 20.12.2003 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MROSZCZAK Anna RMKS RYBNIK 02.10.1997
2. POLIS Anna AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
3. JARECKA Aleksandra AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
3. RUTZ Barbara AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
5. Pawłowska Dominika AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
6. JANELLI Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
7. Kawencka Ewa PIAST GLIWICE 06.01.2000
8. SZYMANOWSKA Karolina KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
9. PYTKA Kamila AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
10. BŁACH Blanka AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
11. ZAGAŁA Jagoda PIAST GLIWICE 27.06.1994
12. Pawłowska Magdalena AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
13.
14. JADCZAK Dominika KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
15. ŁUSZCZ Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
16. ZAMACHOWSKA Wiktoria AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
17. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004
18. MARSZOŁEK Angelika WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 08.10.1990
19. WILASZEK Paulina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
20. KRAKOWSKA Wiktoria AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
21. WIECZOREK Anna PIAST GLIWICE 20.05.2003
22. Dąbrowska-Mandrela Diana PIAST GLIWICE 02.05.1982
23.
24.
25. STAWICKAJA Iwona KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
26. Gwóźdź Julia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
27. MAZANEK Karolina AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
28. TOMASZEWSKA Natalia MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
29. SULEJ Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
30. Liczberska Aneta WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2000
31. WERYK Małgorzata T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
32. Białek Marta AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
33. Kuśmierz Zuzanna KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
34. LEŚNIEWSKA Marta KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
35. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
36. Szklar Katarzyna MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
37. SKRZYPCZAK Wiktoria AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
38. RAKOCZY Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
39. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
40. JANICKA Weronika AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
41. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
42. KNAPIK Katarzyna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
43. Przeniosło Joanna AZS AWF KRAKÓW 29.08.1997
44. Smolej Hanna MKS KUSY SZCZECIN 23.11.2002
45. Żelichowska Sandra AZS AWF WARSZAWA 19.07.1997
46. JASIONEK Karolina KSz WARSZAWIANKA 05.09.1991
47. PYTKA Sara AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
48. KOROL AMELIA AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
49. PRINA CERAI Sara KSz WARSZAWIANKA 11.04.2002
50. Sadowska Małgorzata KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
51. PIĄTEK Magdalena PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
52. Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna PIAST GLIWICE 10.11.1992
53. SADOWSKA Paulina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
54. ŁAPKIEWICZ Julia AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
55. ZACHOROWSKA Aleksandra PIAST GLIWICE 19.06.2002
56. KAMIŃSKA Gabriela AZS AWF WARSZAWA 30.01.1979
57. KNAPIK Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
58.
59. GĘSIKOWSKA Emilia AZS AWF WARSZAWA 16.03.1999
60. Olejnicka Dominika IKS WARSZAWA 20.12.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content