Nazwa: Warszawska Syrenka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.04.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KRIVELIOVA Daniel | 24 | 01.01.2006 | |
2. | SKORCZYŃSKA Antonia | 9 | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
3. | Mielniczek Blanka | 16 | PIAST GLIWICE | 09.07.2007 |
4. | Charkiewicz Karolina | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
5. | Vysotskaya Maryia | 8 | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
6. | Porwoł Liliana | 1 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
7. | Zaborowska Maria | 23 | KSz WARSZAWIANKA | 18.01.2006 |
8. | ZAMECKA Zuzanna | 10 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.09.2006 |
9. | Prina Cerai Melania | 7 | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
10. | Halemba Antonina | 2 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
11. | BILIŃSKA Karolina | 18 | PKSZERM WARSZAWA | 06.08.2006 |
12. | MAKARSKAIT Nikita | 22 | 01.01.2007 | |
13. | Wolny Tamara | 14 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.11.2006 |
14. | ZAVJALOVA Sofija | 19 | 01.01.2006 | |
15. | HOLC Apolonia | 12 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
16. | Dawidowicz Anna | 3 | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
17. | Sadowska Amelia | 26 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
18. | OSTROWSKA Paulina | 6 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
19. | MAJKOWSKA Zofia | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2006 |
20. | Wilanowska Maria | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 19.01.2006 |
21. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 5 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
22. | HVODZ Vera | 20 | 01.01.2007 | |
23. | KWIATKOWSKA Anna | 21 | KSz WARSZAWIANKA | 20.04.2006 |
24. | LIPOV Kalina | 13 | PKSZERM WARSZAWA | 06.10.2007 |
25. | GOCZAŁ Alicja | 4 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
26. | ZARONSKYT Liepa | 25 | 01.01.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
2. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
3. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
4. | ZARONSKYT Liepa | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
5. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | zakwalifikowano |
6. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
7. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
8. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
9. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 | zakwalifikowano |
10. | ZAMECKA Zuzanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.09.2006 | zakwalifikowano |
11. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
12. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 | zakwalifikowano |
13. | Wilanowska Maria | KSz WARSZAWIANKA | 19.01.2006 | zakwalifikowano |
14. | Zaborowska Maria | KSz WARSZAWIANKA | 18.01.2006 | zakwalifikowano |
15. | MAJKOWSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2006 | zakwalifikowano |
16. | MAKARSKAIT Nikita | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
17. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
18. | Mielniczek Blanka | PIAST GLIWICE | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
19. | Wolny Tamara | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.11.2006 | zakwalifikowano |
20. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 | zakwalifikowano |
21. | LIPOV Kalina | PKSZERM WARSZAWA | 06.10.2007 | zakwalifikowano |
22. | HVODZ Vera | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
23. | KWIATKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 20.04.2006 | zakwalifikowano |
24. | ZAVJALOVA Sofija | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
25. | KRIVELIOVA Daniel | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
26. | BILIŃSKA Karolina | PKSZERM WARSZAWA | 06.08.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
2. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
3. | ZARONSKYT Liepa | 01.01.2006 | |
3. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
5. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
6. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
7. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
8. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
9. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
10. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
11. | ZAMECKA Zuzanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.09.2006 |
12. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
13. | Wilanowska Maria | KSz WARSZAWIANKA | 19.01.2006 |
14. | Zaborowska Maria | KSz WARSZAWIANKA | 18.01.2006 |
15. | MAJKOWSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2006 |
16. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
17. | MAKARSKAIT Nikita | 01.01.2007 | |
18. | Mielniczek Blanka | PIAST GLIWICE | 09.07.2007 |
19. | Wolny Tamara | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 05.11.2006 |
20. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
21. | LIPOV Kalina | PKSZERM WARSZAWA | 06.10.2007 |
22. | HVODZ Vera | 01.01.2007 | |
23. | KWIATKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 20.04.2006 |
24. | ZAVJALOVA Sofija | 01.01.2006 | |
25. | KRIVELIOVA Daniel | 01.01.2006 | |
26. | BILIŃSKA Karolina | PKSZERM WARSZAWA | 06.08.2006 |